Bosorky, čarodejníci, veštice, voodoo, mágia. Veríte tomu?

Pekný deň všetkým
Aké máte skúsenosti s čiernou mágiou? V poslednej dobe mám len samé neštastia.
Kamoška mi povedala aby som išla k veštici-bosorke, že môže ísť o kliatbu.
Je to vôbec možné niekoho prekliať a podobné veci?
Myslím si, že to je len v rozprávkach pre deti. Bosorky, čarodejníci, veštice, voodoo, mágia.. veríte tomu?
Voodoo, čierna mágia tomu veria a praktizujú len niekde v Afrike.
Neviem čo si mám o tom myslieť. Nemá niekto kontakt na nejakého "šamana" čo sa zaoberá preklínacou mágiou?
Sama som na pochybách. Čo ak je to predsa možne?
alilka
17. nov 2017
@sonara prekliatie môže byť..aj rodinné..ale určite to netreba riešiť zo samanom,magom a zlou čiernou mágiou..je to nebezpečne sa tomu otvárať..radšej to riešiť odmodlenim,cez exorcistu..s pomocou Boha a nie takto .môžeš tým sebe ublížiť..
silverrko
17. nov 2017
@sonara Funguje to presne tak ako v beznom zivote kolko dovolime ludom aby si dovolili tolko si dovolia-tak isto aj v duchovnom svete.Pokial si silna osoba nie nemozu nic.Ano verim
ivka4852
17. nov 2017
Verte,tieto duchovne veci ozaj existuju..
janinah
17. nov 2017
jediný za kým by som šla je gr.kat. kňaz ,ten vie rozoznať či je to len náhoda,že sa t nedarí alebo j etam niečo viac...kdejakým vešticiam sa vyhýbaj
stankadu
17. nov 2017
môže to byť kliatba, moju mamu na ulici prekliala cigánka, ktorá bola riadne dotieravá (chcela veštiť) a mama ju odmietla a vysmiala. Asi 10 mes. mala samé nešťastia a smolu, nedarilo sa jej. Nakoniec musela navštíviť vešticu a tá jej pomohla.
laladua
17. nov 2017
Nidky som na taketo veci neverila a asi ani nebudem. Nezaujima ma to nejak lebo chcem si svoj zivot zariadit podla seba a nie mysliet na to, kto mi co povedal, ze sa raz moze stat
warholette
17. nov 2017
Hej, voodoo maju tak v Afrike a vdaka ich debilnej magii sa teraz siri po celom svete mor, pretoze blbostiam veria aj v roku 2017.
Ale spat k tvojej otazke - musis zmenit svoj pristup a vsetko sa obrati na lepsie. Aj ja mam tento rok nap8cu rok a viem, ze si za to mozem zcasti sama. Pracujem preto na tom, aby som bola lepsi clovek. Viac davat ako dostavat. Tesit sa z malickosti. Dobrovolna praca. Viac casu s rodinou. Obetovat svoje pohodlie pre niekoho ineho. Pomaly to pomaha, aj ked nie uplne. Ziadna magia za tym nie je.
alami
17. nov 2017
Zle sa ti vodí a chceš ísť ešte za vešticou - bosorkou? Tak sa ti ešte len začne zle vodiť. Musíš urobiť presný opak! A teda oslobodiť sa. Prekliatie či zlorečenie je vážna vec a samozrejme, že existuje. Opakom je požehnanie. Na YouTube k tomu nájdeš mnohé videá - prednášky od kňazov.
matrioska86
17. nov 2017
Neviem :/ ja si urobím na Luciu tie lístky s mužskými menami a to je tak všetko 😃
neboziec
17. nov 2017
xD
sonaraautor
18. nov 2017
Dnes som našla nejakého experta na čiernu mágiu.
tu http://sibyla.eu/vizitka/68
To čo tam ponúka mi príde nemožné. Ja tomu neverím.
Myslím si, že všetko okolo veštenia a mágie je podvod alebo iba nejaké triky.
Niečo ako horoskopy..
ivka4852
18. nov 2017
@sonara ved ak tomu neverite naco o tom pisete a hladate riesenie...pre vas to je aj tak blbost,takze sa na vasom mieste s takym niecim uz ani nezaoberam.
katka2602
18. nov 2017
Porobiť a uškodiť vedia aj tu a hlavne staré cigánky. Ak si veriaca riešiť to cez vieru v Boha a modlidby. Ak tomu neveríš, tak sa proste v podvedomí nastav, že nikto ti nemôže uškodiť.
alami
19. nov 2017
@sonara ak v tom chceš mať jasno, pozri si túto diskusiu s exorcistom https://www.youtube.com/watch?v=b4EG7y-f9y0&t=4...
Tam máš odpoveď na všetko to, čo si v úvode vymenovala.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli