Bločková súťaž

linda20111
27. sep 2013

Ahojte, myslim ze vela z vas vie o tejto sutazi, preto sa chcem tu spytat... Tiez som sa zapojila do narodnej blockovej loterie, tak som sa registrovala na narodnablockovaloteria.sk, vsetko podla toho ako som to videla v televiznych novinach ze sa to ma takto robit. Ale vcera bola u nas svokra, ktora tiez sutazi a poprosila ma aby som jej zaregistrovala tiez nejake blocky. A vtedy sme prisli na to, ze ona je registrovana na inej stranke - blockovaloteria.sk Tak sa teda pytam, ta druha stranka nieje nejaky podvod? Lebo mne sa to nejak nepozdava ze sa da registrovat a sutazit na dvoch odlisnych strankach...

majmik
27. sep 2013

@linda20111 myslim, ze mas opravdu, je len jedna oficialna stranka narodnej blockovej loterie, toto vyzera velmi divne, na to by som sa nespoliehala. Ked, tak ju zaregistruj na oficialnu, a kludne aj vsetky blocky ponahadzuj, myslim, ze sa ti to ani neprekryje 🙂 ozaj, inak najvacsia sranda, ze na tej svokrinej stranke uz su nahodeni aj vyhercovia, pricom sa este nic nelosovalo, urcite to nie je cez Tipos, a tympadom ani dotovane statom..

trish31
27. sep 2013

@linda20111 to vyzera byt na nejaku pochybnu stranku....

alena16
27. sep 2013

@linda20111 Svokra naletela, vsade to pisali, ze vznikaju rozne fiktivne weby.

cikyta
27. sep 2013

No ja som v určitých veciach staromodna a tu netu neverím. Poctivo si prejdem do Tiposu podať bloček za 20 centov 😅

m_ij_ka
27. sep 2013

registruj bločky len na overenú stránku narodnej bločkovej lotérie 🙂

stastenka42
27. sep 2013

A viete ze jeden blocek mozete zaregistrovat xy krat??? Bolo to v telke,tak som to vcera vyskusala a fakt to funguje....cize aj na jeden blocek mozete vyhrat niekolko krat pretoze zakazdym dostane novy kod...najsmutnejsie na tom je ze zase na to prisli obycajní ludia a chytraci co za to beru obrovské prachy zase ukazali akí su zbytocní....

linda20111
autor
27. sep 2013

@stastenka42 ano ja som to videla, jeden blocik mozes 3x ale na narodnej blockovej loterii.

linda20111
autor
27. sep 2013

@alena16 Tiez si myslim ze naletela na falosnu stranku.

abbey1
27. sep 2013

Ja sa čudujem, že vôbec niekto reaguje na túto "hru".

lencika
28. sep 2013

podla mna je to cele pekna blbost, zase chytraci co nieco vymysleli a chudaci obycajni ludia

mima4
28. sep 2013

@abbey1 neboj, vsetci na nu nadavaju, hlavne ze uz je zaregistrovanych 4,9 miliona blockov...heh..zas sa kazimir dozere ako prasa ako obycajne 😉

abbey1
28. sep 2013

@mima4 Idem prehrabať kabelku, či zopár nenájdem. Čo budem trhať kolektív? Nech vláda vidí , ako sa mám dobre, kde, čo a koľko kupujem. Len či aj oni naťukajú svoje megabločky za bavoráky, vily, luxusné dovolenky, štetky, úplatky,.......... 😀 😀 😀 😀 Či skôr 😢 😢 😢 😢

arlene12
6. dec 2013

Ahojte, chcem sa spytat, zapajate sa este niekto do blockovej loterie?

stastenka42
7. dec 2013

@arlene12 u nas v okoli nikto....kazdy sa na to vykaslal...hlavne ze tipos a mazikova na tom zarobia...

lubomircapak
13. feb 2014

mam dva blocky vydane v jeden den 06:00a 06:01 maju rovnakeDKP

ammellia
13. feb 2014

@lubomircapak DKP je cislo pokladne, to sa nemeni.

My sme vcera zadavali blocky asi pol hodinu :D

luludia
15. aug 2014

už som do bločkovej lotérie zaregistrovala pekných pár bločkov ... chcem sa opýtať, počul už niekto o niekom kto by vyhral v tejto lotérii? Nie je to celé len nejaká sranda a v skutočnosti nikto nevyhráva?

staronova
21. sep 2014

@luludia kvôli tejto otázke a hlavne odpovedi som si tu sadla a hľadám....vie niekto o najakom výhercovi?

luludia
25. sep 2014

@staronova podarilo sa ti niečo o lotérii zistiť? Nie je to len falošná bublina? Vyhráva vôbec niekto?

staronova
26. sep 2014

nie, nepodarilo 😢

31kacenka
29. sep 2014

Tak, kamarátkina neter už toho dosť povyhrávala a dokonca aj v telke súťažila.....
Ja som sa pred dvomi týždňami zaregistrovala a zatiaľ žiadna výhra.......

stastenka42
3. okt 2014

@31kacenka ha ha. ..nic v zlom ale veta kamaratkina neter uz toho dost povyhravala ma pobavila 😒 z milionov ucteniek zaregistrovanych po celom slovensku, vyzrebovali vacsinou uctenky kamaratkinej netere!!!! Vacsiu sprostost som necitala. ..radsej nepis nic ako taketo bludy. ...

31kacenka
9. okt 2014

@stastenka42 jaj bože, tak keby neviem o tom, že vyhrala viac krát tak to sem nepíšem. A ak nemáš nič slušnejšie na vyjadrenie, tak sa radšej zdrž tukania do kláves.
A to, že vyhrala viac krát, neznamená, že z niekoľko miliónov zaregistrovaných bločkov bolo niekoľko miliónov jej....

stastenka42
9. okt 2014

@31kacenka jasnee. ..mam pravo vyjadrit svoj nazor aj ked sa ti to nepaci, o tom su diskusie...tak asi okres Topolcany vyhrava vsetko. ...

31kacenka
10. okt 2014

@stastenka42 To dievca nieje z nasho okresu a mimochodom som pisala, ze ja som este nevyhrala, cize asi nie vsetky vyhry idu do nasho okresu, tak citaj az do konca, ked uz na nieco reagujes.......