Bola to len vidina?

kamca495
19. feb 2022

Prosím vás stalo sa vám to ? Včera nad ránom sa mi dcéra zobudila na papať o pol 2 ráno dala som jej papať a uložila späť do postielky zaspala hneď ja som sa len otočila a len tak bola hore na nič som nerozmyšlala len som ležala že idem spať oci som mala otvorené a zrazu som videla v okne ako bábiku pozerala som nanu vkuse ešte som si aj sadla na posteli a pozerala potom som drgla rukou na priateľa a povedala že či tiež vidí dievča v okne a on pozerá a nič zmyzla neukázala sa už alebo bola ako balíka dve copiky mala a bola taká tmavá baby ja od včera mám taký zlý pocit a inak kupili sme dom bývame tu len 2 mesiace zkysla

nikasmile
19. feb 2022

@kamca495 ty určite chceš aby sme dnes nespali 😂

kamca495
autor
19. feb 2022

@nikasmile tak to som ozaj nechcela 😁 ale možno sa tu niekto najde komu sa to stalo bo má ide picnut už uvažujem či nepôjdem za fararkou visvetit celi dom bo to nie je dobre ked sa také niečo deje 🙄

nikasmile
19. feb 2022

@kamca495 tak vysvetiť môžeš dať. Tým nič neskazíš. Alebo si daj pohár dva 🍷 alebo 🍺 a bude lepšie. Psychika robí tiež veľa🙄 ale verím, že to musí byť hrozný pocit...

liusa82
19. feb 2022

Vedela som že to nemám čítať takto v noci😀 a to som sa už tešila ako dneska fajne zalahnem🙂 pomáha na to ževraj vydymiť dom bielou šalviou ale čo je na tom pravdy neviem

kinderzwillinge
19. feb 2022

Tiez si nabuduce rozmyslim, aku temu otvorim pred spanim 😂
Necham si dnes svietit lampicku 🙈

kamca495
autor
19. feb 2022

@liusa82 joj tak som dlho uvažovala nad tým či mám tu to napísať či nie ale mala som radcej cez deň napísať prepáčte baby 🤦‍♀️

miadi
19. feb 2022

Skor by som sa bala ze mam psychicku poruchu 😂nie normalne sa ti snivalo s otvorenymi ocami. Aj take sa da.

kamca495
autor
19. feb 2022

@miadi možno sa ty to zdá ako vtipné ale to nie je a nespala ako aj teraz nespím hore som tak isto som bola aj včera nadránom lebo ja vždy hneď nezaspím keď stanem dať malej papať trvá mi to aj pol hodinu a ako som spomínala bývame tu 2 mesiace tak neviem no

top_manazerka
19. feb 2022

Viac ako vidiny by ma trápil pravopis. Je to obrovská hanba! 😕

ankare
19. feb 2022

@kamca495 dúfam,že sa Ti to nebude opakovať. 😔

mamina0078
19. feb 2022

Nevidela si náhodou horor Anabelle? Alebo nemala si niekedy v detstve takú babiku? Ja uprimne na tyke veci neverím 🤣, ludsky mozog si nedokáže predstaviť niečo, co v minulosti nevidel takže určite si tu bábiku niekedy musela vidieť a na tu Anabelle sa podla popisu podoba... a vzhladom na nočnú hodinu sa ti to len zdalo ako sen pretože tvoj mozog sa dostatočne nezobudil...

judar
19. feb 2022

Moze to byt vystraha alebo zle znamenie ze sa nieco stane....mne sa 3 tyzdne dozade stalo ze som bola hore do jednej v noci, zhasla vsetko a lahla, otvorila v tme oci a v kute pri okne som si vsimla priliz cierny kut s kruhovym tienom, proste priliz tmavy oproti ostatnym kutom - osvietila som ho na 5 min baterkou na telefone, potom lahla a vsetky sa mi zdali byt rovnake....a rano u nas v dome rachlo a zacalo horet ciernym dymom.....doteraz sa z toho neviem poriadne spamatat aj ked sme stihli pohasit

miadi
19. feb 2022

Ano je mi vtipne ze mas takuto vizualnu halucinacou - sen pri vedomi a zenicky na MK sa stebou trasu lebo vonku je tma. A Keby to aj bolo naozaj nebojim sa paranolmalnych javou iba zlych ludi. Ale ty chces len pocut ze ano byvate na byvalom pohrebisku indianov . Tak jasne ze Moj koment sa ti nepaci. Racionalne vysvetlenie uz nie je take vzrušo.

