Bývanie v horách

25. júl 2022

Ahojte . Som zúfalá bývam na južnom Slovensku no mne sq rovina nepáči strašne to ťahá bývať na horách vždy keď tam ideme tak sa tam neskutočne dobré cítim manželovi som o tom už hovorila no on o tom nechce ani počuť no v niečom ma pravdu deti by museli meniť školu a to je ľúto aj mne hoci sú ešte malé dcéra ide dôb tretej a syn do druhej triedy co mam robiť ja to tak cítim mňa to tam neskutočne ťahá milujem Slovenskú prírodu .

autor
25. júl 2022

Ospravedlňujem sa za chyby 🤦‍♀️

lulu1321
25. júl 2022

Chalupárčiť 🙂

h2
25. júl 2022

Ahoj, mám to podobne. Teda, až na to, že ja by som nepovedala, že som zúfalá. Ale môj sen je ísť bývať niekam viac do prírody, k horám (hoci aj Malé Karpaty by stačili). Náš dom milujem, ale prostredie, kde sa nachádza, nie. Presne kvôli synovi a jeho škole tu ale ešte viac rokov zostaneme. Na staré kolená pôjdem však takmer určite bývať preč. Nie je možnosť kúpiť si nejakú chatu, či chalupu niekde v krásnom prostredí? Chodili by ste tam na víkendy... Chápem, že málokto si môže dovoliť kúpiť chatu len tak. Ale ak je to tvoj veľký sen, môžeš skúsiť argument, že je to dobrá investícia...

autor
25. júl 2022

@lulu1321
@h2 to je dobrý nápad nad tým som ešte nerozmýšľala no na určitú dobu by to určite bolo lepšie a snáď raz sa tam aj presťahujeme pre mňa je to tam ukludnujuce

tomas115
25. júl 2022

Kupte pozemok a vyries si tam nejaky tiny house, alebo mobilny dom, alebo teda chatu. Alebo zahradnu chatku v meste kde chces byvat. Ja pochadzam z Liptova a zistil som ze ludia z Ba tu maju pokupene zahradne chatky a za zlomok nakladov tam travia leto. Uplna pohoda, moznosti je vela.

martina7578
25. júl 2022

Byvam pod narodnym parkom. Priamo z domu turistika a vysoke kopce. Najlepsie byvanie. Za nic by som ho nevymenila.

filipka250
25. júl 2022

Menim nase hory za vase prenadherne vinice, letne horucavy, stavnate jahody....oooch, co by som ja za to dala.
Byvam v narodnom parku. Nie sme turisti. Zima je u nas dlha, ,,cely rok sa babreme''s drevom.
Ja by som hned menila.