Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
30. sep 2009

prali nebudes sokovat preco by si mala

prali no som zvedava co mi povie niekedy buduci tyzden tam skocim s tou kamoskou

pralinka25
30. sep 2009

aj ja som zvedava. Ale snad to bude pozitivne wolfi. Chod co najskor. Som zvedava

wolfskinka
30. sep 2009

no vraj vestice nic zle nehovoria

alicao
autor
30. sep 2009

mne ziadne nevidela, ze vraj sa usadim az v 35tke, neviem co tym myslela ..ach jo

pralinka25
30. sep 2009

ani ja by som nechcela nic zle pocut. Lebo by som si to nakoniec vsugerovala. Som rada ze mi nic zle nepovedala. Iba ze tam vidi nejake zdravotne problemy zenske ale to som uz vedela

wolfskinka
30. sep 2009

alic ved ty si uz usadena, mozno myslela ze v 35 konecne dostanes rozum 😀 😀 😀 ale moj osobny nazor je ze v tvojom pripade je to s tym zdravym rozumom dost nepravdepodobne 😀 😀 😀

alicao
autor
30. sep 2009

wolfi no dik 😀 😀 😀 a to chces so mnou rodit??!! 😀 😀 😀

pralinka25
30. sep 2009

alic niektore vestice su sarlatanky

ako sa da este viac usadit ako vydajom? jedine ze by si prestala chodit po turach 😀

miroslava89
30. sep 2009

dobre ranko 😉

alicao
autor
30. sep 2009

prali 😀 no neviem co tym myslela, mozno ze tento byt nie je posledny a ze dom bude mozno az v 35tke, alebo ze deti az potom..no neviem, ale kazdopadne tebe to vyslo a verim ze aj wolfinke to vyjde, mate to vo hviezdach🙂

pralinka25
30. sep 2009

ahoj mirka. Ako??????

Alic kasli na nu. Bola to sarlatanka. A navyse clovek svoj osud moze menit a ty si sa usadila skor. Dom bude asi neskor ale mimino bude teraz a neodvravaj! 😎

miroslava89
30. sep 2009

akurat som vstala sedim za pc a vypisujem vlastnu vypoved 😒

wolfskinka
30. sep 2009

alic no ved ja som taka ista ... moj otec tvrdi, ze keby blbost kvitla tak som ten najkrajsi kvet na svete ... a ty si nieco obdobne

mirka dobre ranko

pralinka25
30. sep 2009

a preco si vypisujes vypoved?

wolfi ty kvietok nas 😀 😵 milovany snad to az take zle nebude

alicao
autor
30. sep 2009

ahoj Mirka, preco sa radsej nehotis na PN?
Prali robim co mozem, ale bojim sa samozrejme
Wolfi naaaaaahodou, mudrejsich na svete niet 🙂

wolfskinka
30. sep 2009

prali no my s alickou sme sa hladali 😀 😀 obidve trafene a kucerave ako by nas jedna mater mala

miroslava89
30. sep 2009

nad PN sme rozmyslali ale to je zbytocne ..i tak nemam dost odpracovanych hodin aby som potom mohla ist na matersku tak jedine vypoved..

wolfskinka
30. sep 2009

mirka no nejako vydrz

miroslava89
30. sep 2009

dam vypoved a budem doma spokojne oddychovat a vegetit - ale tak co nespravi clovek pre babetko...

miroslava89
30. sep 2009

a samozrejme popritom zavislarcit na koniku 😀

alicao
autor
30. sep 2009

mirka, no ked mate peniazky tak preco nie, aj ja by som to mozno urobila takto...

alicao
autor
30. sep 2009

ozi, viete co mi este povedali vcera? Ze ten nas spg nie je tragicky...tak to som bola uz naozaj mimo...co su mimo ci co? 😀

pralinka25
30. sep 2009

len sa budes musiet hlasit na urade. Nie?

pralinka25
30. sep 2009

ja som ti hovorila ze to nebude take zle

miroslava89
30. sep 2009

drahy ja chlap hlava rodiny a on sa zatial dokazal postarat o peniazky tk snad mu to vydrzi aj nadalej🙂a aj keby bol pripad nudze tak siahneme na ulozene zasoby a bude postarane..

alicao
autor
30. sep 2009

pralinka, nerobili novy spt. to podla toho stareho povedala, nechampem ci moze byt este nieco horsie ako 100%zlych takze...asi bola zhulaena 😀

alicao
autor
30. sep 2009

mirka, no si proste dieta stasteny 🙂

wolfskinka
30. sep 2009

alic no vidis ... tak je velka sanca ze nebudes potrebovat ani ICSI

mirka no tak sup na pn a potom na matersku

alicao
autor
30. sep 2009

Wolfi to si nato ako prisla? Ved pisem ze asi nas chcela len upokojit...nerobili novy spg

alicao
autor
30. sep 2009

a ja idem na icsi aj keby co...neneacham to na nahodu, prevrtam vajka spermiami nasilu, lebo ked sa mozem pichat ja, tak aj ono nech je pichnute hned od zaciatku 😀