Aký šampón je dobrý proti lupinám?

alzbeka
20. feb 2008

chcela bi som si dat od vas poradiť ked ma niekto vela lupin a nepomaha mu ani šampon proťi lupinam tak že co je nato naozaj dobre 🙂

martapir
16. feb 2017

Skus naozaj uz overeny s obsahom siry sampon ci vlas.vodu od znacky reparex , nie celkom znamy no kupis v lekarni a mnohi sa k nemu vracaju po prvom vyskusani.

zabka788
21. feb 2017
Používateľ zabka788 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zabka788.

vieščo ja používam značku Klorane, je taka neznámejši, dá sa kúpiť na notine v pohode. v obchode som ho zatial nevidela, ale skús, možno by konečne niečo zabralo 🙂 uvidíš treba bohužial len skúšať- poznám to

maggda1
23. apr 2017
Používateľ maggda1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od maggda1.

mne asi najviac vyhovovala Weleda pšeničná , ocinovi Natura Siberica a Vichy (myslím, že tento https://www.notino.sk/vichy/dercos-anti-dandruff-upokojujuci-sampon-proti-lupinam/) a drahému Plantur.. ono je to dosť individuálne, záleží na type pokožky a citlivosti, ale v každom prípade by som siahla skôr po prírodnejšom zložení..

vtakopysk
19. aug 2020

Aj ja mám obrovský problém s lupinami. Trvá to už viac ako rok. Skúšala som zihlavovy šampón, brezový, brezový vodičku, dixie značku, syos šampón na lupiny, z lekárne vichy na lupiny, kokosový olej, šampóny bez parabénov a silikonov(pivný, regeneračný atď proste jedna značka ktorá má šampóny bez parabenov a silikonov len viacej druhov) taktiež som skúšala normálne šampóny na obale žiadne parabeny silikóny nič aj tak mi to zle robilo. Skúšala som garnier fructies....akýkoľvek šampón ktorý mi robil zo začiatku dobre (bez parabenov a silikonov a ten od garnier + kokosový olej) po určitej dobre prestal fugovať. Ako keby sa dačo vyplo a hneď bol zlý. Užívam vitamíny c a zinok lenže nič nepomáha. Už som zúfalá bola som u kožnej ta mi odporučila šampón z lekárne ktory som už skúšala ale všetky tie šampóny na lupiny keď ich prestanete používať tak sa vam lupiny opäť vrátia. Aspoň v mojom prípade. Nepoznáte niekto nejaku dobru doktorku ktorá sa tymto zaoberá do hĺbky nie len že mi povie kúpte si taky a taky šampón