Bývanie pri Bratislave

jovka
28. jan 2018

Ahojte.rozmyslam nad domom pri na okolie most, malinovo, luzna atd. Ste tu niekto kto sa tam prestahoval?ceny su ako za byty skoro a dom je dom..len to dochadzanie..nelutujete?ja chodim do centra rano na 9. A vecer koncim po zapchach takze to by som mala byt doma za cca 20 min+/-..dakujem🙄

xxxkatka
28. jan 2018

Medzi 8-9 su najväcsie zapchy a ked som este byvala na tento smer, neraz sa mi stalo, ze aj o 19.30 som vletela do zapchy. Takze otazka je co je pre teba mimo zapchy. A uprimne, z centra mesta nie som za cca 20 minut ani vo Vrakuni nieto v Luznej ci v Moste. Je to na tebe, ale mne by to dochadzanie za ten dom ani nestalo.

jovka
autor
28. jan 2018

No ja vecer koncim po 21. A byvam mmt v podunajskych tak doma som po obchvate do 15 min🙄len tie rana😣 teraz mam super susedov no len 2izbak co do buducna je malo...a bojim sa ci sa mi podari kupit byt aby bol tichy..to je pre mna asi viac nez to dochadzanie😕

rainee
28. jan 2018

My sme tiež rozmýšľali nad domom pri ba, ale vzhľadom na kolóny a to že ja nie som pojazdna,sme to vzdali. Tiež viacero známych sa sťahuje späť do ba, nezvladaju to dochádzanie. Ešte možno smer Vojka a Záhorie je možno menej vytazena lokalita.

jovka
autor
28. jan 2018

@rainee no fakt nvm..tiez nechcem , aby som si po pol roku buchala hlavu😣ale predstava rozlohy a kludu ma velmi laka🤔

rainee
28. jan 2018

@jovka no veru dobre si to zvážte,mám pocit že kolóny sú každým rokom horšie,či už vramci ba alebo na výpadovku. A ten smer čo chcete je tuším najhorší.

jovka
autor
28. jan 2018

@rainee snad ked urobia ten dalsi obchvat😥 myslela som , ze z ivanky to je najhorsie..cestovala som z vajnor tak tam som niekedy stala 30 min v dedine😣to ze tie kolony su uz vsade😟

andrea.ba
29. jan 2018

Bývame v rovinke štyri roky, a až na tie kolóny je to super. Lepšie ako v paneláku. Hlavne teraz keď máme už dieťa. Ale sama neviem ako to bude s tými kolonami ďalej, lebo na začiatku rovinky nám idú vybudovať ďalšie asi dve ulice a za hrádzou novú štvrť

jovka
autor
29. jan 2018

@andrea.ba no pri tej masivnej vystavbe toto okolie pomaly bude sucastou ba 😁 no pojdeme sa tam previest rano🤔 okolie mi vraeli , ze pred 8 je to horsie , ze na 9.ak pojdem sa da..kazdopadne je to lakave 🙄