Ani tovar, ani peniaze

janka_vranka
24. apr 2018

Ahojte, poradte mi prosim . Pred mesiacom som objednala tu na konikovi z bazara oblecenie, doteraz nemam Ani tovar Ani peniaze. Predavajuca nereaguje na spravy. Mam sancu sa niekde dovolat spravod!ivosti?dakujem za kazdu Radu!

stanulienkat
24. apr 2018

@janka_vranka treba napisat adminovi a mohla by si dat nick mamicky na plochu, aby si dali ostatne baby pozor.

leren1
24. apr 2018

@janka_vranka pripade ak vas bude oklamanych viac a bude to dosahovat urcitu sumu mozte podat trestne oznamenie ..,

0silvia0
24. apr 2018

@janka_vranka dala si jej negatívne hodnotenie?

janka_vranka
autor
24. apr 2018

Negativne hodnotenie som nedala, ma Vela pozitivnych a to ma matie. Keby aspon napise nieco, ale nereaguje na postu. Tak neviem...

leren1
24. apr 2018

@janka_vranka to su ich tahy ...nedavno moja mamina objednaval z fb kabat doteraz ani peniaze ani kabat a tie tam mala vela pozitivnych recenzii ...no nakoniec sa z nej vyklula podvodnicka najdkor tovat posiela a potom uz len ryzuje ...ke na nu podane trestne oznamenie lebo tych oklamanych bolo straaadne vela ...teraz pod inym menom pokracuje dalej ...a necudovala by som sa keby to je ta ista osoba ...najskor sluby sluby mila zlata a,neskor uz neragovala na spravy vobec a potom blokovala ...myslim ze toto bude podobny pripad ak ti nereaguje na spravy ...

0silvia0
24. apr 2018

@janka_vranka napis negativne hodnotenie a uvidis ci sa neozve potom. Hodnotenie sa da aj zmazat ak by sa to potom doriesilo.

marion09
24. apr 2018

@janka_vranka ja som tu nedavno mala podobny problem....objednana vec ktora udajne najprv nebola vobec pouzivana,potom mi bolo napisane ze parkrat bola pouzita mi dosla spinava ze hnus....po ziadosti vrateni penazi mi pani poslala poukazkou polovicu sumy ktoru som jej poslala ja.a tiez ma same dobre hodnotenia!!!

marion09
24. apr 2018

@janka_vranka ....no a tiez sa odmlcala😕