Bývame u rodičov alebo u svokrovcov. Ste na tom podobne?

cipca
19. jan 2007

mate niekto takyto problem ako ja tak vieta ocom hovorim je to hrôza a strach ak mate podobny problem alebo iny nazor prosim mapiste a poradte mi ako riesite tieto problemi diky

nici
20. jan 2007

halo je tu niekto?

govinda
20. jan 2007

ahoj, som tu ja 🙂

nici
20. jan 2007

ahoj govinda,
ako? vikendujes predpokladam....

lasenka
20. jan 2007

ahojte baby 🙂
pekna tema 🙂 mam pocit, ze moj manzel sa doteraz boji svojej mamicky, a tak sa niekedy neviem dohodnut... dam mu na vyber: ja alebo mama a hned je vsetko OK, len potom som ja ta horsia, lebo ja som to chcela tak a tak...

nici
20. jan 2007

ahoj lasenka,
vitaj v klube zien, ktore "miluju" svoje svokry.... 😉
no moj muz si ma zastane len predomnou, ale doma nechce mutit vody, ale aj tak by som ho nemenila za nic na svete.....ale ultimata som este neskusala....ale svokru by som vymenila aj za kus popisaneho papiera... 😀

govinda
20. jan 2007

nici, som v práci 😠

nici
20. jan 2007

fuuu to nezavidim govinda.... 😒
a dokedy budes v robotke?

cipca
autor
20. jan 2007

cautte zeny konecne som sa dostala k pocitacu mali je ako satan nic neroy len heci a ta truba vstala uz rano o pol piatej chodi a upratuje ako taka papa je normalna

nici
20. jan 2007

ahoj cupca...
no nie je...ja toto poznam....u nas to bolo tak, ze madam vstala o siedmej a zacala trieskat dverami a buchat taniermi a podobne, lebo jej bolo za tazko,ze spime....som myslela, ze po nej nieco hodim....

nufka
20. jan 2007

ahojte tak ja si teda nemozem stazovat , svokrovcov mam svetovych, velmi dobre si rozumieme ,tak sa nestacim cudovat vasimi pribehmi 😕

lasenka
20. jan 2007

tak babky, ja mam aspon to stastie, ze byvame sami...
o b d i v u j e m v a s !!!

nici
20. jan 2007

ahoj nufka,
tak to ti asi ticho viacere tu zavidime....ja na svokra nemozem povedat krive slovo, ten je v poho, ale ona len bit a bit.... 😲

nufka
20. jan 2007

nici ja som teda nemala zatial ziaden konflikt, takze klop klop klop 😀

lasenka
20. jan 2007

nufka, ako dlho ste s manzelikom spolu?

nici
20. jan 2007

no vsak uvidis, ci sa nezacnu nejako miesat do vychovy maleho....lebo pokial sme tam aj my chodili predtym, tak sa to este dalo, ale ako som zostala tehu a narodil sa maly, tak totalna katastrofa...a nemyslim si, ako niekto povedal, ze som precitlivela....

govinda
20. jan 2007

nici, v robote budem tak do šiestej, siedmej 😠 .
Ani ja nemám problém so svokrovcami. Síce bývame u nich len 2. mesiac, ale je to zatiaľ v pohode.

cipca
autor
20. jan 2007

mala si a nieco taske ja som ju zrusila ako ziadost na dyt prisla knam a zacala zametat!!chapes to ako keby som bola lava tak sa namna este urazila pani urazliva nech ma ma rada este stastie ze idem k na celi den k nasim lebo bi sam ju asi zabila a asi tam budem aj spat.budem pripjena ak sa my bude dat

lasenka
20. jan 2007

nici, suhlasim s tebou... zacalo sa to po narodeni maleho... od mamy som tie rady prijimala akosi inak ako od svokry

mitinka
20. jan 2007

nici ja mam ten isty problem s tym trieskanim raz ju vytrieskam ja!!!!!! 😠 😠

nici
20. jan 2007

govinda: tak to ti asi tiez mozeme zavidiet...
cipca, urcite sa ozvi....chod k vasim a uzi si to, co ja som bohuzial nikdy urobit nemohla, lebo som po ruke rodicov nemala, zeby som treskla dverami a odisla prec...

lasenka, ja som tiez bola rada, ked mi moja mama nieco poradila....a este som jej aj volala aby som sa nieco spytala...lenze ona ked mi aj nieco chcela poradit, tak to nebola rada, to bol ako vojensky rozkaz,asi typu, ako ho davas jest, ako ho to drzis a podobne....este ze som pomaly neaportovala...

mitinka, mohli by sme oboje....ja uz sa zacinam hlasit na kidbox.... 😉 😀

cipca
autor
20. jan 2007

aj ja sami suhlasim ako sa narodil mali tak sa to stupnuje len dvtedy kym jej nepoviem nieco blbe.govinda 2 mes.?pockaj nejaky plrok tystvrte rok uvidis

govinda
20. jan 2007

nemáme tam také súkromie ako by sme mali sami, ale nikto nám dvermi netrieska. Dokonca my si cez víkendy s drahým radi pospinkáme, vstaneme okolo deisatej a len sa na tom smejú 😀 . Dúfam,ž e sa naše vzťahy nijako nepokazia a vydržia 🙂

nici
20. jan 2007

presne cipca, aj my ked sme prisli byvat, tak este ako tak usla, ale potom uz to slo dolu vodou....a mozno nie govinda, vsak sama vies, ci uz nemala nejake blbe pripomienky predtym....lebo u nas to bolo tak, ale vzdy som ju odignorovala, lebo som si povedala, vsak sme tu len na chvilu a potom ideme k sebe domov....ale ked sme tam byvali tak uz sa to ignorovat nedalo a hlavne nie poznamky k vychove maleho....

nufka
20. jan 2007

lasenka tak tri mesiace sme manzelia 😉

cipca
autor
20. jan 2007

prave sa ma pita preco sedim?mam ju poslatt dakam alebo jej mam jednu puknut? 🙂 sliepka jedna

nici
20. jan 2007

tak to je v pohode....takto sa presne chovali nasi k mojmu drahemu a aj sa chovaju....
nufka uvidis, u teba je to tym, ze asi spolu nastastie nebyvate, inak by si uz som mnou chodila na bojove umenie...vsak uvidis, ked sa narodi fazulka, ako sa to zmeni, ale potom pytaj o rady 😉 🙂 🙂

govinda
20. jan 2007

no ja zatiaľ mimi nemám, takže k tomu sa veľmi vyjadriť nemôžem. Samozrejme, že nie všetko sa mi páči, čo svokrovci robia a ak aj majú nejaké prpomienky alebo ničo podobné, tak manžel to vždy vyrieši. Stál aj stojí vždy pri mne, takže ak je nejaký problém, viem, že bude držať pri mne.

nici
20. jan 2007

cipca povedz ze mas zlatu zilu, ci nechce videlat 🙂

nufka
20. jan 2007

nici dufam ze to bude ok stale 🙂 ale mozno je to ako pises tym ze spolu nebyvame ..

nici
20. jan 2007

govinda drzim palce, aby ste mali stale vztahy v pohode....
vsak aj ten stoji pri mne a to ju este viac serie a podla mna preto je na mna taka aka je....