Aký darček na Vianoce pre prváčika?

danielik79
20. okt 2011

ahojte podobnú otázku som tu nenašla .Rozmýšlali ste už maminy nad tým čo donese Ježiško vašim prváčikom .Ja mám doma prváka a romýšlala som už nad všeličím .Autodráhu a stavebnice už doma má aj kopu knižiek .A bicykel tiež. Dajte aj vy nejaký nápad

evabb35
20. okt 2011

ale však LEGOooooo - tam sa vždy dá niečo dokúpiť. A keď nie LEGO, tak IOTOBO a keď nie IOTOBO, tak LaQ. A čo takto nejakú spoločenskú hru? Qwirkle alebo Marrakech alebo Zooloretto alebo čo ja viem čo ešte. Alebo nejakú počítačovú hru....Záleží aj od toho, aké má koníčky - ak rád kreslí - tak kresliace, maliarske potreby, ak rád športuje, tak športové potreby...

lily3
21. okt 2011

Teraz som písala v inej diskusii, že na facebooku bolo, že od 25.10 sa má začať predávať nová stavebnica. Videla som to v Amerike, no u nás to ešte nebolo. Ide o stavebnicu, kde každá kocka svieti. Je to super a niekde som čítala, že to bude aj kompaibilné s Legom, čiže môžeš osvetliť aj veci postavené z lega. Cenovo to bolo vtedy rovnaké ako lego. Firma sa myslím volá Novamania. Myslím, že som ju videla aj v katalógu firiem tu na koníkovi.
Alebo skús facebook

zvedavamt
21. okt 2011

Ja mám tiež prváčku. Začala chodiť na hudobku, tak dostane od ocka keyboard.
A určite nejaké spoločenské hry, ako každý rok,aby sme sa mohli spolu zahrať. Monopoly ešte nemáme, tak asi tie Cars z dracika. Lego u nas malo uspech v mini verzii,ale teraz je všadee a sa obavam, aby menšie dieliky mačky nepojedli.
🙂