• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aký prací prostriedok používate vy?

2. apríla 2013 
jo, tak ja mam zase s formilom opacnu skusenost.. vypral sice dobre, proti tomu nemam namietky, ale pradlo nebolo citit vobec nicim.. ziadna vona... absolutne ziadna
27. nov 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grettko jo to dělá ten sypkej, po tom tekutým prádlo právě vypraný a krásně voní :slight_smile:
27. nov 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZUZA - ecover jsem taky měla - celou sadu na podlahy, na nádobí, na praní - ale mě to teda hrozně smrdí. Skoro jakoby rybinou. jVypral tak normálně, žádný zázrak, ale ten smrad jsem nezvládla duševně :grinning: Takže je dobrý, ale očuchej ho, zda ti stojí za to :sweat_smile: Taky jsem měla ekologické záchvaty, ale jsem "voňavý" typ a co smrdí, to nerozdýchám... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubaka, tak pod tu, t ekologicke vonaju nedherne,.. :wink: bud levandula, alebo mandle.. orchidea vanilka, a avivaz ani nehovorim nadhera. :wink:
27. nov 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika - a které ekologické prášky dobře perou a voní? Třeba aviváž od toho Ecoveru byl smrad hrozivý :grinning:
Nám se synem třeba ohromně voní aviváž modrý Lenor aromaterap - ten oxygen - mám ráda ty čisté vůně.
27. nov 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kubaka, ja ti neviem presne, ja ni esom na slovenksu.
ja som v FR, a tuje ich vela.. ale aj persil zacal vyrabat eco.. gel a vonia bozsky a perie lepsie kao klasicke, a cena ovel a, lacnejsie kao klasicke;. :wink:
takze Ti nepomozem, ale ekologicke je vela znaciek a neznaciek.. .. :wink:
vsetci uz nato dvanejsie presli od , jar na riady a, do , mycky, ,avivazn na podlahu, sacky do kosa;

a na okna, eko, a na neviem co este.. :wink:
27. nov 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, no já tu znám akorát Ecover a něco od A )nemůžu si vzpomenou), zas takový výběr tu není a hlavně není až taková reklama. :unamused: což je nejspíš ten zakopaný pes. Našla jsem si něco sama, jsem v Praze, myslela jsem něco z doporučení, protože když to koupiím přes internet, což není problém, tak nevím, jestli to voní a jak. Stejně dík... :slight_smile:
27. nov 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já používám ekologický prášek od Missivy Permon - www.missiva.cz, a aviváž voní jemně a příjemně a je to jeden z mála eko prášků, který fakt vypere :slight_smile:
27. nov 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby neviete my poradit ci po tom pracom gele woolite bleck ostane na ciernych nohaviciach taky pasik biely alebo daaky biele flaky? dakujem
20. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak my používame Woolite black a ešte v živote som nespozoroval žiadne biele fľaky ani biele pasiky na čierných textiliách. Môžno že zle plách práčka alebo je v niečom inom problém.
21. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo stojí ten Formil?
ja periem v arieli, ale skúsila by som ho, ked obstál v testoch :wink:
21. feb 2010 o 23:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tekutý stojí okolo 2,50 eur 2litre to je na 20 praní a práškový 6kg stojí asi okolo 6,50eur. Ešte sme nevyskúšali ale ani veľmi nechceme. Keď vyskúšaš a budeš mať dobrá skúsenosti daj vedieť.
22. feb 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
27. aug 2010 o 17:38 • leena24
a čo hovoríte na novinku Ariel gélové kapsuly????? kto ich už askúšal a aké sťe mali skúsenosti s nimi????
13. sep 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gélové kapsuly som mala oba druhy, ale sú dobré len tak na spotené prádielko.ked sa nemože dať predpierka... u mna teda nič prevratné....
13. sep 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som s kapsulami spokojna- pouzivala som ich uz pred par rokmi v UK tak ma tesi ze ich tu uz je dostat.... ale zase ja predpierku velmi nepouzivam...
14. sep 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já používám jen ariel nebo persil. Buď co je v akci nebo na co narazíme. Ty gelové kapsle nejsou špatné, když si třeba odkládáš praní v noci, abys měla ráno vyprané. Jinak na tom zas až tak moc nevidím. Jen, že jsou dražší :sunglasses:. Já nepoužívám ani aviváž ani předpírku. Peru jen normálně a stačí nám to :grinning:.
14. sep 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gelové kapsuly sme tiež skúsili, ale teda nič moc, aj keď predavačka ich vychválila do nebies, ale vyskúšali sme a viac ich nekúpim, my inak na naše ultra špinavé prádlo používam len ariel, ale profesional nie obyčajný. ten mám odskúšaný, a ozaj vyperie skoro všetko.
14. sep 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Z formillu som zmatena. Kupila som prasok na farebne namiesto arielu. Nemam spinave veci, ked tak spotene - muzske, babo zavtial nemame:(
Nejako mi ten formil smrdiba zda sa mi, ze pradlo je take horsie.. Na hmat a tak pocitovo.. Neviem ci davam vela prasku , ci to moze byt tym..
Na biele mam este ariel z rakuska.. Zda sa mi predsa len lepsi:(
2. apr 2013 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok