Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aký prostriedok je najlepší na pranie bábätkovských vecí?

zuzkal99
19. mar 2012

aka su najlepsie vyrobky pre babetka na pranie?

doda242
19. mar 2012

prasok Persil sensitiv .. jednoznacne a krasne vonia 🙂

lucka1987
19. mar 2012

ja periem v dreft sensitive. neviem ci je to najlepsie ale maly z toho nie je vyhadzany .. z persilu bol...

renatka100
19. mar 2012

Kedze je mala atopik perieme v Bupi mydlovych vlockach su prirodne a velmi pekne vonaju

stastnevydatam
19. mar 2012

ked bola nasa slecna este malinka, tak sme pouzivali mydlove orechy.. predavaju ich v bio predajni, ale popravde, vecicky to tak nevypralo ako klasicke prasky.. teraz uz pouzivame persil sensitive, perem v nom vsetky veci...

halienka
19. mar 2012

Ja som právala v Lovele cca do pol roka, potom už v normálnom hociktorom, ktorý je aj pre dospelých 🙂 Dcéra nemala nikdy žiadne vyrážky.

zuzanockamt
19. mar 2012

oblecenie periem v Persil sensitive alebo Dreft sensitive a avivaz davam Batole a plienky periem v nastruhanom mydle na pranie Lanza a davam na zmäkcenie ocot

martinkah
19. mar 2012

Denkmit Vollwaschmittel Ultra Sensitiv

klincek
19. mar 2012

Lanza, jednoznacne..ta tekuta klasicka s mydlom na obale. namiesto avivaze davam ocot riedeny vodou asi 1:5, davkujem do vrchnaka od avivaze. vsetko je pekne ciste a vonave, ale len tak jemne..neznasam extra vyvonane pradlo. a vzdy davam dvojite plakanie, to aby vysiel ten ocot aj pripadne zvysky prasku. nikdy sme nemali problem, tak to asi funguje 🙂

mukiii007
19. mar 2012

Lovela, určite! 🙂

ianitka
19. mar 2012

najlepsi neexistuje 🙂
co vyhovuje mojmu dietatu, druhemu nemusi...
ale u nas osvedcene Denkmit Vollwaschmittel Ultra Sensitiv a Bupi mydlove vlocky
a nevyhovovala mi Lovela a Dreft

azarijka
19. mar 2012

bupi vlocky alebo orechy 😉

dreamer4
19. mar 2012

ja som prala v persile sens. ale iba cca 2 mesiace, potom som nahodne vyprala par kosielku v normalnom prasku a drobec nijak nezareagoval......odvtedy periem v normalnom prasku. Aj tak je to vsetko jedna chcemia.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli