Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

Wolfi, prali, moze byt?🙂
pralinka25
1. okt 2009
sa mas x-)
ja tu budem strasit asi do pol piatej
alicaoautor
1. okt 2009
kukam, kukam a nic nevidim
wolfskinka
1. okt 2009
a co nevidis alic ?
alicaoautor
1. okt 2009
hladam vsade tie chilli tabletky, a neviem najst
wolfskinka
1. okt 2009
alic orsulka ich jedla myslim
alicaoautor
1. okt 2009
tak zisti co, pomozte mi🙂!
kamka17
1. okt 2009
alic...orsul si nevie spomenúť na názov, ale daj si do hľadaj "chilli po transferu" tam je niečo aj o dávkovaní...aspoň takto a skúsime zistiť viac
wolfskinka
1. okt 2009
kamka uz si v robote ?
kamka17
1. okt 2009
wolfi..jj už v práci...

alic...kajanské korenie som našla...ale podľa mňa, kebz si sa v lekárni opýtala, isto budú vedieť
wolfskinka
1. okt 2009
ja este 1 hodinu a 20 minut
alicaoautor
1. okt 2009
no nasla nazov, ale len omacok a koreni, tabletky nevidim...a ani kolko treba brat..
wolfskinka
1. okt 2009
ani ja som nenasla
pralinka25
1. okt 2009
niekde to urcite bolo lebo som tu diskusiu citala a tebe wolfi som to tusim pri tom tvojom druhom IVF pisala. Ale tiez to teraz neviem najst
alicaoautor
1. okt 2009
ja to chceeeeeeeem, a ked by som zapila jednu chilli papricku denne vodou, nezabije ma to? neviem ani davkovanie kolko coho...acho jo
pralinka25
1. okt 2009
alic takto na divoko to nerob. Chod do lekarne a opytaj sa tam na to
wolfskinka
1. okt 2009
alic no zisti a ja budem jest tiez
alicaoautor
1. okt 2009
ked to nie je nikde na nete, myslis ze to budu mat v lekarni?
pralinka25
1. okt 2009
mozno sa to inak vola. Ale urcite nieco take existuje ked o tom bola cela tema
wolfskinka
1. okt 2009
alic kukni temu sanatorium helios
alicaoautor
1. okt 2009
kukam vsade mozne, vidim, ze sa brali chilli papricky, omacky, a tabletky, ale ake to neviem, a kolko tiez nie..
kamka17
1. okt 2009
alic...no zatiaľ čo som vyčítala, tak to robili práve takto...že jedna čili paprička zapitá vodou denne je akurát...a tiež pikantné jedlá a pridávať aj čili do jedál a tak...
alicaoautor
1. okt 2009
kamka aj som si myslela, ale nebude ma strasne palit zaludok? ty jo...a ked pojdem kakat tak mi spali ritku nie? 😃
kamka17
1. okt 2009
no alic...možno ani nie, keď to nebudeš žuť...ale niečo si predsa treba vytrpieť a si myslím, že hormóny sú väčšie zlo ako štípanie 😉 😉 :-N
wolfskinka
1. okt 2009
alic ja som nasla to ze chillil papricky su kayenske korenie ani z toho som moc chytrejsia nebola
wolfskinka
1. okt 2009
domika9 • 11tt • Dnes o 15:14

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš wolfi ako som písala ja som jedla chilli ale normalne zavarene čo som kupila v hypernove a dala som si jednu do ust a hned za tým šunku a tak som to polkla vobec som to nepokusala a nič ma neštípalo ani na druhy den
alicaoautor
1. okt 2009
wofli no tak asi to budeme musite takto...ze vraj je to dobre hlavne ak doslo v minulosti k potratom, takze urcite si to dam, ved je to natural🙂
alicaoautor
1. okt 2009
hej to som citala
wolfskinka
1. okt 2009
co ako kupime chilli zavarene a budeme ich tlacit so sunkou ???
alicaoautor
1. okt 2009
ano , a nezabudni zapit, inak zhoris 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli