Aký máte názor na toto tetovanie?

30. jún 2020

Zienky aky mate názor na hento ide si dat hento tetovanie v piatok idem naň a pod tým bude dátum narodenia mamka ocino sestra

dominika_sk
30. jún 2020

To je tetovanie o spojeni človeka a zvieraťa, ja by som si myslela že tie datumy su kedy ti tie psy zomreli alebo čo🤷🏼‍♀️

belllinka
30. jún 2020

Hento tetovanie sa ti za par rokov urcite pacit nebude a potom co?

lobic
30. jún 2020

@belllinka toto nemozes vediet 🙂 Mam kamosku co ma na podobny styl tetovanie a je s nim spokojna aj po rokoch, lebo jej pripomina minulost 🙂

veronikaszabova
30. jún 2020

Tetovanie je krasne, datumy by som tam nedavala.

simuskaaa123
30. jún 2020

Presne toto som chcela niekedy aj ja.. Ale mam dcéru tak chcem také ze žena a dieťa sedia chrbtom a z druhej strany psa 🙂 proste tetovanie musí mať nejaký význam podľa mňa. Len dátumy by som si rozmyslela.. Nie si predsa kalendár ani kronika.. Radšej nejaký symbol, citat o rodine..

syslik81
30. jún 2020

nevidim tam spojenie s rodicmy ale s domacim milacikom .. samo o sebe pekne ale datumy by som nedala a len v pripade ak mas psa kt mas naozaj rada

sissy27
30. jún 2020

1. Nedávala by som si niečo, čo som našla na nete a očividne to už niekto má, niekto, pre koho je to asi veľmi osobné. Nechceš mať asi vytetovaného cudzieho psa, alebo áno? 🤔
2. Nespájala by som psa a dátumy narodenia iných členov rodiny, budeš vyzerať ako kalendár a každý si to bude spájať so psom.
3. Tvoje telo, tvoja voľba, tvoj problém. Mne raz tatér povedal, nech sa vrátim keď budem rozhodnutá nie na 100%, ale aspoň na 200 a pravdu mal. Ty nie si rozhodnutá ani len na tých 100, tak sa na to teraz vykašli.

0silvia0
30. jún 2020

ja tie datumy nechapem, mne to pripomina nahrobny kamen. Potom doplnis datum frajera, druheho frajera, manzela a deti? Datumy nie...

sissy27
30. jún 2020

@0silvia0 hlavne teda snáď také veci ako dátumy narodenia blízkych si pamätáme 😃

0silvia0
30. jún 2020

@sissy27 no ved to... mali by sme...

lenuska9999
30. jún 2020

Nepýtaj sa ľudí na ich názor na tetovanie. Niekomu sa páčia, niekto je zásadne proti. Tebe sa to musí páčiť, ty s tým budeš žiť. Ale keď ti môžem povedať osobný názor , asi by som tam tie dátumy nedavala. Nemá to žiadnu spojitosť s tým psom. Dátumy si môžeš dať aj niekde inde

tncka
30. jún 2020

Mamka ocino a sestra...a prexo je tam pes? Asik nechapacka🤷‍♀️😅

danica2711
1. júl 2020

to je tvoj pes?

lenuliatko84
1. júl 2020

Foka krasna,len datum si tam nedavaj.je to uz trapne

lintu
1. júl 2020

Je jedno, čo si myslíme my. Podstatné je, čo si myslíš ty. Ak váhaš, nie si si úplne istá ani 2-3dni pred tetovaním, zatiaľ si nedávaj na seba nič kresliť. Snáď to nie je až také súrne, len aby si na sebe niečo vytetované vôbec mala.

janett_332
1. júl 2020

Neviem, mne sa celkovo tetovania nepáčia, ale dôležité je to, čo sa tebe páči. Ty to predsa budeš mať na ruke a nie my!

sense
1. júl 2020

Mne osobne sa tetovanie nepaci,ale.... s tetovanim musis byt stotoznena....osobne si myslim ze ale nie si...preco? Lebo keby ano nepotrebujes to riesit s cudzimi ludmi co na to povedia a ci sa im paci

tinqua
1. júl 2020

No asi tak prva vec....tak ako diplomovky aj plagiatorske tetovania nestoja za vela...naozaj dobre tetovacie studio by ti to aj odmietlo spravit, clovek je original a aj tetovanie ma byt originalom, to je mozno taky zakladny predpoklad,ze sa ti to nezunuje ak nad tym co si das nakreslit budes chvilu premyslat...ako inspiracia pekne, mile...ale ako povedali vyssie to tetovanie hovori milujem svojho psa...cisteho platna mas snad dost, aby si mohla vymysliet aj nieco ine v suvislosti s rodinou

kvetinka75
1. júl 2020

Ja by som si zoadne nedavala. A uz duplom nie hento. Hrozne nieco

jaskolka
1. júl 2020

Samo osebe je pekne, len tiež by som pochopila, že je to o domácich miláčikoch, ktori ti zomreli

beronsche
1. júl 2020

tetovania sa mi pacia, ale toto veru nie... Ak uz kresba, tak lepsie zvladnuta.. Celkovo je tento obrazok podla mna velmi infantilny.. Inak mas tam dost miesta pre datumy narodenia buduceho manzela a deti? 🙂 Datumy narodenia by som si urcite nedavala a uz duplom nie tie rodicov a sestry! Aku to ma suvislost?
Cely tento motiv je podla mna zly a velmi malo napadity..

kate_cs
1. júl 2020

Ak ideš naň v piatok, je asi zbytočné sa teraz cudzích ľudí pýtať na názor. Ty musíš byt presvedčená, veď ho budeš mať na svojej koži cely život.
Za mňa nie, zaváňa to gýčom.

veonika303
1. júl 2020

Obrázok pekný ale ja,som zásadne proti čarbaniu po tele a koži mne sa to hnusi,ale ak sa to tebe páči si to kľudne daj

jana_eyre_2
1. júl 2020

Ja si myslím, že na kožu si musí dať človek niečo veľmi premyslené, čo sa mu osobné naozaj páči a fakt je o tom presvedčený on sám - musí to byť niečo čo mu je fakt jedno čo si druhí o tom pomyslia.. nieco co si človek dokáže odôvodniť prečo to chce.. ak to nebude taký obrázok, o pár rokov hrozi že ho bude ľutovať..

arianna25
2. júl 2020

Kolko ludi tolko nazorov, kazdy ma iny vkus aj na tetovanie. Su rozne styly tetovania a to je dobre lebo kazdy sa najde v zom svojom.
Ten tvoj nakres sa mi velmi velmi paci naozaj.

arianna25
2. júl 2020

Ale ziadne datumy prosim

arianna25
2. júl 2020

@jana_eyre_2 alebo aj zabudne ze kieco ma ako ja 😁 mam na lopatke a uz to ani netegistrujem pomaly

jana_eyre_2
2. júl 2020

@arianna25 alebo aj tak 😅

richardiv
2. júl 2020

tetovania su skor pre konformistov 🙂 je to nieco nemenne a stale ako keby si stale nosila jeden doplnok ...ak je pre cloveka nieco naozaj dolezite ma to navzdy v pameti a nepotrebuje si to carbat na telo, skratka treba uputavat osobnostou nie tymto

anka365
Autor odpoveď zmazal
Zobraz