Bojíte sa pádu vlády?

15. dec 2022

Bojíte sa pádu vlády? Ako nás to ovplyvní?

martina1985ba
15. dec 2022

Poviem to takto - radsej smrt ako tato pomala bolestiva agonia.
Vzdy bola politika tak trocha cirkus, vadili sa, hadali, kazdy chcel spravit nieco inak.
Ale toto dnes...to je nechutna vulgarna nedostojna fraska chorych ludi. Tam sa nerobi absolutne ziadna politika. To je zoskupenie nejakych sialenych chorych ludi.

Som za pad.

autor
15. dec 2022

@martina1985ba lebo aby ta smrt nebola horsia...

martina1985ba
15. dec 2022

ked niekto zomiera v bolestiach a siri chorobu este na ostatnych - lepsia je smrt.

petamich
15. dec 2022

ja ti neviem aj tak pojdeme z dazda pod odkvap ale nic horsie uz asi snad nepride ako toto, aktualni vladni cinitelia (cest vynimkam) tak to je uz dno

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lianka123
15. dec 2022

Ze tato banda komediantov je na zaplakanie, ze dufam, ze zmiznu a uz nas/ normalnych nebudu obtazovat svojimi fraskami. Ze aj ked Pelle je prezleceny fico, ze bude dostojnejsie reprezentovat a verim, ze ta blondata herecka sa tiez rychlo poberie, to je dalsia trgikomicka herecka.

lasoli
15. dec 2022

@lianka123 no uz pelegriny ozaj lepsi,dajne sancu nocym ludom napr progresivne slovensko,nech sa ukaze nie pelwgrinimu to uz pozname.

diewcatqoo
15. dec 2022

Uz se perou?

autor
15. dec 2022

@lianka123 🤦

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
basska_b
15. dec 2022

Ja uz 3 roky neviem, ci sa smiat, ci plakat. A ani predtym to nic moc nebolo. Keby boli predcasne volby alebo by podali demisiu, len sa vymenia ksichty a ide sa dalej. Ale on ten stat nakoniec dako funguje. Ja si myslim, ze to bude uz len horsie: korupcia, mafia, nekompetentnost a hlupost.

ivka225
15. dec 2022

@athom Kohokolvek, kto zaruci, ze Slovensko bude pevnou sucastou EU a NATO, bude si vazit demokraciu a ludske prava a nebude robit absurdne experimenty ... napriklad nebude tvrdit, ze ked na celom svete je energeticka kriza, tak nas sa nedotkne.

autor
15. dec 2022

@basska_b poviem ti,ze vo svojom okoli poznam celkom dost ludi,ktori maju v plane emigrovat ked pride mafia spat k moci..to uz tu ostane ozaj len odpad v tejto krajine

autor
15. dec 2022

@ivka225 a to je kto taky kto toto zaruci?

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lianka123
15. dec 2022

@lasoli pelleho volit nebudem ani progresivne slovensko

janai1
15. dec 2022

@lianka123 no a koho Vy normálni budete voliť teda?

loginexistuje
15. dec 2022

ovplyvni nas to to je jednoznacne
navysenie cien na kurenie a elektrinu
skokove navysenie cien potravin
samospravy ceny ponechaju navysene lebo ich vzdy po volbach do samosprav zvysuju
ziadne prispevky podnikom na kompemzaciu energii
navysenie nezamestnanosti min o 2 perc body
ziadne danove bonusy atd a priplatky pre deti
nenavysenie platov zavisle od rozpoctu verejna sprava ucitelia zdravotnici

tak sa tesme niekedy proste potrebujeme prefackat aj za tuto cenu (za mna dost velku)

my dokaze dat navyse 600-800 eur mesacne na rodinu ale kolko rodin to dokaze

dominikamacakova
15. dec 2022

Som za pád vlády, veď to je nonses. Prečo by tam mali sedieť títo magori... 🤢

autor
15. dec 2022

@loginexistuje presne s tebou súhlasím.tu na plne usta vacsinou vyhlasuju ,ako dobre,ze sa to deje ale ked vacsina z tych rodin padne na hubu,a prebudia sa do reality,tak som zvedavá.

loginexistuje
15. dec 2022

tak mozno su tu same Kollarovske mamicky ktore s tym mat problem nebudu 😉

autor
15. dec 2022

@loginexistuje ale danovy bonus a pridavky nepodliehaju padu vlady
To dali ako obligatorny vydavok,teda garantovany bez ohladu na vyvin celej situacie.ostatne cez energie a zvysovanie cien je pravda.to este budeme plakat

autor
15. dec 2022

@loginexistuje inak,toto ma udivuje tiez .ale vies ako sa hovori:kto chce kam,pomozme mu tam.vravim,ti,co teraz hrdinsky kricia:Pad vlade,este horko zaplacu v 2023.

petamich
15. dec 2022

ale ved to co sa deje a co nas caka v roku 2023 je dosledkom (okrem ineho) rozhodnuti prave tejto vlady, takze nechapem tomuto tvojmu argumentu, ci chceme, aby tento tazky amaterizmus pokracoval este zopar rokov? co s tym ma nova vlada, co sa bude diat v roku 2023, to uz ta nova vlada tazko ovplyvni, co ta stara dovrzala

ja zasa naopak nechapem ten tvoj postoj ako horko zaplaceme akoze za Matovicom? tazko, ked tak kvoli jeho nezvladnutej vlade

dominikamacakova
15. dec 2022

@autor vieš ako sa hovorí, "peniaze boli, sú aj budú, len títo debili vo vláde už nebudú ,,,😀

loginexistuje
15. dec 2022

vies to je tak ak pojdeme do rozp provizoria budeme vediet mesacne pouzit len 1/12 rozpoctu z min roku si zober ze v roku 2022 su stropovane ceny energii ale v roku 2023 nebudu
a co nebudeme svietit a kurrit v nemocniciach domovoch dochodcov atd atd proste sa bude musiet siahnut a n dochodcov nesiahnu ti aj tak uz budu riesit len ci jest alebo kurit
siahnu na posledne davky bonus tehotenske a pod proste bude to vesele a preco nie ak ludia nechcu podporu pre rodinu a bojovali proti tomu nech sa podpora rodinam zoberie kto si nevazi nema mat narok

loginexistuje
15. dec 2022

@petamich aj v normalnych casoch je neriadene odvolanie vlady sialenstvom (ako ho vyvolala SAS) nemaju plan B to je problem

petamich
15. dec 2022

@loginexistuje chapem co chces povedat, na druhej strane, plan B nemali nikdy a vlastne ani plan A, tato vlada nie je schopna nicoho riadeneho (okrem riadeneho konstatneho kradnutia)

zuzanka.zuzu
15. dec 2022

oni nehľadajú riešenie, hľadajú poslancov, ktorí zmenia svoj názor 😀 som zvedavá, ktorý sa nechá uplatiť ako prvý. o argumenty mi nejde, do pár minút zosmolím toľko statusov o zmene názoru koľko treba, som zvedavá na to prvé MENO zapredanca 😀 lebo peniaze nesmrdia 😉

loginexistuje
15. dec 2022

@petamich neviem z coho usudzujes ty a aku mas vobec skusenost aj z oblasti obstaravania (a kontinualnu aj z dob minulych) ale je to presne naopak
a to je presne ten problem preco sa tak niektore skupiny pod ikatelov tlacia spat aj cez politikov