Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Bolesť zuba po ošetrení kanálikov

Zuby
aadaa66
25. okt 2019

Ahojte dnes mi cistili kanaliky v zube a vyplnil mi to zubar docasnou vlozkou, upozornil ma, ze mozem citit bolest, teraz po par hodinach citim trosku bolest, neviete preco ?

zuzudrnda
25. okt 2019

Neviem,ale ako povedal zubar,moze toboliet. Miesto je rozdrazdene a citlive. Mna boleli 2 dni.

lucia147852
25. okt 2019

Áno môže to bolieť. Dokonca aj veľmi bolieť deň, dva. Mňa kanáliky vždy bolia. Je to tam všetko rozdrazdene, dodzubkane, veľký tlak vyvinutý na zubné lôžko a to boli

retatka
25. okt 2019

Mňa ešte nikdy neboleli kanáliky,to už som mala 4 zuby vyplnané,no niekoho to bolí,to je pravda...zaleží i od toho aký veľký zápal je v okoli zuba...

lucia147852
25. okt 2019

@retatka hehe. Ani môjho muža. Zato ja si každý jeden ostrpimaj za neho 😂

retatka
25. okt 2019

@lucia147852 Zaujímavé,hovorí sa že ked je mrtve,nemalo by to bolieť,no nieje to tak,niekto ma dokonca dlhodobo bolesti v zube aj pri zmene počasia...

zuzka102
25. okt 2019

Jooj, tak mna bolel ten uz mrtvy zub hadam aj 2 tyzdne po osetreni.. Samozrejme nebola to bolest, ze by som skriabala steny, ale co si pamatam, tak napriklad niekolko dni sa mi na tej strane vobec nedalo jest, hryzt, ani makky chlieb som tam proste nemohla zuvat. Neskor ta bolest samozrejme, chvalabohu presla. No zubar ma tiez upozornil, ze nejake 2-3-4 dni (prip. u niekoho aj viac, je to individualne) to moze byt take citlive a akoby bolestive. Len teda u mna to trvalo dlhsie.

saluda
25. okt 2019

@aadaa66 2 dní sú bolesti v norme, dlhšie to už môže byť zápal, hlavne ak cítiš aj opuch. Vtedy treba ísť urgent k zubárovi a pravdepodobne dá vložku preč, zase prečistí kanáliky a nechá otvorené, kým dasno neodpuchne. Potom ďalšia návšteva, zase čistenie kanalikov plus vložka a nakoniec, ak už neboli, tak zase čistenie a konečne plomba. Práve to mam za sebou, 3 mesačná procedura. Naozaj veľmi a najviac mi pomohla biolampa, keby som ju používala od začiatku, mohla som sa tomu zápalu vyhnut

Tu začni písať odpoveď...

Odošli