kamca495
autor
19. feb 2022

@miadi ja som sa tu pýtala či sa to niekomu stálo podobne. A nie hneď bludi tu písať psychickú poruchu a tak niekto verí na duchov a podobné a niekto nie. mnohým ľuďom sa stávajú rôzne vecí.a keď si nezažila niečo podobné tak nekomentuj zbytočne hlúposti ja som sa pýtala tých ľudí ktorý to zažili podobné niečo

kamca495
autor
19. feb 2022

@mamina0078 nie žiadny taký som nevidela. a ani som takú bábiku v dectve nemala nepamätám sa 🙄

bmuller
20. feb 2022

@kamca495 nepozerala si nahodou prednedavnom film Zenu v ciernom? 😉
ak si veriaca, pomodli sa, ak nie si veriaca, snaz sa dobre zit. neboj, ziadni duchovia na vas nestriehnu.

kinderzwillinge
20. feb 2022

@miadi Existuju veci medzi nebom a zemou a vobec @kamca495 nemusi mat psychicku poruchu, ani sa jej nemuselo snivat s otvorenymi ocami. To, ze nieco ty alebo ja alebo niekto iny nezazijeme a nevidime, neznamena, ze ten druhy clovek je hned psychopat a magor.

karolinakr
20. feb 2022

Keby v dome strašilo, to sa ukaze casom, bude viac takych situacii, toto je zatial ojedinele, ak by to bolo opakovane potom treba riešit

tenerifka
20. feb 2022

Duch manzelky Ludovita Stura, ine logicke vysvetlenie to nema

vroni
20. feb 2022

@tenerifka, on sa nám Ľudo v zahrobi oženil? Ty máš teda kontakty, k takýmto klebetam sa, dostať!!! 🤣🤣🤣

podkovickaa
20. feb 2022

@kamca495 Možno Ľudovít Štúr poslal niekoho ,aby ťa doručil pravopis.Hrozne sa po tebe číta.Ty by si to mala radšej nakresliť.

kittykat22
20. feb 2022

Ak ma raz nastvu susedia, uz viem co budem robit 😅😅 budem stat v noci s vlasatou babou pod oknami 😂😂😂

tenerifka
20. feb 2022

@vroni mne sa zda, ze za zivota mal zenu, resp. frajerku, tak to mohla byt ona😎

kamca495
autor
20. feb 2022

A znova tu píšu také ktoré to nezažili. 😐 a pýtala som sa ja vás na pravopis? Alebo ohľade toho? keď vám niečo prekáža tak nepište zbytočné hlúposti na ktoré som ja nedavala otázku pýtala som sa na niečo iné a nie ohľadom pravopisu a gramatike. chápeme sa ? Píšete tu zbytočnosti na ktoré má teraz ozaj nezaujímajú pretože som sa na iné pýtala a inak vaše hlúposti ktorým neveríte mi je fuk ale pravdu som zistila už totiž dnes ráno keď som šla do obchodu tak má jedna suseda zastavila a opýtala sa či my sme kúpili ten dom a odpovedala som že áno a páni mi a nič nepočujete? A ja a čo by sme mali počuť ? A páni my no pred 8 rokmi tu bývala rodinka s krásnym dievčatkom ktorú vlastná matka zadusila pretože bola nadrogovana a ožrata otec malej bol vtedy na tyždnovky v práci keď sa to dozvedel prišiel domov a svoju manželku kvôli dcere ktorú nadovšetko lubil zabyl nožom odvtedy prešli dlho ja som nemala normálne slou ja som sa rozplakala ako malé dievča zo slzami v očiach som išla domov a povedala priateľovi čo sa stalo ešte stále sa neviem spamätať čo to mohla byť za matku 😭😭😭😭🤦‍♀️

