• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

27. októbra 2011 
autor
som zvedava co to urobi so mnou, doma mame tichu domacnost uz 3 dni, ani nemam chut ist do toho...
1. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic neblbni neopovaz sa nezacat ticha domacnost to prejde ... a co sa tyka tichej domacnosti, priznaj sa co si vyviedla ???? :grinning: :grinning: :grinning:

ja som pred druhym ivf od zlosti chytila injekcie a nahadzala ich do kosa pred muzom a povedala som mu ze na to seriem, ked si to nevie vazit co vsetko robiom pre to aby sme mali dieta tak sa este urazil
1. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic co sa stalo?????????
1. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
Prali neprehanaj to s tým stresom, lebo ja som tiez na začiatku stresovala a potom som musela ist na PN,
Alicka tichá domácnosť???? To niekedy nie je na škodu, čo ti mm vyviedol??????
1. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani uz sa vsetko snazim brat s rezervou. V novembri si vybojujem PN aj keby mal svet padnut. A do roboty sa vratim az po materskej :dizzy_face:

Dufam len ze mi ju gyndos vypise
1. okt 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to som rada Prali, ja som tiez robila iba na začiatku a potom som si šla a povedala dokymu ze mám v práci neskutočné behačky a velký stres a vravel, ze bez problémov pretoze uz to, že sme sa dlhšie snažili o dieťaťko, tak mám nárok na rizikové tehu. No a potom som este špinila ved prvé tri mesiace som brala aj lieky tak ako Adrianka.
Ozaj neviete co je s nou?????
1. okt 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minule sa nam tu ozvala. Par stran dozadu.
Ja mam v kancli choru kolegynu. Tak dufam ze sa od nej nenakazim. Stale premyslam ci to mam v praci povedat alebo nie.
1. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale nic som nevyviedla, sere ma, mysli len na seba, chumaj...nebudem to rozoberat, serem nato, ved on dolezie
1. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic presne tak
1. okt 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali a uz si to povedala niekomu? okrem draheho samopochopitelne
1. okt 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moj drahy to vyklabosil nasim a svokrovcom. Ale nevadi. Je mi to jedno
1. okt 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a aka bola reakcia? :slight_smile:
1. okt 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze vasi to uz vedia?????

Alicka ja to poznám, ja mám z môjho mm tiez niekedy taký pocit a potom iba revem
1. okt 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janka, no presne, revala som par hodin, ale uz som len ticho a nerozpravam, len ano a nie..
1. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to nie si este nehotná, uvidíš potom, mna sa dotkne každé jedno slovo alebo skutok, som este horšie precitlivená a potom plačem.
1. okt 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic klud to ho prejde neboj sa
1. okt 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
len ci to prejde mna :grinning: ?
1. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic teraz musis byt kludna kasli na hadky .... snaz sa mat doma pokoj musis ho mat musis byt pozitivne naladena a to je len zaciatok ked budes pichat injekcie tak to bude s tebou inak mlatit ... budes ako hormonalna bomba vybuchovat vsade ... ved vas dr. upozorni ze to je normalne a ze nech partner vsetky nalady toleruje ze je to nadbytkom hormonov
1. okt 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic mas sa na co tesit :grinning:

no bolo to tak. Svokrovci mali vyrocie svadby. Tak chceli ze si vypijeme a kedze ja pit nechcem tak im to vyklopil asi tak ze mame 2 dovod na oslavu jeden je vyrocie a druhe vnuca. Tak sme to povedali aj nasim (teda moj drahy) Tazko je sa stale na nieco vyhovarat a klamat. Mam to v tomto smere uz aj tak dost tazke v robote.
Preto premyslam ci to nepovedat aspon v kancli. Ale neviem
1. okt 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali museli sa tesit ako mali vsak:slight_smile:? :slight_smile:
wolfi, snazim sa byt kludna, preto som ticho a nehadam sa
1. okt 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano tesili sa. Jasne.
No u draheho to bude prve babo v rodine po 16 rokoch a na dlhu dobu aj posledne.
U nasich to bude prve vnuca ale v rodine deti par je. Ale tesia sa. Sak uz maju svoj vek
1. okt 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali:slight_smile:
dnes mi je neskutocna kosa!
1. okt 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne. Vsetci su naokolo nakapaty. Ai z tej zimy ked sa nikde nekuri. Tieto prechodne obdobia suna kocku.

Daj si horuci cajik :slight_smile:
1. okt 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali, hned ako som dopisala moj prispevok, tak som si isla urobit cajik:slight_smile:
lesne plody...
inak neviete ako to myslia baby , ze treba jest chilli papricky na pripravu maternice? Ved to sa neda jest len tak :grinning: ved mi zhori papulka :grinning:
1. okt 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som o tom citala. No podla mna to myslia v jedle nie?A zas to nemusis prehanat
1. okt 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali budem ako dracik :grinning:
1. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz som sa bola napapat. Dala som si horucu polievku tak som tiez dracik poziarnik.
Mam tu v robote taky svetrisko co strasne pichaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rolling_eyes: fuj
1. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali brrrrrrrr to ja tiez nemozem! Uz nech sme na PN az do porodu:slight_smile: Normalne sa nato tesim, aj ked mi asi bude hrabat ked budem stale zavreta, ale zase mame net a to je to iste ako tu v robote, akurat sa nemusim zapodievat inymi "hovadinami" Len dufam, ze budem na PN celych devat mesiacov!!!!
1. okt 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco by si nemala byt celych 9 mesiacov?
My si dame ten net tiez ked pojdem. Inac by som sa scvokla a navyse musim byt v kontakte aj s inymi znamimi
uz aby to bolo. Kedy pojdes na PN? Tiez v novembri? Ci uz teraz? V sobotu zacinas. Ze?
1. okt 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali no preco??? hadaj, ved kde je napisane, ze sa to podari??? to nie ako vy dve, mate to vyvestene :grinning: :grinning: :grinning:
v sobotu zacinam len s proverou, az od dalsej MS, teda asi 16.10 , to je piatok, budem posledny den v praci...cize este zajtra a dva tyzdne v praci
1. okt 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok