Bolesti ľavého vaječníka

lillystranska
15. nov 2017

Ahojte baby potrebujem radu. Už druhý deň má boli ľavý vaječníky. Teda myslím si,že to je vaječník lebo ma to bolí na tej časti. Je to taká bolesť ako keď som bola po operácii slepého čreva. Nemôžem poriadne chodiť som iba zohnuta a večer nemôžem poriadne spat a potom vyhľadávam studensie prostredie. Muz je s toho na nervy lebo sa stále presúvam z postele na gauč a zas naspäť a nemôže sa pri mne vyspat. Mávam to kazdy mesiac. Do menzesu mám 7 dni. Aj som chcela ist ku gynekologicke a keď som volala odbila má sestrička že nech si dám obklad. Čo by to podľa Vás mohlo byť? Naposledy čo mi robili sono tam nič nebolo. Dakujem

lavieenrose
15. nov 2017

no ak to mas kazdy mesiac v ten isty cas co tak ovulacia?mna ovulacia dost boli kedze mam len jeden vajickovod

lillystranska
autor
15. nov 2017

@lavieenrose ovulaciu som už mala

lilyianka
15. nov 2017

@lillystranska akoze ta sestricka odbila?? Isla by som tam rano medzi bolestove stavy a krvacania a musi ta zobrat!

lillystranska
autor
15. nov 2017

@lilyianka ja som tak už raz bola a doktorka mi vynadala že to je pre vážne pripady. Ale to bolo keď som krvácala mimo cyklu doteraz neviem prečo som krvácala nič mi nevysvetlila ani mi nič nedala iba čo som sa zbytočne prehnala hore dole. Iba niečo napísala a poslala ma prec

lilyianka
15. nov 2017

@lillystranska vymenila by som doktorku! Mne sa stalo pred 2 m to iste,ze som zacala tyzden pred ms bezdovodne krvacat a isla som k lekarovi pred obedom a hned ma zobral,vysetril,urobil stery..to na margo toho

Inak poradit ohlad problemu ti neviem,tiez som myslela,ze ci to nemoze byt ovu,ale ked pises,ze nie..

lillystranska
autor
15. nov 2017

@lilyianka mne práveže stery ani raz nerobila proste nič ani na mamografiu má neposlala tak nechápem a popravde ja ani neviem kde k takému gynekológovia lebo k mužovi nechcem ist

lavieenrose
15. nov 2017

@lillystranska co mas proti muzovi ? spravas sa ako ked som mala 15 rokov...hanbila som sa ako pes nevedela som si predstavit ze by som mala mat ineho lekara (stal za prd, vsetko riesil len ako mykozu)...a potom ked som musela hrobarovi z lopaty utiect som pochopila ze zo mna neubudne ked sa my medzi nohy aj piati pozeraju...

lillystranska
autor
15. nov 2017

@lavieenrose ja mám problém z cudzími mužmi mám proste z nich fóbiu. Keď si chcem aj niečo kúpiť a ide ma obsluhovať muž zutekam ženy mi nevadia ale muži s tými mám problém. Proste ani doktorom ako mužom neverim. Vždy chodím k ženám je to pre mňa menej stresujúce. Môžeš sa mi smiať ale aj muž vie že keď niekde je iný muž jednoducho tam nejdem. Proste mám blok

janickacrazy
15. nov 2017

@lillystranska Ja mám taký istý problém, ale vždy ma bolí len pravý vaječník a to len každý druhý mesiac, ja si myslím, že je to ovulácia, mne robili sono viacerí lekári nezávisle a nikdy tam nič nenašli. Ale teda bolesť je to fakt hrozná, mne trvá tak 1-2dni vždy. Dávam si len tabletky proti bolesti a alchemilkový čaj, to trochu pomože. Ako vieš, že už si mala ovuláciu? Možeš mať kludne aj posunutú, to sa stáva.

lavieenrose
15. nov 2017

@lillystranska ja som sa nesmiala..nepride mi to smiesne..a urcite v trencine nieje jedna jedina gynekologicka..a suhlasim s janickacrazy ovulacia nieje vzdy v rovnaky cas ..a nebyva zpravidla ani v strede cyklu

lillystranska
autor
15. nov 2017

@lavieenrose ja mám problém z cudzími mužmi mám proste z nich fóbiu. Keď si chcem aj niečo kúpiť a ide ma obsluhovať muž zutekam ženy mi nevadia ale muži s tými mám problém. Proste ani doktorom ako mužom neverim. Vždy chodím k ženám je to pre mňa menej stresujúce. Môžeš sa mi smiať ale aj muž vie že keď niekde je iný muž jednoducho tam nejdem. Proste mám blok

lillystranska
autor
15. nov 2017

No ja neviem ja sa držím podľa aplikácie čo mám v mobile a vždy to sedelo

lavieenrose
15. nov 2017

@lillystranska aj ja mam aplikaciu v mobile ale nieje prepojena s mojou maternicou..ako vies ze si mala ovu len podla appky alebo si mala vytok a ostatne priznaky?

lillystranska
autor
15. nov 2017

@lavieenrose mala som výtok aj ostatné veci

lavieenrose
15. nov 2017

tak potom ti neostava nic ine ako ist k dr..moze to byt aj cysta

bale1rinka
15. nov 2017

@lillystranska zatiaľ nič neviedli že čo ta to bolí,ale čas ukáže,len aby to nebola endometrioza

evicka9294
23. aug 2020

Ahojte baby , neviete mi prosim vas poradiť 🙂 snažíme sa o babo a nedari sa nám, chodím na folikuaciu,jeden folikul na pravej strane mi nerastie doktorka mi poradila lieky inofolic comby , a od včera večera mam bolest ľavého vaječníka nebola ste niketora tak neviete co to môže znamenať? K dr idem až utorok ďakujem za odpovede