Bezdrôtové slúchadlá sa samé vybijú

limetka69
13. okt 2021

Ahojte baby, tie co mate take sluchadla, je normalne, ze plne nabite sluchadla v puzdre sa vybiju? Dostala som ich na vianoce, nejak som ich nepouzivala, ale teraz som chcela a stale su vybite, ako stale nie, ale idem do mesta na buse, tak ze si ich vezmem a oni uplne vybite. Uz 2x som ich plne nabila, ze mozno som ich nechala vybite, ze nech su pripravene ked ich budem chciet. A vcera toto iste. Uplne vybite. A tak ma zaujima ci su vadne, alebo sa to proste vybija ako mobil. Ze aj ked s nim nehybem pomaly sa vybije za nejaku dobu. Su to moje prve sluchadla a nemam ich s cim porovnat, recenzie maju super, comu nerozumiem, kedze by museli byt vecne v nabijacke kym by prisiel ich cas. 😂 Ma tu niekto podobny problem? Mam tieto sluchadla, ale zaujimaju ma aj ine. Dik.

limetka69
autor
13. okt 2021

Nechcelo mi hore pridat foto.

hellwant
13. okt 2021

Jasne, ze ano, kedze maju bateriu. Nechajte mobil v sufliku , vypnuty a uvidite po case. Tym , ze baterky su malicke, vybiju sa rychlejsie. Ak nabijete a napr. zo 2 dni nepouzivate a su vybite tak vadny kus.

veronika0310
13. okt 2021

Ja mám bezdrôtové ale nestalo sa mi aby sa samé od seba vybíjali. Prave naopak minule som ich nepoužívala vyše týždňa a po týždni boli nabité. Podľa mna to bude chybný kus
@limetka69

limetka69
autor
13. okt 2021

@hellwant no ale tak na aku rit mi su ked su vzdy vybite ked po nich siahnem? 😁

limetka69
autor
13. okt 2021

@veronika0310 dakujem, cakala som, ze by to tak malo fungovat, ze by mali byt v nejakom hlbokom spanku, kym ich nevyberem a nepouzivam. Tu nejde onto, ze cakam mesiac, ja som ich nabila a o dva dni som ich otvorila a uz boli napoly vybite, cize cca 4 dni a su vybite statim na policke.

stanulienkat
13. okt 2021

@limetka69 reklamuj

zuvelyn
13. okt 2021

Ja svoje nabijam možno raz za dva mesiace a používam ich denne. Nejaké lacné z alzy za 15eur

limetka69
autor
13. okt 2021

@zuvelyn fakt? Tak pojdem, este nemaju ani rok. Maju vydrzat 12h hudby 4x po 3h, jedna dioda 3h, no nezda sa mi, ale to by mi nevadilo tak ako to, ze sa vybiju v pokoji.

veronika0310
13. okt 2021

@limetka69 určite chod reklamovať, nemôžu takto samovoľne sa vybíjať.
Bude to 100% chybný kus

ckocka
13. okt 2021

Mám nejaké najlacnejšie z Ali a nevybijú sa ani za mesiac.

limetka69
autor
14. okt 2021

Dnes som ich dala reklamovat. Dakujem vsetkym. 😊