Akú dlažbu vybrať?

wegas1991
20. dec 2017

Chystam sa prerabat byt a mam dilemu co sa tyka dlazby,neviem aku farebnost zvolit,kedze plavacku mam dub lozano,dvere v sonome a nabytok tiez v kombinacii s bielou,dlazba pojde na chodbu,do kuchyne,kupelne a wc,uvazoval som nad dlazbou v imitacii dreva,ale to by bolo dost monotonne,dakujem

celasapremenim
20. dec 2017

vyber si teplu, zemitu, gresovu, hrubu, velkometraznu, nieco prijemneho ...dub ma vyraznu kresbu, takze podlaha by mala byt viac homogenna farebne ...a daj si pod nu elektricke listy :D....aj latte farba by mohla byt...

deti95060810
20. dec 2017

ja by som zainvestovala do architekta....ja som to neurobila, ľutujem a len tak plátame - o ničom...
arch. sme si dali navrhnúť plot, státie pre autá....super, vieme ako to bude vyzerať, vieme presne do čoho ideme, žiadne hádanie ako to bude ....

celasapremenim
20. dec 2017

aj my sme mali architekta veru, preto viem, co mam odporucit, lebo to mam roky doma a je to vyborne

prabinka
21. dec 2017

ja si to tak vôbec neviem predstaviť, mohli aspoň nejaké fotky toho čo už máte, byť. a možno sa skús opýtať ešte aj na modrej streche

deti95060810
21. dec 2017

ešte je tu skupina - pekné bývanie? tak nejak sa volá , tam sa pridaj a žienky poradia....

siska53
21. dec 2017

@wegas1991 nemas kus vzoriek z tych parkiet a dvier? My sme volili taku,aka sa nam pacila a nelutujeme,hlavne sa vobec nesmyka ani,ked je mokra,cize v sprchovom kute uplne genialne. My sme najskor vybrali dlazbu a parkety (uplne spolu neladia,ale mame to oddelene dverami. A dvere sme nakoniec zvolili cisto biele.

sanssa
21. dec 2017

nieco bledohnede 🙂 tym nikdy nic nepokazis. alebo pridaj vzorky nech vieme presne ako to vyzera a budeme ti vediet trosku lepsie poradit 😉

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz