Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký digitálny fotoaparát nám doporučujete?

bobicek
1. máj 2007

Ahojte vsetci!
Planujeme kupit fotak, taky na bezne pouzivanie, foto prilezitostne, nie cenovo narocny, ale vykonny, kvalitne fotecky... 🙂
Ak mate skusenosti, poradite? Dakujem!

bobd
1. máj 2007

jeee, bobicek, tak tato tema je aktualna aj u nas 😝

ikke
1. máj 2007

ja som fanusik canonu, to co nokia u mobilov je canon medzi digitalmi. urcite co sa tych jednoduchsich a lacnejsich tyka. pri zlozitejsich (s vymennymi objektivmi) je urcite dobry aj nikon.
konkretne my mame canon powershot A430 na take bezne fotenie a canon tusim 350D na extra fotky 😉

danii
1. máj 2007

sony 😉
my mame sony a sme veeelmi spokojni 🙂 odporucam 🙂

anamor
1. máj 2007

my mame kodak a siroko daleko krasne foto, i napriek tomu, ze uz ma nejaky rocik za sebou, kamoska ma cannon a tiez je velmi spokojna

bzuco
1. máj 2007

aj my máme sony
predtým sme mali kodak, ale sony je lepší 😉

ikke
1. máj 2007

hmm, svagrina ma sony (tusim...) a po piatich mesiacoch pouzivania jej vydrzia baterky asi 15 min. 🤐 ...snad iba blby kus...

bzuco
1. máj 2007
nutka
1. máj 2007

Ahojky, my sme maximalne spokojni so SONY Cyber Shot. Fotocky su kvalitne a hlavne netrva dlho kym sa po cvaknuti jednej fotky pripraví na druhy zaber! ....a to je dolezite,aspon u mna 😎

bzuco
1. máj 2007

ikke, nám takto šarapatila baterka pri kodaku
nabíjala sa celú noc a na druhý deň ked sme šli fotiť, po 10 záberoch začalo ukazovať vybitú baterku 😠

ikke
1. máj 2007

ja radim este kupit fotak na tuzkove baterky - v pripade zlyhania nabijatelnych kupite nahradne v kazdej trafike 😉

glorita
1. máj 2007

ja odporucam Canone ixuss a teraz neviem ci 50...bol to super fotka kebyze nam ho neukradli-fakt vsetky fotkybsu ciste...teraz mame -FUji myslim S950 fakt neviem to cislo jedrahsi ale je s nim narocnejsie manipulacia je to taky poprofesional cize nie moc na take bezne rodinne fotky tak skor na manualne pouzitie v priride... 🙂 🙂

veronika13
1. máj 2007

my máme olympus fe-210 včera sme kúpili 😀 je tam veľký display ale o kvalite fotiek ešte neviem veľa povedať, ale ešte prispejem 😉

veronika13
1. máj 2007

ozaj stál 4990+nabijačka a baterky a puzdro

bobd
1. máj 2007
emjee
1. máj 2007

my mame olympus mju 740 🙂

mimusiacik
1. máj 2007

🙂 U nas fachci Olympus SP - 320,ma velky displej + trik ramiky,vyrezy,cb,sepia,vkladanie textu a ine...vyhodicky,som s nim maxim.spokojna... 🙂 😀 😅 😵

katrin
2. máj 2007

my máme Olympus X-760, je 6,0megapixlový, má 3-krát optický zoom, kupovali sme ho v akcii, stál 5tis, dostali sme k nemu púzdro, púzdro do vody, baterky a nabíjačku na baterky..

bobd
4. máj 2007

mame vyhliadnute zatial 😀 dva typy:

http://www2.olympus.cz/consumer/29_mju_760.htm

alebo

http://www2.olympus.cz/consumer/29_SP-510_UZ.htm

nemate s tymito skusenosti? zeby ste poskytli referencie 😎
bo uz nam z toho svitori... 😝 😝 😝 😝

emjee
4. máj 2007

bobd ak mozem radit, miesto mju 760 berte mju 750 - su takmer rovnake, akurat 750 ma 5x opticky zoom 😉 a 760 len 3x
sp510 ma 10x opticky zoom, no nema mechanicku stabilizaciu obrazu (len digitalnu) a je celkovo dost "objemny"
zalezi na co ten fotak chcete, ak pre bezne pouzivanie, vystacis si aj s malickym mjuckom 😉

melory
5. máj 2007

katrin olympus je vyborny fotak.
my mame tiaz tuto znacku a foto su v albume....kvalitne su . aj fotak 😅

certica
5. máj 2007

my sme sa najviac rozhodovali medzi zn. nikon a olympus. nakoniec zvitazil olympus, najma kvoli 10x optick. zoom a myslim, ze aj z hladiska pripadneho servisu to bude lepsie

melory
5. máj 2007

olympus vyhrava mezdi profesionalmi 😉

nevesta
5. máj 2007

AHojte, tak my mame Canon, rozhodovala som sa medzi Olympusom a Canonom a kamos (profesional) mi povedal, nech nekupujem Olzmpus co sa zatvara tak, ze ten predok trosku zatvoris, potom sa zatiahne cocka a potom dozatvaras, pretoze ta cocka sa zacne casom kyvat a musi to ist do servisu... Tak sme kuili Canon, ale aj Olympus je super, len to nesmie mat tento styl zatvarania 😉

melory
5. máj 2007

nevesta nas sa tiaz tak zatvara...mozem cakat??? 😒

certica
5. máj 2007

hm, nam sa vysuva aj zatahuje na jeden tah

melory
5. máj 2007

mne na dva 🙂
ale som s nim spokojna, len mi chyba k nemu ten profesionalny fotograf 😵 😵 😵

tretulka
5. máj 2007

my mame tiez olympus, sme spokojni, fotky robi krasne....zatvara sa na 2x, ...dufam, ze este vydrzi 😉

majina.b
5. máj 2007

prv až sa rozhodneš, odporúčam ti ešte stránku

http://forum.hladacik.sk/

ja osobne by som kupila panasonic-lumix

jenis
5. máj 2007

Ahoj, my mame olympus c-725 ma 8x opt. zoom a som s nim spokojna. Je sice trocha objemnejsi, ale je uz aj troj ci stvor rocny. 😀

bobd
5. máj 2007

emjee, prosim ta, aky je rozdiel medzi digi stabilizaciou a mechanickou?
😕 dokonca mju 750 ma dualnu, len ta cena 😠
ty mas mju 740 a mate tam tiez len digi stabilizaciu.. no cisty debil som z toho. materialu tu mam kopec a neviem, co skor. asi zvolim vylucovaciu metodu 😀 😀 😀 dakujem, baby za veskere rady 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli