Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
28. aug 2009

a tie čo sem nakuknú tak radšej rýchlou parou preč od nás

wolfskinka
28. aug 2009

katti nikto asi nema zmysel pre moj a alickin humor ... jedina ktora to zvlada a chyta sa je pralinka a teraz ty ...

miroslava89
28. aug 2009

ja uz som tu mna ste neodplasili ale nemzoem si dovolit nemakat😝 ma manzel vyhodi s prace... uz to je dost ze mi mailom perposiela kazdy moj prispevok co napisem na konika😅😀 ma spehuje..

pozeram ze dostavam ulohY😀.. kubansky rum a cigary splnim a fidela uvidime ked tam budeme😀

alicao
autor
28. aug 2009

wolfi, katti, pracujem konecne, ved som dnes nic nerobila🙂 u nas to vzdy zacina az poobede
katii, ked ma zajtra v kremnici uvidis, tak sa ma neboj oslovit🙂

miroslava89
28. aug 2009

a novu temicku ste tak pekne pomenovali a tak sa rozkecali (za 3ci 4hodiy kecania 11stran- asi konikovsky rekord😀) .. ze sa k v pridali dalsie zienky

alicao
autor
28. aug 2009

Mirka a vy idete klasika Varadero?

katti77
28. aug 2009

miroslava: tak to musíš makať ako by to bolo mužíkovi nepomôcť, tak sa neflákaj a šupiky do roboty, staré korčule počkajú

alicao
autor
28. aug 2009

mirka, ze? to ja to ja to ja 😝 😝 a citala si basnicku? to tiez ja , tiez ja, tiez ja

boze a ja mam 31 rokov?? zastrelte ma, necudo, ze to moja alicka vzdala uz v 5tt

wolfskinka
28. aug 2009

miroslava tak to by som ho hned poslala prec .. ako mozes robit s mojim manzelom a preco cita tvoje pripevky ... zmen si nick 😵

alicao ... co robis ????????????????? pracujes ????????????? SI SI BUCHLA NIEKDE HLAVU .... tak toto tu uz dlho nebolo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katti77
28. aug 2009

alica a ako by som ťa mohla spoznať?

wolfskinka
28. aug 2009

katti tak alicu neprehliadnes ... male rysave pehave kucerave trdlo ... nieco podobne ako Pipi dlha pancucha 😀 😀 😀 😀

katti77
28. aug 2009

alica: budeš mať na sebe ten dom čo máš na fotke, či čo?

katti77
28. aug 2009

wolfi to sú gagy tam bude takých pipi dlhých pančúch habakuk

alicao
autor
28. aug 2009

katti ano budem mat na sebe Zamok 😀 😀

alicao
autor
28. aug 2009

inak wolfi ja si tu nedam naschval fotku aby ma nikto nepoznal a ty kazdemu rozkecas ako vyzeram, ty si strasna tluchuba, vie to? Sice to bolo na nieco aj dobre dnes, ale neprehanaj 😀 😀

wolfskinka
28. aug 2009

no to mozno ano ale iba jedna bude alica ... ved aj v niektorej rozpravke bolo ze si mala nejaka princezna vybrat princa z nejakych zrkadiel myslim v sol nad zlato to bolo .... tak mas na vyber a alic ma fesaka manzela ... 😵

katti77
28. aug 2009

tak ak je fešák to si všimnem, ja som v tomto smere dosť všímavá 😀

wolfskinka
28. aug 2009

no ved aj ja som male rysave kucerave trdlo .. akurat nemam pehy ... ale zato som ako gulicka 😀 😀 😀

miroslava89
28. aug 2009

alica nejdeme klasika varadero my ideme tak divoko ..takmer kazda no iny hotel v inom kute kuby.. taka turistika skor ako oddych ja chcem vidiet vsetko..

wolfi pre chlapa si nebudem predsa menit nick.. nech si cita viem ze co pisem o tom vsetkom vie tak sa nemam coho bat😀..teda dufam..

katti preco stare korcule?..ja to neflakam ja spravim narychlo co treba a potom konikujem

wolfskinka
28. aug 2009

alic ten zamok je v kunerade ???? ty si zamocka pani z kuneradu ? 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
28. aug 2009

mirka ja som myslela tak ze aby ti to neposielal do mailu a ked on ma cas stihat citat a posielat do mailu tak ste na tom rovnako 😀 😀 😀 😀

katti77
28. aug 2009

tak sa budem pozerať...
a včera mi muž vravel, že v kremnici už stretol vašuta, bude tiež na gagoch
sa ho pýtam, je taký fešák aj v skutočnosti a môj muž, že nevšimol som si

wolfskinka
28. aug 2009

katti chlapi si take veci nevsimaju ...

alicao
autor
28. aug 2009

mirka, no turistika na kube nie je bohvie co ti poviem, a to ja som dost akcny typ, ja som tam bola na druhy krat sama, zila som v jednej rodine , teplo jak svina, ale ma to svoje caro, spoznala som naozajstny zivot kubancov a to sa cez ziadnu cestovku neda....len si davajte naozaj pozor na veci.

wolfi, presne🙂 som to si nevedela? 🙂

katti77
28. aug 2009

mirka: staré korčule to len tak pre srandu... ja viem, že ty makáš to len mi sa tu flákame

wolfskinka
28. aug 2009

no a odkial nepriznala si sa ze mas zamok .. aspon budem vediet kde nas pozves na party do zamku sa nas zmesti vela 😀 😀 😀

katti77
28. aug 2009

wolfi: keby si bol všimol a informoval ma tak by som tam nepotrebovala teraz ísť, ale keďže kašle na moje potreby teraz sa musí obetovať a ísť tam so mnou a pekne ho vyhľadať 😀

miroslava89
28. aug 2009

wolfi on si moze dovolit sa ulievat😀.. ako majitel firmy len sedi nadava na setkych na okolo a my nech makame😀

alica nie je bohvie co ale je tam toho strasne vela co sa da vidiet preto tak.. a tosom pocula ze sa tam strasne kradne.. snad si to vsetko dokazeme ustrazit..

katti ako keby ja som sa neflakala😀

wolfskinka
28. aug 2009

katti no to mas dobre vymyslene pozdrav vasuta od mna mne sa tiez lubi 😀 😀 😀 😀

katti77
28. aug 2009

tak ak ho stretnem tak pozdravím a ak chceš tak aj pusu mu dám za teba, však chceš? 😀