Aký je život v Mariánke?

hajajajka
21. júl 2019

Ahojte,

bola by som veľmi vďačná za nejaké pozitívne/negatívne postrehy ohľadne bývania v Marianke od tých, ktorí tam bud bývate alebo ste tam nejaký čas byvali (ak ste sa odtiaľ vrátili späť do BA, prečo?).

Najviac ma zaujíma cestovanie v ranných a poobednych hodinách do centra BA a späť, umiestnovanie deti do skolok/škôl, MHD, celková občianska vybavenosť, samozrejme aj či sú tam nejaké "no go" štvrte, ulice a pod. Proste všetko, čo by ste radi vedeli o mieste, kam sa zamyslate presťahovať s malými deťmi.

Ďakujem veľmi pekne :*

hajajajka
autor
21. júl 2019

Pripadne aj, čo sa tam dá dopestovať, lebo som počula, že je tam vraj dosť neurodna pôda??!!

evkamotka
24. júl 2019

Ahoj, chodila som do marianky dost casto. Mhd nie je tajomstvo, pozri na nete ako casto idu spoje. Citam ze si z vrakune, odporucam skúsiť si tu dopravnu situaciu mimo prazdnin na vlastnej kozi lebo kazdemu to pride inak. A ludia tam v zahradkach pestovali vsetko k comu mali vztah. V najhorsom sa zem da aj naviezt nova ale to su podla mna take chyry..... A je to male, no go stvrt je pojem skor pre mesto a mest casti ved tam mas "tri ulice" 🙂