Aký máte názor na tetovanie mena dieťatka?

moni144
18. feb 2013

Ahojte baby, aky mate nazor na vytetovanie mena svojho dietata na telo? ja si chcem dat konkretne na zapatie, uz jedno tetovanie mam, takze si neprosim nazory na tetovanie ako take. Ja velmi tuzim vytetovat si meno, ale stretla som sa uz aj s nazormi, ze to je gycove. co vy na to?

materina_duska
18. feb 2013

Je to jediný motív tetovania, ktorý dokážem pochopiť 😉

sissy27
18. feb 2013

tetovanie si chceš dať urobiť kvôli sebe, alebo kvôli tomu, čo povedia ostatní, či sa to im bude alebo nebude páčiť? ak kvôli sebe, tak nerieš čo kto povie (nakoniec, vždy sa nájdu takí aj onakí) a ak kvôli druhým, tak si ho radšej nedávaj vôbec...

ivkake
18. feb 2013

na zapastíma kamoska je to velmí pekne a kedze uz ma aj druhe babo tak si ide dat aj na druhe 🙂 mne osobne sa to velmi paci ja mam tiez tetovanie a v maji idem na dalsie 🙂

digysa
18. feb 2013

@moni144 Poviem ti to tak:
100 ludi ti to pochvali a spyta sa ta, kde si si to dala urobit, lebo aj oni o tom premyslaju

100 ludi, ktorym sa tetovanie nepaci sa rozdiela na dalsie 2 skupiny:

50 z nich ( inteligentni ludia) zareaguje iba velmi zlahka a zaklamu- "fiha, celkom pekne to mas", alebo: "dobre miesto si si vybrala", alebo :" zaujimave"
50 z nich (sedliaci a burani) zareaguju asi takto: "Mne sa to teda vobec nepaci, nikdy by som sa nedala otetovat. Je to take gycove, Podla mna je to nechutne a vobec to telo neskrasluje...atd....debata na pol dna.

Myslim, ze toto je otazka vkusu...... ak sa ti to paci, tak si to daj urobit.

Ja osobne v tetovani nevydim ziadny zmysel, ale mam par kamosiek, co tetovanie maju a jednoducho je to ich vec.

lejlla
18. feb 2013

mne sa to tiez velmi paci,presne na zapasti...ale na druhej strane si neviem predstavit ked budem starsia do buducna napr. moju mamu,alebo svokru s tetovanim 😎

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbora59
18. feb 2013

Ja mám svojho syna na pravom zapasti 🙂

graceful9
19. feb 2013

Aj ja si idem dať dátum a meno 🙂 vždy lepšie ako meno partnera 😝 keď sa s ním rozidem tak čo ? brusenie? toto nepochopím ale dieťa bude vždy moje, aj keby sa stalo neviemčo...mám aj iné tetovanie a iné si aj dám ešte, ale aj to meno...a dátum si idem dať na ľavý prstenik, lebo vydať sa aj tak nechystám

dada1212
19. feb 2013

Neviem, mne to príde trocha gýčové, ale nech si robí každý ako uzná za vhodné.
Ja v tom nevidím zmysel a estetické mi to tiež moc nepríde, nakoľko sú to len písmená a čísla. Rovnaký názor mám aj na tetovanie mena partnera atd...
Ja by som si skôr dala urobiť nejaký pekný náramok alebo náhrdelník s menom dieťaťa, nie tetovanie.

katuska782
30. mar 2013

ja mam meno mojej dcerky vytetovane nad prsnikom a teraz hladam miesto na vytetovanie mena mojej druhej princeznej...mne sa to velmi paci 🙂

mima4
30. mar 2013

dôlezite je, ze sa to tebe paci a ty to chces 🙂

no pises o zapasti, a ako povedala @digysa, niektorym sa to paci, inym nie. Jediny problem co vidim je, ze kebyze chces nastupit na nejaku poziciu velmi dobru, kde si s klientmi... kde chodis na rokovania, tak moze to zamestnavatela odradit zamestnat teba s tetovanim, ak by bolo vidno, pretoze budes jednat s roznymi ludmi, a prave to, ze niektorym sa tetovanie hnusi... mozes na nich posobit vulgarne... Proste na dobre pozicie, kde ide biznis, hladaju typy ludi, ktori nevzdudzuju pohorsenie... ale to len ak mas aspiracie na dobru poziciu 😉