angi07
20. feb 2022

@kamca495 ja som mala podbony scenar , syn kazdu.noc chodieval ku nam spat ked sa zobudil zvycajne okolo 3-4 nadranom.raz sa stalo ze som sa zobudila na slovo : haho , chlapcensky tenky hlas ja som.sa posadila pozeram tam sotji vedla postele videla som siluetu chlapca tak reku pod synak tu mas vankus lahni si .... a zrazu pozeram a uz tam nikto nebol isla som teda pozriet syna ze kam isiel a on spal v pohode vo svojej izbe. Rano ked sme sa zobudili sa mi syn stazoval ze ma male babo v izbe a ze place ze nema kam ist , tak sa ho pytam ze dievxa alebo chlapec a on ze chlapcek a je sam a nema rodicov a nema kam ist...no nemusim tu asi rozpisovat skoro som odpadla .syn nechcel spat vo svojej izbe , vzdy hovoril ze je tam chlapcek a ze citi chlad v posteli ze on sa boji..potom som vydymila dom bielou salviou prosila som ho nech odide.mali sme chvilu pokoj potom raz sa to este opakovalo znovu som vydymila dom a odvtedy bol pokoj.v tych cias sme chodievali do nemocnice za babkou bola uz velmi chora no syna sme nikdy nebrali so sebou okrem toho jedneho dna ked sa to v noci stalo. Takze si myslim ze sme doniesli nejaku dusicku domov ...🙄

ankare
20. feb 2022

@angi07 nepotratila si niekedy?

liusa82
20. feb 2022

@kamca495 pridaj sa do týchto skupin tam ti baby lepšie poradia https://www.modrykonik.sk/group/8294/ https://www.modrykonik.sk/group/2096/

arasidka123
20. feb 2022

@kamca495 mne sa stalo niečo podobné...spali sme a ja som sa zobudila, lebo som sa chcela zakryť a otočiť na druhý bok...otvorila som oči a niekto mi sedel pri nohách...dievčenská postava...dlhé vlasy...bez pohnutia...rozmýšľala som, či k nám neprišla dcéra, lebo niekedy zvykla ale ona je menšia, má krátke vlasy a ani dvere neboli otvorené 🙈 neviem prečo, ale odvtedy som mala pocit, že to bola svokrina dcéra, ktorá ale zomrela, keď sa narodila...a nejaký vnútorný hlas mi odvtedy akoby nasepkaval, že mi dala znamenie, že otehotniem v blízkej budúcnosti a že to bude dievčatko...prvá polovica znamenia je splnená. Naozaj sme zistili, že som tehotná...tak ešte uvidíme, či sa splní aj druhá 😄

angi07
20. feb 2022

@ankare nie . Ja som ako dieta ( 11 r) iez videla duchov , ked mi babka zomrela tak sa prisla rozlucit, stala vo dverach tmava silueta presne ako babka este som sa ju aj opytala ze ci to je ona, potom som chcela zobudit sestru ale ta tvrdo spala , troska som sa zlakla zakryla som tvar dekou ked som sa znovu pozrela tak uz tam nebola. Viem ano kazdy mi hovori ze sa mi len snivalo ale bola som 100% hore !!! Ked uz som bola vydata byvali sme v bytovke , tam sa diali rozne zvlastne veci, skoro u kazdeho suseda , svetla blikali zapol sa senzor pohybu, pes stekal do izby nechcel tam ist....no u nas v byte som permanentne citila v noci chvenie matraca taku rezonanciu, kolko krat mi deku ako keby volakto stahoval.... ale extra som to neriesila az po rokoch ked sme sa odstahovali a stretli sme sa so susedmi sme zacali o tomto rozpravat a zrazu kazdy vytahoval pribehy ze sa diali zvlastne veci... az neskor sme sa dozvedeli ze tam vedla v rodinnom dome zomrelo dievcatko zrazilo ju auto...🤷‍♀️

kamca495
autor
20. feb 2022

@angi07 tak to ty verím je to strašný pocit ja som stoho doteraz mimo že tu v našom dome bolo zadusene male dievčatko 😔 a potom nožom dobodena matka preto sa mi dievčatko v okne ukázala bola ako babyka krásne dievčatko len to taký zlý pocit je stále a keď bude naďalej niečo iné počuť či buchod alebo podobné tak to bude horšie ale skúsim tu šalviu kde sa to dá kúpiť prosím ťa ?