Augustovky 2006 II. Pridajte sa

elliana
20. júl 2007

Babule, dufam, ze sa nehnevate, ale ja uz fakt nemam trpezlivot, kym mi to natiahne...
Vitam vsetky a dufam, ze diskuse neochladne..ale pocasie by mohlo 😉

mimi109
10. jún 2009

gabi my sme bez plienok ( denných aj nočných ) už skoro rok

tak mu tu plienku nedávaj, možno sa ti pár x pociká ale naučí sa, alebo ho uprostred noci daj cikať ak sa ti bude pocikávať 😉 my sme sa tiež dávali cikať pár nocí až kým nevydržala do rána

teraz máš na to ideálny čas keď je aj v noci teplo

wladka
11. jún 2009

my sme vyse polroka bez plienok.. a zacali sme tak, ze som ju davala pred spanim, a potom o polnoci v spanku cikat.. obcas uslo, ale viac nie.. skuste to 😉 ..samozrejme, ze po 18h menej pitia.. a posuvala som cas, potom sla o 23,30..potom 23h..potom 22,30 😉 ..a tymto sa cas predlzoval, a v pohode 😉..klop klop.-.

mimi, super, ze sa ti to zalubilo
😵

wladka
11. jún 2009

bez dennych sme uz rok.. bez nocnych tych polroka 🙂 ..tusim pred vianocami sme zacali..

wladka
16. jún 2009

fiha, ale pekne ma ignorujete 😀

mimi109
16. jún 2009

čaute, riadne nám to tu začalo utíchať ☹

čo robíte celé dni 😕

wladka
24. jún 2009

jakeee ignoratky 😀 😀

liska, ako malinky?? ste okay? kojis? 😉 .. a chris uz v pohode, nie? 😉

mimi, flakame sa po vonku a ucime sa.. v utorok mam skusky, boze boze boze.. ale uz som sa zacala ucit.. 😝 ale toho je,.

gabi, ako?

my sme vymyselnicky.. jedovata, papula.. ale su chvilky, kedy je zlata.. na vybozkavanie.. niekedy jej tresnem po zadku, lebo to uz ozaj vrchol vzdoru!! 🙄..nahovaram si, ze musim zastavat rolu matky aj otca- takze vychovna od "otca" prospeje.. duuufam 🤐 😨 😅 .. ale inak okis.. 😀

baby, a vy ako? po skuskach? ci uz ste na dovolenkach?? 😀

mimi
24. jún 2009

ahojte zienky, tak dnes mam dajaky uspesny tyzden, dnes som spravila poslednu skusku, tazke prvy rocnik mam za sebou, huraaaa!!!!! A este dalsia novinka, tento tyzden sme zisitli, ze cakame babo 🙂 🙂 🙂

a vy ako sa mate? co wladi, uz skusky? drz sa!!!!

wladka
24. jún 2009

jeeeeej mimi gratulujem k jednemu a druhemu..to je uuuzasneeee 😵 😵 .. okolo mna len same tehulky (suseda, teme Nitra atd..), ja nemam kym byt oplodnena 😀 ale brala by som.. najblizsie je skola moje dieta, okrem Emky 😉 .. strasne sa tesiiiim 😵 .. skolu popri malinkom zvladnes.. to sa daaaa.. 😉 ..opatruj sa, a davkaj si pozor..

😉

mimi
24. jún 2009

diky wladka! som si vsimla aj v nasom okoli same tehulky, no asi je plodny rok, ci mesiac. Kto z tema NT je tehu? som zvedava 😅
Uz len aby sme zdravi, aby toto tehu bolo bez problemov, lebo kazdy den cakam ake to zase bude. To prve som si nemohla vychutnat, cely cas v nemocnici na udrziavani 😒 Teraz chcem behat, lietat po meste, vychutnat si to, no a teraz ta moja skola... V septembri som chcela uz ist do prace, trosku to bude komplikovane, ale babo je prvorade, no nie? 😉

mimi109
25. jún 2009

ahojte 🙂

mimuška gratulujemeeeeeeeeeee 😉 😉 😉

wladi držíme palce ku skúškam 😵

ja by som mala mať v juli tiež už skúšky na vodičák 😖

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

mimi
26. jún 2009

krista, dakujem za informaciu, ja som nevedela o tom!

