• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

27. októbra 2011 
a tie čo sem nakuknú tak radšej rýchlou parou preč od nás
28. aug 2009 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katti nikto asi nema zmysel pre moj a alickin humor ... jedina ktora to zvlada a chyta sa je pralinka a teraz ty ...
28. aug 2009 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja uz som tu mna ste neodplasili ale nemzoem si dovolit nemakat:stuck_out_tongue_closed_eyes: ma manzel vyhodi s prace... uz to je dost ze mi mailom perposiela kazdy moj prispevok co napisem na konika:sweat_smile::grinning: ma spehuje..

pozeram ze dostavam ulohY:grinning:.. kubansky rum a cigary splnim a fidela uvidime ked tam budeme:grinning:
28. aug 2009 o 15:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
wolfi, katti, pracujem konecne, ved som dnes nic nerobila:slight_smile: u nas to vzdy zacina az poobede
katii, ked ma zajtra v kremnici uvidis, tak sa ma neboj oslovit:slight_smile:
28. aug 2009 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a novu temicku ste tak pekne pomenovali a tak sa rozkecali (za 3ci 4hodiy kecania 11stran- asi konikovsky rekord:grinning:) .. ze sa k v pridali dalsie zienky
28. aug 2009 o 15:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Mirka a vy idete klasika Varadero?
28. aug 2009 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miroslava: tak to musíš makať ako by to bolo mužíkovi nepomôcť, tak sa neflákaj a šupiky do roboty, staré korčule počkajú
28. aug 2009 o 15:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
mirka, ze? to ja to ja to ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a citala si basnicku? to tiez ja , tiez ja, tiez ja

boze a ja mam 31 rokov?? zastrelte ma, necudo, ze to moja alicka vzdala uz v 5tt
28. aug 2009 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miroslava tak to by som ho hned poslala prec .. ako mozes robit s mojim manzelom a preco cita tvoje pripevky ... zmen si nick :dizzy_face:

alicao ... co robis ????????????????? pracujes ????????????? SI SI BUCHLA NIEKDE HLAVU .... tak toto tu uz dlho nebolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alica a ako by som ťa mohla spoznať?
28. aug 2009 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katti tak alicu neprehliadnes ... male rysave pehave kucerave trdlo ... nieco podobne ako Pipi dlha pancucha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alica: budeš mať na sebe ten dom čo máš na fotke, či čo?
28. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wolfi to sú gagy tam bude takých pipi dlhých pančúch habakuk
28. aug 2009 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
katti ano budem mat na sebe Zamok :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
inak wolfi ja si tu nedam naschval fotku aby ma nikto nepoznal a ty kazdemu rozkecas ako vyzeram, ty si strasna tluchuba, vie to? Sice to bolo na nieco aj dobre dnes, ale neprehanaj :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to mozno ano ale iba jedna bude alica ... ved aj v niektorej rozpravke bolo ze si mala nejaka princezna vybrat princa z nejakych zrkadiel myslim v sol nad zlato to bolo .... tak mas na vyber a alic ma fesaka manzela ... :dizzy_face:
28. aug 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ak je fešák to si všimnem, ja som v tomto smere dosť všímavá :grinning:
28. aug 2009 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ved aj ja som male rysave kucerave trdlo .. akurat nemam pehy ... ale zato som ako gulicka :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alica nejdeme klasika varadero my ideme tak divoko ..takmer kazda no iny hotel v inom kute kuby.. taka turistika skor ako oddych ja chcem vidiet vsetko..

wolfi pre chlapa si nebudem predsa menit nick.. nech si cita viem ze co pisem o tom vsetkom vie tak sa nemam coho bat:grinning:..teda dufam..

katti preco stare korcule?..ja to neflakam ja spravim narychlo co treba a potom konikujem
28. aug 2009 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alic ten zamok je v kunerade ???? ty si zamocka pani z kuneradu ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka ja som myslela tak ze aby ti to neposielal do mailu a ked on ma cas stihat citat a posielat do mailu tak ste na tom rovnako :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak sa budem pozerať...
a včera mi muž vravel, že v kremnici už stretol vašuta, bude tiež na gagoch
sa ho pýtam, je taký fešák aj v skutočnosti a môj muž, že nevšimol som si
katti chlapi si take veci nevsimaju ...
autor
mirka, no turistika na kube nie je bohvie co ti poviem, a to ja som dost akcny typ, ja som tam bola na druhy krat sama, zila som v jednej rodine , teplo jak svina, ale ma to svoje caro, spoznala som naozajstny zivot kubancov a to sa cez ziadnu cestovku neda....len si davajte naozaj pozor na veci.

wolfi, presne:slight_smile: som to si nevedela? :slight_smile:
28. aug 2009 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirka: staré korčule to len tak pre srandu... ja viem, že ty makáš to len mi sa tu flákame
28. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no a odkial nepriznala si sa ze mas zamok .. aspon budem vediet kde nas pozves na party do zamku sa nas zmesti vela :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wolfi: keby si bol všimol a informoval ma tak by som tam nepotrebovala teraz ísť, ale keďže kašle na moje potreby teraz sa musí obetovať a ísť tam so mnou a pekne ho vyhľadať :grinning:
28. aug 2009 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
wolfi on si moze dovolit sa ulievat:grinning:.. ako majitel firmy len sedi nadava na setkych na okolo a my nech makame:grinning:

alica nie je bohvie co ale je tam toho strasne vela co sa da vidiet preto tak.. a tosom pocula ze sa tam strasne kradne.. snad si to vsetko dokazeme ustrazit..

katti ako keby ja som sa neflakala:grinning:
28. aug 2009 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katti no to mas dobre vymyslene pozdrav vasuta od mna mne sa tiez lubi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. aug 2009 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ak ho stretnem tak pozdravím a ak chceš tak aj pusu mu dám za teba, však chceš? :grinning:
28. aug 2009 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok