Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
1. okt 2009

sa mas 😵
ja tu budem strasit asi do pol piatej

alicao
autor
1. okt 2009

kukam, kukam a nic nevidim

wolfskinka
1. okt 2009

a co nevidis alic ?

alicao
autor
1. okt 2009

hladam vsade tie chilli tabletky, a neviem najst

wolfskinka
1. okt 2009

alic orsulka ich jedla myslim

alicao
autor
1. okt 2009

tak zisti co, pomozte mi🙂!

kamka17
1. okt 2009

alic...orsul si nevie spomenúť na názov, ale daj si do hľadaj "chilli po transferu" tam je niečo aj o dávkovaní...aspoň takto a skúsime zistiť viac

wolfskinka
1. okt 2009

kamka uz si v robote ?

kamka17
1. okt 2009

wolfi..jj už v práci...

alic...kajanské korenie som našla...ale podľa mňa, kebz si sa v lekárni opýtala, isto budú vedieť

wolfskinka
1. okt 2009

ja este 1 hodinu a 20 minut

alicao
autor
1. okt 2009

no nasla nazov, ale len omacok a koreni, tabletky nevidim...a ani kolko treba brat..

wolfskinka
1. okt 2009

ani ja som nenasla

pralinka25
1. okt 2009

niekde to urcite bolo lebo som tu diskusiu citala a tebe wolfi som to tusim pri tom tvojom druhom IVF pisala. Ale tiez to teraz neviem najst

alicao
autor
1. okt 2009

ja to chceeeeeeeem, a ked by som zapila jednu chilli papricku denne vodou, nezabije ma to? neviem ani davkovanie kolko coho...acho jo

pralinka25
1. okt 2009

alic takto na divoko to nerob. Chod do lekarne a opytaj sa tam na to

wolfskinka
1. okt 2009

alic no zisti a ja budem jest tiez

alicao
autor
1. okt 2009

ked to nie je nikde na nete, myslis ze to budu mat v lekarni?

pralinka25
1. okt 2009

mozno sa to inak vola. Ale urcite nieco take existuje ked o tom bola cela tema

wolfskinka
1. okt 2009

alic kukni temu sanatorium helios

alicao
autor
1. okt 2009

kukam vsade mozne, vidim, ze sa brali chilli papricky, omacky, a tabletky, ale ake to neviem, a kolko tiez nie..

kamka17
1. okt 2009

alic...no zatiaľ čo som vyčítala, tak to robili práve takto...že jedna čili paprička zapitá vodou denne je akurát...a tiež pikantné jedlá a pridávať aj čili do jedál a tak...

alicao
autor
1. okt 2009

kamka aj som si myslela, ale nebude ma strasne palit zaludok? ty jo...a ked pojdem kakat tak mi spali ritku nie? 😀

kamka17
1. okt 2009

no alic...možno ani nie, keď to nebudeš žuť...ale niečo si predsa treba vytrpieť a si myslím, že hormóny sú väčšie zlo ako štípanie 😉 😉 😅

wolfskinka
1. okt 2009

alic ja som nasla to ze chillil papricky su kayenske korenie ani z toho som moc chytrejsia nebola

wolfskinka
1. okt 2009

domika9 • 11tt • Dnes o 15:14

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš wolfi ako som písala ja som jedla chilli ale normalne zavarene čo som kupila v hypernove a dala som si jednu do ust a hned za tým šunku a tak som to polkla vobec som to nepokusala a nič ma neštípalo ani na druhy den

alicao
autor
1. okt 2009

wofli no tak asi to budeme musite takto...ze vraj je to dobre hlavne ak doslo v minulosti k potratom, takze urcite si to dam, ved je to natural🙂

alicao
autor
1. okt 2009

hej to som citala

wolfskinka
1. okt 2009

co ako kupime chilli zavarene a budeme ich tlacit so sunkou ???

alicao
autor
1. okt 2009

ano , a nezabudni zapit, inak zhoris 😀