mimi, dakujeme za gratulaciu!!! zatial vsetko OK, vsak uvidim, co bude v 7 tt 😅
co dnes planujete robit? Konecne slniecko vyslo, maly sa uz pyta, ci pojdeme do bazenu 😀
mimi, ako idu jazdy? na akom aute jazdis? Ked som si robila vodicsky, tak mi dali TICO, pani no to bolo auto, som si pripadala ako Flinstone 😀

mimi109
27. jún 2009

ahojte no my máme zase ATB 😖 piatok sme boli u dokyho, malej sa angína vratila, tak bojujeme s horučkami zas

mimi jazdy idú dobre klop klop klop 😵 akurát dnes ráno som mala ďalšiu, 2x som mala peugeot ( 307, 206 ) a 5x fabiu , hehe že Flinstone 😀 😀 😀

nedelu mám tiež jazdu tak už sa teším, bude zase super inštruktor čo som s ním aj dnes jazdila 🙂

wladka
27. jún 2009

mimi, no to je ☹ ...ako v skolke potom?? skus to riesit s pediatrickou, alebo jej davaj nieco na imunitu.. ved nemoze byt stale chora, a hlavne ked ide do skolky.. to by ste boli kazdy druhy tyzden doma ☹ 😒 .. a prajem rychle uzdravenie..

inak, tesims a, ze mas radost z jazdy 😉 ..

mimi, ze Tico 😀 😀 ..ja som mala felcu 😀 ..vtedy moderne a nove auticko.. teraz by sa mi len vysmiali.. ale co kukam tak u nas ficia na peugetoch, mercedesoch🤐 , normalka zavidim--take Ecko by mi fakt bodlo 😀 😀

mimi
28. jún 2009

mimus, zase ste chorucke? ☹ ☹ co na to doktorka? Ono cim viacej bude ATB brat, tak tym sa jej bude imunita zoslabovat.

Som rada, ze ti jazdy idu 🙂

wladi, mercedes? pani, tu som nevidela autoskolu s takym farom! som si vsimla, ze vacsinou fabie maju.

liska
28. jún 2009

no jejda, mimi, super sprava!!!obrovska gratulacia, velmi sa tesim a drzim ti palce,aby si toto tehu mala uplne bezproblemove a krasne,nech si to uzijes ako ja 😵
wladus,kojim,mliecka je dost a maly dobry papkac,pribera tak rychlo ako Christianko,tak o chvilu budem mat doma tucka,ale viem,ze to potom aj vylezie a vybeha ako on, pretoze uz teraz vidno,ze ani toto nebude pokojne dietatko 😀 ale hlavne nech je spokojne 😎 Christianko je k malemu zlatunky,uz sa nevie dockat,kedy vyrastie, aby ho mohol naucit vsetky loptoviny 😀
mimi109,neboj, to este nic neznamena,ked je teraz Mariannka casto chorucka, moj synovcek bol do 3 rokov viac chory ako zdravy, teda nic vazne,ale vzdy nieco, tak sa svagrina bala,ako to bude v skolke a ono je to uplne v pohode, niezeby vobec nebol chory, ale nechyta vsetko od kazdeho,ako sa predpokladalo a ked je aj vacsina triedy chora,on to chyta medzi poslednymi 😉
gabi, urcite mu nedavaj plienku, aj za cenu nejakych nehod, to nie je o tom,ze to nechape,ale ze to chape az prilis dobre 😅 my sme bez uz takmer 9 mesiacov a fakt si ani nepamatam poslednu nehodu...a ked sa ho teraz zo srandy spytam (pri prebalovani Damianka), ci dam aj jemu, tak na mna pozera, ci mi sisi 😀
inak ked pisete miery na porovnanie-Christian ma tiez tak do 15kg a 98cm,presne to budem mat o mesiac,ked mame 3-rocnu prehliadku 🙂

lenka1108
28. jún 2009

ahoj baby...ako sa mate?tak to nam tie nase ratolesti rychlo rastu ze???
za chvilu uz 3 rocky a ako kukam uz maju podaktore aj surodencou.gratulujem... 😉
nam sa zopar mesiacikou nedarilo tak som to vzdala.mala ide od 1 augusta do skolky a ja asi nastupujem do prace tak bude dost starosti...
moja scarlett ma 16kg a 99cm akurat dnes som ju vazila a merala 😀
je uz strasne samostatna az mi je niekedy do placu ze ma uz vobec nepotrebuje ☹
ale zase na druhu stranu je to dobre.je to taka moja slecna ukecana...
chcela som sa vas opytat ci uz davate detom sampiony.ja ich nejak nemusim ale niekedy by sa mi hodili do omacky no koli malej sa este bojim...

