• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustovky 2006 II. Pridajte sa

4. apríla 2011 
hodila som nove fotky..kuknite.. :wink:
7. sep 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my mame po narodeninovo meninovej oslave :grinning: fajne bolo, zajtra hodim fotos

wladi kukala som, krasne, ta kde ste spolu je super :wink:
7. sep 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, som rada, ze oslava ok dopadla.. :wink:

a dik.. :wink:
7. sep 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wladi krasne fotky ako v nejakom ateliri alebo ste boli????? :wink:
zajtra nahodim aj ja s nasej oslavy
7. sep 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesim sa na vase fotky.. :wink:

nie atelier.. ale v prirode.. u nas na hrade, pod hradom.. a fotil to jeden sikulko.. :wink: ma to ako hobby..
7. sep 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! :grinning:
mimi super fotecky z chorvatska

tak uz dnes pracujem-inak vymakla som pocasie,chodili sme sa kupat a aj som trosku zavarala :grinning:
8. sep 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miriam dik :slight_smile:

baby co sa mojmu chlapovi podarilo som ze ho prerazim :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: kazala som mu stiahnut foto z dovolenky z fotaka do Pc ale cez kabel, no a on sikovny dal fotakovu kartu do citacky ktora je mimochodom daka kazova a zmazalo nam uplne vsetky fotky z dovolenky a aby toho nebolo malo znicilo aj kartu do fotaka :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: tak ze karta uz nefunguje, juj take som mala nervy nan

tu su foto z oslavy http://picasaweb.google.com/murcovi/MariannkaOslava?authkey=NgoQ9ucuanA#
8. sep 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam tortaaaaa :grinning:

muzicek sikovny! :angry:
8. sep 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute tak my sme zas chore :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: mala vcera cely den vracala vecer sme sli na pohotovost dostala do nozky injekciu a sli sme domov, rano sme boli u nasho doktora dal nam lieky a dietujeme, len mala nic nechce jest asi sa chudatko boji ale aspon caj pije
9. sep 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze to snad nieje normalne :frowning2: ,asi este nez pojde do skolky by si si mala vybavit imunologicku :frowning2: .
9. sep 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky? :confused:
10. sep 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme tu.....
vcera sme boli na 2rocnom ockovani a doktorka nas poslala na ortopediu malemu sa krekrizuju prstiky 2 s 3 na nohe a tazko sa mu obuvaju cle topanky tak som zvedava zevraj je to vrodena vada hmmm
10. sep 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja makam ako diva-ak chcete doma malovat tak teraz je in zelena a vsetky jej odtiene :grinning:

gabi-po kom to podedil?
10. sep 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa chystame na zelenu kuchynu :grinning: :grinning:
keby som vedela nikdo to nema mozno nejaka predosla generacia :unamused:
10. sep 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zelena dnes hybe svetom :grinning: a potom mi z nej uz v praci zahrabava :grinning:

neboj snad bude stacit niake cvicenie :unamused:
10. sep 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak mala stale vraca, teraz buva, uvidim ako bude poobede, ak bude vracat asi skocime zas k dr. ale to si nas tam asi uz nechaju :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

gabi segrina mala to ma tiez ale ona sa s tym uz narodila a uz jej to tak ostalo
10. sep 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi katastrofa :frowning2:
10. sep 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si to nevsimla nikdy az asi pred 2mesiacmi :frowning2:
mimi a co mate?nas tato je chory zas 40teploty ako vzdy ze chripka :unamused:
10. sep 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby ja som tak rada ze marek este nevie co je choroba-uz sa tesim na rok na skolku tam si to vynahradi :unamused: ,hlavne ked tam budu brat chore deticky :angry:
10. sep 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, brzo sa vyliecte..

gabi, tomu nerozumiem..ale snad to bdue ok.. :wink: mozno, jak titi vravi..to cvicenie.. :wink:

my pohodka.. nasi sa v noci vratia.. raj sa pomaly koncii :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: ..

v sobotu som v blave, vediem medzinarodny workshop.. tak padim do mesta, sa dat ostrihat, nech som cacana.. :grinning:

ostatne holky, akooooo??? :confused: :sweat_smile:

liska, moja?? kuk?

mimi?? kuuuk..

elli..
11. sep 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
atiatko?

a dalsieee.. neli..
11. sep 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabi, ake ockovanie mate? :confused: Vy este chodite na pravidelne prehliadky? mne dr. nic nepovedala...

mimi, chudatko male, rychlucko sa uzdravte!!!
11. sep 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem na poradnu az v troch rokoch,ale su ockovanie dobrovolne,chripka ci pneumokoky :grinning: - inak ahoojte
11. sep 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gabika virozu mame, najprv to mal Majo a potom aj mala, dneska uz nevracka ale zas hnackovat zacala :frowning2:

snad uz bude rychlo ok lebo uz 2x nam posunuli ockovanie :unamused:
11. sep 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali ockovanie 2rocne a aj poradnu a uz az v 5rokoch ockovanie na poradne uz nechodime
wladi ani ja nechapem ked bol malinky nic nemal aspon sme si nevsimli :unamused:
dnes ma maleho svokra o 5idem pre neho
11. sep 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak uz aj mna to draplo, od obeda beham na wcko, tak som zvedava kedy sa toho zbavime, mala dnes uz nevracala ale hnackuje :confounded: :frowning2: :frowning2:

gabi mozno vam dake cvicenia pomozu, segrina mala ked sa narodila ona mala uplne nozky vykrivene tak cvicili aj 5x do dna a sa jej vyrovnali krasne az na tie 2 palceky
11. sep 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a dobre ranko!-mimi aj tu v okli je uz taka vyroza,kamoska a jej deti su uz takto druhy den a rano volal kolega ze su komplet doma vsetci na vecku :angry:
12. sep 2008 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu uz aj skolky pomaly vraj zatvaraju lebo baby co s nimi na mame pisem vraveli ze aj tam je to uz dost rozsirene

to zas ide daka ohava vzduchom

no mala konecne nevracala v noci , len sa napila a spinkala do rana
12. sep 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Esteze budu teraz tri dni volna :grinning:
12. sep 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kde ste vsetky v tomto otras pocasi?tu kosa ako slak my sme mali ocina doma tyzden a teraz mi je smutno ze zas sme tu sami :cry: a neda sa ist ani von
my sme vcea oslavili prve vyrocie svadby :grinning: bolo super esteze sme nemali taketo pocasie minuly rok by ma porazilo
uz som zacala aj autoskolu a dnes ma caka teoria tak sa tesim ked nas budem vyvazat :grinning: :grinning:
16. sep 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok