• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Akú aviváž a prášok používate, aby veci krásne voňali?

24. novembra 2016 
Ahojte reagujem :ja ho vobec neriedim priamo ju nalievam do pracky do nadrzky na avivaz.Ale aj namacam malej pradlo vzdy jej tam supnem troska este avivaze potom jej nadherne vonia vsetko.Mali sme aj lovelu a mala sa mi po nej vysypala takze uz ju nekupujem...
7. mar 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja puživam persil gel a avivaz silan biely a moj priatel si nevie vynachvalit že odkedy mu periem ja vsetko mu dlho a pekne vonia...
7. mar 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak mne zasa muz vyfrflal ze mu pradlo voni az moc ze sa ho zenske v robote pitali ze ako zensky voni tak ho to stvalo hihi ze mam davat menej avivaze ja to mam zasa rada ked vsetko ta prevoni....
7. mar 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznate niekto prasok Spin? chodia ho u nas predavat ale aky je neviem už som to asi pisala manžel ma ekzemy na rukach tak kupujeme len ariel a persil vyrovna sa to im? :slight_smile:
12. mar 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz je nejaký myslím Silan - čierny, fakt nádherne vonia. Síce z fľaše je to divný pach, ale na prádle...úžasné. A ako škrob používam škrobenku Zuzku modrú ( 37,-). Tá ružová nie je nič moc-je slabšia. Škrobenku najmä na posteľné prádlo, textilné obrusy a záclony. Tie vešiam ešte vlhké, tak rozvoňajú celý byt.
12. mar 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ja som ten cierny silan vyskusala,ale vonalo mi pradlo len ked bolo mokre z pracky ked uschlo,tak mi uz tak nevonalo neviem preco ale ako som tu predtym pisala ja pouzivam len silan relax aromatherapy krasne voni a aj pradlo mam krasne vonave prasok pouzivam rex ten ruzovy
12. mar 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejlepší aviváž a prášek=dětské prací prostředky - neobsahují alergenní složky a jako jediné musí procházet akreditovanou laboratoří.
12. mar 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, čo poradíte? Kúpila som Silan, ešte voľakedy pred skoro 3 rokmi a zabudla som na ňu. Včera som ju objavila a je hustá a vyzerá ako zgrcnutá. Ale vonia, tak neviem, čo s nou...
15. mar 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3 roky? ja by som to asi vyhodila no neviem. :confounded:
15. mar 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiež neviem, sú 2 možnosti: vyhodiť, alebo použiť... :grinning: :grinning: :grinning:
len ma nikdy nenapadlo, že sa môže aviváž "pokaziť" ak pokazená je, možno len vekom zmenila konzistneciu :confused:
16. mar 2008 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominica, skús fľašu pretrepať, možno sa to husté roztrasie

a vôňu má rovnakú?
16. mar 2008 o 08:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na skvrny pouzivam mydlo Vanish a je skvele.. namocim mydlo nanesiem priamo na skvrnu a dam do kosa na pradlo.. aj necham zaschnut a potom hocikedy do pracky.. a vyperie.. :wink:

poznate niekto TIDE? aku skusenost s tym mate.. vraj je super
16. mar 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak aviváž ide do koša, ďakujem za rady. Dala som na teba bzučo, potrepala fľašu, otvorila, aviváž bola už pekná, ale hustá, no a dovtedy, kým som nepotrepala aj pekne voňala, ale potom už nie, takže smrdí...
Mohlo ma to napadnúť aj skôr, ale nejak nenapadlo :grinning:
16. mar 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
abbi, aj ja som počula, že je dobrý
ja používam takmer stále ariel, občas persil - ak nie je akcia na ariel, ale rozmýšľam, že ked miniem toto 6kilové balenie arielu, kúpim TIDE
cenovo ale aj tak vychádza skoro rovnako ako Ariel

domi, tak super :grinning:
16. mar 2008 o 09:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cierny lenor
16. mar 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, kamarádka dostala prsek SOftlan, je z něnecka. Nádherně voní. Nevíte jestli se dá sehnat i v čechách? :slight_smile:
25. mar 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som internetovo prevonana vsetkymi vonami, o ktorych ste tu napisali :slight_smile: ja by som vak potrebovala radu, kedy a kde najlepsie nalievat avivaz, aby co najintenzivnejsie a najdlhsie pradlo vonalo?? :sunglasses: davam fakt ze kopec avivaze, ale pridavam ju hned s tekutym praskom. (nie do bubna) a nemam pocit, ze by to tak krasne vonalo. prosim S.O.S :grinning:
16. jún 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ju davam do klasika miesta v pracke a ked zehlim tak mam avivaz 1-1 rozriedenu s vodou a pri zehleni orosim pradlo a voni nedherne dlho- pouzivam najviac quanto potom lenor
16. jún 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super rada, dakujem. este som pocula aj o tom, ze vlastne nastavim, aby mi pred zmykanim pracka zastavila, vtedy tam nalejem avivaz a spustim zmykanie. stretli ste sa uz s tym?
16. jún 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zu 24 , aj by som ti poradila super vec , ale na slovensku na betom nie je.. veci vonaju aj mesiac.. nadherne, a su jemnucka... :wink:
16. jún 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam oblibenou kombinci tekuty presil color(takovy ten ruzovy gel) a zlutou Lenor(je to myslim nejaka ketinova)... uzasna kombinace... provoni byt a pradlo krasne voni!
16. jún 2009 o 16:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika a co mas? zozeniem to v UK???? :confused: :confused: :confused:
16. jún 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pancake, neviem , uz som 10 rokov nebola v UK.; ale n afr trhu vyslo nedavno.. je tu toho tiez vela....

vola sa Soupline.. moments magiques su len dve vone uzasne... :wink:

diddi.. na skvrny aj na mrkvu na vsetko ak je dostat v uk.. tak skus K2r s aktivnym kyslikom, ja ked to striuekam na pradlo a nemam rukavice tak mi to doslova vyzerie , prsty.. ale , este sa nestalo , aby jedna aj stara skvrna nezisla... :wink:

ci mastne, ci trava no super , nastriuekat 15 minut pred prackou a vyjde ako nove.. :wink:

teda drobci su machri na skvrny no stale.. a na take co idu tazko , ale na pradle , po prani nenajdete ani jednu. :wink:
16. jún 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na TIDe pozor! je to hrozna sracka, je po nem casto alergie! a stejne tak REX
16. jún 2009 o 16:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam teraz palmex tekute na biele a farebne a avivaz meni silna zlty magnolia ci co a lenor zlty summer a modry taky isty pre deti
16. jún 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá a máte niečo vyskúšané na fliačky zapapaných bodyniek?
Ja používam Lanzu. A aviváž Lenor-zelený
16. jún 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuknem ci to je aj tu. ale anglani su vzdy vynimky takze pochybujem. :angry:
16. jún 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
persil nebo ariel a Silan svetle modrej, jojoba a jeste neco, ten voni uzasne
16. jún 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika, teraz kukám, že si mi už odpovedala.
Ďakujem
16. jún 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok