Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
28. sep 2009

bre ranko,

Wolfi, my sme boli na Mincole, cez Strecno hore a Visnovskou dolinou dole vsetko spolu 20 km..mala som fakt dost, ale hej kraaaaaaaaasen bolo, cucoriedok sme sa nazrali, aj nazbierali domov..mnami, jami🙂!
Ciselko hej hej aj ja som volala do heliku a ze namem stresovat, ze sa nic take nedeje🙂

pralinka25
28. sep 2009

dobre ranko 🙂

alicao
autor
28. sep 2009

prali zajtra den D 🙂!

pralinka25
28. sep 2009

tak tak. usa tesim ale zaroven aj strasne bojim. Dufam ze bude vsetko v poriadku. Furt sa pozorujem jak trafena 😝

alicao
autor
28. sep 2009

prali to je normalne, aj ja chcem byt uz trafena, teda viac nez uz som 😀
Prides este do prace potom? Lebo som zvedava, a ver mi vsetko je ok, ak nekrvacac, nemas sa coho bat, ked budes zajtra plakat tak jedine od stastia🙂

pralinka25
28. sep 2009

dufam ze mas aj tentokrat pravdu. Sme my zeny teda cisla. Najprv sa pozorueme pred otehotnenim a potom este viac. Vcera ma strasne pichalo ale 5 minut v bruchu. Az ma to vydesilo. Jako bolieva ma podbrusko ako pred mrchou ale toto bolo uplne ine. Vysadila som kvoli zaktrajsku duphaston, lebo keby z krvi a mocu zistil ze ho beriem urcite by mi vynadal a ten sa z tela vylucuje 72 hodin. Tak dufam ze sa za tu dbu nic nestane.

Jasne ze zajtra pridem a podam hlasenie 😉

alicao
autor
28. sep 2009

Prali , preco by ti mal vynadat? ja by som si ho davala, dava sa to bezne na udrzanie plodu..vyser sa na neho a ber to..to ti neublizi!!!

pralinka25
28. sep 2009

ja viem preto som si ho kupila. Stalo ma to 600 korun lebo on mi ho nechcel predpisat ze neni treba 😠

alicao
autor
28. sep 2009

prali no ako myslis....ja by som brala, nech nadava kolko chce, a ak bude nadavat tak VYMENIT!

pralinka25
28. sep 2009

vsak som chcela vymenit ale nikto ma z tych lepsich nechce. Vsetci koho som sa pytala povedali ze uz maju plno. A zas taki co beru nemaju dobru povest. Uz davno som premyslala nad zmenou tak som si to uz aj zistovala.
no do zajtra uz vydrzim a potom si naordinujem po dva zas.

alicao
autor
28. sep 2009

OK, sa tesim🙂
Inak pozerala som si tie injekcie, ty kokso, to ma 5 casti, este ze ideme zajtra na "skolenie" do heliosuk, lebo na to potrebujes normalne kurz kym to zlozis 😀

pralinka25
28. sep 2009

😀 tak si to poriadne zapisuj aby si to nepoplietla 😀
O kolkej tam ides?

alicao
autor
28. sep 2009

na 11.00, si to asi nahram ked to bude vysvetlovat 😀

adrianka127
28. sep 2009

Ahojte babulky... 🙂
Pralinka... co to vidim v pase...???? 😵 😵 😵 Blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam... Som ani netusila, ze sa ti zadarilo... Moc sa tesim... Ako sa citis?
A ako sa mate alicka, wolfi? Co nove?
Ja som uz nastupila na matersku, tak sa vytesujem... Konecne mam cas na nakupy vybavicky a tak... 🙂

alicao
autor
28. sep 2009

Ahoj Adri...my s wolfi zaciname tento tyzdne IVF

adrianka127
28. sep 2009

alic, tak vam strasne silno drzim palceky...(aj na nohach) 🙂 nech to konecne vide, tak ako ma... 🙂 tfuj tfuj pre stasticko... 🙂
Dufam, ze pralinka vam poslala cerstve tehu virusiky... 🙂 😉

alicao
autor
28. sep 2009

dik, zostali sme uz len my dve zo starej temy netehotne, tak dufam, ze tento rok to uzavrieme..

pralinka25
28. sep 2009

ahoj adi. No mam sa dobre len trosku panikarim ci je vsetko v poriadku a tak. Ale inak pohoda. Zajtra idem na sono a malo by byt uz aj srdiecko. Tak dufam ze vsetko bude tak ako ma.

adrianka127
28. sep 2009

Bodaj by... uz si to obe zasluzite... 🙂

alicao
autor
28. sep 2009

no kto vie co sme vyvadzali v minulom zivote, ked nas takto tento zivot tresta🙂!

adrianka127
28. sep 2009

prali... no este raz blahozelam... To je uzasne prekvapenie.... Neboj aj ja som panikarila, ale isto to vsetko dobre dopadne, len mysli len na pekne veci, ziaden stres a tes sa na babatko... 🙂

adrianka127
28. sep 2009

alic... 😀 Teraz si inak kupujem casopis mama a ja a bol tam pekny clanok o tom, ze raz sa to vzdy podari... - bolo to o jednej kocke, ze sa tiez dlho snazili a ked uz stracali nadej, tak sa im zadarilo...A na konci bol taky pekny vyrok, ze nech su diagnozy akekolvek, raz sa to podari... 🙂 Horsie je, ze viem, ze sme to vsetky chceli cim skor... 🙂
prali, mne inak pomahalo, ze som sa s mimcom rozpravala uz od zaciatku a hovorila mu, nech vydrzi v brusku a pekne rastie... 🙂 Asi si to zobral k srdcu, lebo stale mi hovoria, ze je minimalne o 2 tyzdne vacsi... 😉

alicao
autor
28. sep 2009

adrianka, ja sa rozpravam s nim/ snou, uz teraz aj ked tam este nie je 😀

pralinka25
28. sep 2009

ked mi zajtra potvrdi srdiecko tak budem posielat virusiky o 106 aj 506 zatial len tak opatrne.

asi kazda panikari. Aj pre mna to bolo prekvapenie lebo uz som ani nedufala. Chodila som v ten cyklus na folikulometriu a ziadne vajicko tam nebolo tak lekar povedal ze tento cyklus nic a cakame na dalsiu mrchu. Ale merala som si BT a podla nej bola ovulka az na 29 den. Ale alicka to tusila 🙂

adi no tebe sa to uz pomaly krati. Tak tiez silno drzim palce aby to doslo vsetko do zdarneho konca. Ale to leti

adrianka127
28. sep 2009

alic... dobry zaciatok... 🙂
prali, no panikarit budes az do konca... Ver mi. Aj teraz mame tehulky riadne stresy, ci neodteka plodova voda, ci bolesti uz nie su kontrakcie a tak... Takze priprav sa na stresy najblizsich 20 rokov... 🙂

pralinka25
28. sep 2009

aj ja som sa rozpravala s mimcom aj ked tam este nebolo. Som sa mu prihovarala aby prislo a hovorila mu o vsetkom super co ho tu caka a ako sa na neho vsetci tesime a kolko kamosov ho tu bude cakat (lebo kopec kamosiek je teraz tehu) No skratka som ho podplacala peknou izbickou a hrackamii 😅
no a teraz robim to iste a uz som mu slubila aj dovcu pri mori a ine super veci. Tiez mu stle suskam aby pekne rastlo

pralinka25
28. sep 2009

adi nechcem ti brat iluzie ale stresy budeme mat asi stale aj ked nase deti budu mat 30 a budeme mat vnucence 😀

adrianka127
28. sep 2009

prali... no jasne... 🙂 To uz je na cely zivot... 🙂 Hlavne nech mame vsetky zdravych drobcekov. To je najdolezitejsie... 🙂
Idem si ja trosku oddichnut, tak sa mi zatial majte pekne... papa

pralinka25
28. sep 2009

tak tak. Hlavne nech su zdrave 🙂

tak pene oddychuj

wolfskinka
28. sep 2009

ahojte ... dnes nestiham

alic ste pojedli cucoriedky medvedom ... no pekne

prali co si sisi ... jasne ze je vsetko ok, preco by nemalo byt ty trdielko

alic no tento tyzden zaciname ... zajtra drzim v heliku palce, ja uz sa pripravujem na prvu proveru v stredu rano ... dufam, ze sa uz neudeje nic nepredvidane a nestopnu mi to na poslednu chvilu.
Mali by sme tento tyzden dat nejake predstimulacne rande 😀 😀 😀 😀