papa

mimi109
29. jún 2009

ahojte, tak už sme 2 dni bez teploty, štvrtok ideme na kontrolu

no to mal muž hnisavú angínu, potom som ju dostala ja a následne aj Marianka, takže preto zase ATB , aj dr. vravel že to od nás chytila

už som kupila dáky sirup na imunitu - imunoglukan sa to volá tak uvidíme

gabika146
29. jún 2009

ahojky po dlhej dobe sa ozyvame
lenka mi papame vsetko .....
mame sa fajn veru uz zachvilku prazdniny a potom sup sup do skolky joj az mi je do placu a maly sa tak strasne tesi 😉
nas pokus bezplienky v noci nevysiel zaspal o23 a o1 uz precikany az na hlave asi nam to bude trvat dlhsie ako ajs odnaucanim
baby chcem sa spytat kedy vlastne konci md v den ked si nastupila na md alebo v den narodenia dietata lebo neviem kedy zacat vybavovat papiere a kedy sa ist nahlasit na urad a dat v praci vypoved kedze som predtym nerobila na slovensku
druhe mimi sa zatial nedari tak si dame asi pauzu a nechame to na nahodu
u nas uz zase prsi tak sa zatial majte krasne papa

wladka
30. jún 2009

urobila som skusky!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀

mimi109
30. jún 2009

wladka gartulejemeeeeeeeeeeeee 😉 😵

gabi pýtala som sa švagrinej, MD končí dňom narodenia dieťaťa

gabika146
30. jún 2009

wladi parada klobuk dole a porisdne oslav pap

wladka
2. júl 2009

vdakaaa 😵 😵

este jedna novinka, dnes som robila prijimacky an doktorat.. prijali ma 😀 😀 mne fakt sisi, ale 3roky vzdelavania mi neuskodi, ked ziaden chlap niet v dosahu 😀 😀 😀 ..

tento tyzden, je kvalitny na pocity stastiaaaa... juchuuuuuuuu 😀

mimi
2. júl 2009

wladi, gratulujeeeeem!!! to budes denne, ci externe studovat? Manzel studuje externe a teraz im zdvihli skolne na 2 tisic euro 😠 ale nastatsie sme sa tomu vyhli, kedze uz dlhsie studuje.
Ja si zatial neviem predstavit ako budem studovat pri malom babetku, no hadam to dajako dobre dopadne...

wladi, a ziaden suhaj na obzore??? 😉

wladka
2. júl 2009

mimi, vdaka 😉 ..kde ja budem platiti...oni budu platiti mna 😀 .. interne, a dostanem mastne stipko 😉 ..suhaj, ziaden..ale v sobotu ideeeeeem na to 😀 😀oslavujem, zavrsimt o discom..tak snad nejakeho aj ulovim 😀

urcite to zvladnes aj pri malinkom, neboooj 😵

mimi
2. júl 2009

wladi, esteze tak 😀 😉 to kolko rokov budes studovat denne(doktorat) Manzel to ma tusim na 5 rokov, ale externe, samozrejme..
Drzim Ti palce, aby si nejakeho rozumneho, krasneho a bohateho suhaja lapila, lepsie je, ked ma zena pri sebe niekoho, no nie? 😉 S kym ides na disco? Pani, ja som uz taaak dlho na disco nebola a tom som volakedy disco diva bola 😀

Kedy to idete na tu dovcu, alebo si uz bola?

wladka
2. júl 2009

3roky je to interne.. 🙂

toho suhaja berem..len ho naaaajst 😀 ..me too, disco uz dlho nebolo..ale natiahnem si stare kosti, ma byt oldies 80-90roky..no nechod, moje casy 😀 😀 😀 😀 😀 ..uzijem si

buduci tyzden ideme.. a kam, netusim.. v utorok ma segra skusku, a hned obehame cestovky, a co bude naj, bereme.. 😉

liska
4. júl 2009

wladi, super, mas moju gratulaciu a hlavne obdiv, mna strasne bavilo studovat,ale teraz by som sa uz na to asi nemala odvahu dat 😔 a teraz pri dvoch by som na to hlavne nemala cas 😝 ked ani knihy a internet nestiham... mimi, asi to nebude lahke,ale zalezi na tom,ake deti mas a ci mas nejaku pomoc od rodiny, lebo byt tu tak sama ako ja, s manzelom stale v praci, s jednym certiskom a druhym, co okrem spania chce uz len cicat a byt na rukach, tak to by sa skola uz fakt nemala kam zmestit 😀
hodila som konecne nejake fotky,kocky 😉

mimi109
6. júl 2009

liska Damianko je rozkošný 🙂 a Chris aký je veľký fešák 😉

ako sa máte babulky?

wladka
6. júl 2009

liska, diky 😉 😵 ..inak, naaadaherny malinky 😵

my sme dnes zaplatili Tunis, o par hodin letime 😀 ..o 11dni sa vratime, dam vediet ako bolo 😵