nena62
9. apr 2013

ahoj....ja mám mená detí na zápastí..a pohoda 🙂

juliakocka
9. apr 2013

daj si to na čelo 😀...ale zartujem, ak sa ti to paci tak si daj a kasli na to co hovoria ini

luciana157
30. apr 2013

Ako si sa rozhodla?ja si tiez chcem dat vytetovat meno dcerky no natahujem to stale lebo sa bojim bolesti🙂co sa týka toho zapastia tak to určite nie.to si môžu dat športovci speváci herci ale ludia so slusnym zamestnaním by nemali mat tetovania na viditelnych miestach.napriklad v banke to je zakázané a kedže tam asi ešte raz budem chciet pracovať tak tetovanie jedine na zakryte miesta.

betkamitrova
10. okt 2013

Ja idem o 3dni na tetovanie.budem mat dcerkine meno a datum narodenia ale stale niesom rozhodnuta kde si to mam dat.na zapestie to nechcem.chcem to mat vacsie,poradte mi kde je nato take vhodne miesto?

simka28021994
10. okt 2013

Ja idem za nejaky čas na tetovanie mena svojejj dcerky 🙂 .. a mne za zda, že je to najkrajšie tetovanie meno svojho dieťatka 🙂

grenadinka
29. apr 2014

kocky kolko vas to stalo ? ja tiez uvazujem o tetovani na zapestie, len kedze mam dve deti tak to budem musiet este domysliet 🙂

stanusa999
30. apr 2014

Takto to mam ja...je to robene u jedneho pana doma za 30 eur...ked som si davala robit druhe, uz som viac porozmyslala a isla do studia k jednej holke a mam nohu od prstov po koleno potetovanu a s tym som spokojnejsia...a neskoncilo to, chcem este na bok...
Co sa tyka tetovania mien mojich bab...ako hovorim, viem si to predstavit urobene aj krajsie, no podstatu to vystihuje a to je pre mna prvorade....cize dala by som si to urcite znova, len mozno ine pismo, iny motiv.... 🙂 ale v zasade som spokojna...co sa tyka bolesti...tak takmer ziadna (resp mam asi posunuty prah bolesti 🙂 ) ale to na nohe, hlavne okolo clenku a prstov, tak to bolelo celkom slusne 🙂 najhorsie miesto clenok uz mam, este druhe najhorsie cize bok ma caka 🙂

dana33
16. dec 2014

kočky dajte tip v Bratislave,kde a za kolko ....už jedno tet.mam,na nohe,členok,ale mena detí....po tom tužim už davnejšie,ale chcem skuseneho tetera a nech to nestoji majland...dakujeeeem.

mimonka8859
16. dec 2014

je to už také otrepané na tom zápastí, čo to nedáte spraviť niekam inam? 🙄

lady511
5. feb 2015

ahojte baby poradte kde mam íst k taterovi,,som zo senca,,a chcem si dat spravit kvalitnu prácu..dakujem

maria263
5. feb 2015

Ja to mám takto vytetované. Boli rôzne názory, aj negatívne aj pozitívne, väčšina ale pozitívnych. Jedine, čo väčšina okomentovala je dátum, presnejšie rok, že je tak zakrútený, a čo ja viem, čo ešte 😀 Mne sa to tatko páči, a dokonca aj manželovi (bol silne proti tetovaniu), a teraz premýšľa, že i on si dá spraviť 🙂

katik80
15. feb 2015

Ja som to dala takto.

helenka778
23. sep 2016

Ahojte, ja si chcem dať mená dvoch detí na krk , máte to niektorá ,že by dala foto?

paaat
16. feb 2018

@stanusa999 chcem sa spytat bolelo vas to na tej ruke chcem si dat tiez synove meno s datumom da sa to vydrzat kazdy ma odhovara ze to je bolest.

stanusa999
16. feb 2018

@paaat mňa to nebolelo vôbec, skôr to bolo také steklenie...mám aj na nohe a to bolelo viac, ale to je aj veľká kerka

stella14
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sindas
16. feb 2018

@moni144 Ja mam tiez na zapasti obe svoje deti. Ci to je gycove alebo nie mi je jedno. Vzdy som hovorila ze ked raz budem mat deti necham si ich mena vytetovat pretoze su mojou súčasťou a vždy aj budu. Takze mne zdobi zápästie. Alex❤Olivia

paaat
16. feb 2018

@sindas mozete mi poslat foto

stella14
Autor odpoveď zmazal
Zobraz