Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
5. okt 2009

😀 mna napadlo len toto a to nie je nic moc, 😀 uz je ihla v bruchu a modrina v suchu 😀

pralinka25
5. okt 2009

alic a mozes si do tych potapackych dat aj rybku 😀 nech je to autenticke

a do lyziarskych kocku ladu 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
5. okt 2009

Pichy, pichy , pichacky,
Naplnime striekacky.
Hormonov jak na tragaci,
ci sa tu pupku paci , ci nepaci.
Uchytime sunku na bruchu,
pich a modrina je v suchu.
Trosku dekacu a trosku gonalu,
Ziadne stresy, hezky pomalu.
Hlavne je pit vela vody
STOP OHHS nezasiahat do urody!.
Vajka nech su krasne zdrave,
nech spermie nie su lave.
Boj je to veru dhly,
na ucte narastly dlhy.
Nic to, bute to stat zato ,
ked pride na svet nase zlato
😀 😀 😀

alicao
autor
5. okt 2009

sorry za chyby! to som len tak na rychlo 😀

alicao
autor
5. okt 2009

wolfi, to vidis, aj som to tam pouzila, a to som necitala tvoj prispevok 😀 😀 😀 az teraz kukam 😀

wolfskinka
5. okt 2009

alic no uzaaaaaaaaaaaaaaaaaasneeeeeeeeeee tak po tomto to musi ist ako z kopca

pralinka25
5. okt 2009

😀 dobreeeee

alicao
autor
5. okt 2009

no ale mam tam tolko chyb, ty kokso..ale ja to vzdy zbadam az ked to poslem 😀

wolfskinka
5. okt 2009

baby tak ja dnes koncim,. odchadzam pekne sa tu majte a zajtra papa

alicao
autor
5. okt 2009

tak papappaapapapapapapa! 🙂

alicao
autor
5. okt 2009

nikto? 😢

pralinka25
5. okt 2009

coze tak skoro ides??????
Ja som tu do pol piatej

alicao
autor
5. okt 2009

ja az do piatej...
kedy idete kupit net?

pralinka25
5. okt 2009

neviem. Inak zistila som ze mam 20 dni dovolenky takze este pred PN sa hodim na dovolenku. Lebo si ju musim vycerpat

alicao
autor
5. okt 2009

no super! vidis ako dobre...ja uz mam len dva dni 😀

pralinka25
5. okt 2009

rozmyslam ze by som to tu v robote mala oficialne oznamit aby ma stiahli z volieb a v novemri a cast decembra by som sla na dovolenku aby som mohla chodit k nasim ked budu vrtat (bojim sa kontrol na PN a v huiku babo nechcem mat) a ked prestanu zateplovat svihnem sa na PN

alicao
autor
5. okt 2009

ja si myslim, ze uz mozes

pralinka25
5. okt 2009

co mozem?

alicao
autor
5. okt 2009

im to oficialne oznamit 😀

pralinka25
5. okt 2009

jaj. No len niekde som citala ze by to malo byt listom ci co aby som bola aj pravne chranena. Nevies o tom?

katti77
5. okt 2009

ahojte zlatíčka, tak ako sa mi tu máte? ani som vás nestihla čítať, tak dúfam, že to do zajtra zvládnem aby som mala prehlad...
alebo mi poviete čo je nové?
a chýbali ste mi babulky moje

alicao
autor
5. okt 2009

ty jo..neviem o tom prestne, este som sa tym nezaoberala, ale ked majka oznamovala tak to len povedala sefovi to je vsetko..lenze mi sme sukromna firma, neviem ako u vas..

katti77
5. okt 2009

dnes som bola na kontrole folikov, a o pol jedenástej som mala mať konzultáciu ohľadom IVF, ale krajko povedal, že vo štvrtok idem na IUI tak že to urobíme všetko v jednom...

katti77
5. okt 2009

ty brďo alica tak teraz som si prečítala tú básničku, tak ty máš ozaj riadne črevo 😀

katti77
5. okt 2009

a kde ste mi všetky?

alicao
autor
5. okt 2009

no koooooooonecne katti, som ta tu spominala, a to je supis, ze ides znova na IUI vyyyyyyyborne, a hned aj kozultacie no paraaaada!! len ich rob v polohe lezmo nech ti nic nevitecie.
My uz z wolfi hltame hormony
ako bolo na dovce?

pralinka25
5. okt 2009

katiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ahoooooooooooooooooooooooooj. Ako bolo???????????????

aj ty si nam chybala.

no zatial sa tu nejak extra nic neudialo. Wofi papa hormoniky od stredy a alicka od soboty a mirka je preventivne v nemocnici

pralinka25
5. okt 2009

alic no ono zalezi aj od sefa.
Co som citala na jednej diskusii tu ale to bolo z roku 2006 tak tam baby spominali ze pokial to neni oficialne (listom) ze ta kludne mozu povazovat za netehotnu a mozu ta aj vyhodit, aj nechat robit prace nadcas a tak. No tak neviem.

alicao
autor
5. okt 2009

pralinka v tom pripade im to daj listom a velkymi tlacenymi pismenami 😀 !

katti77
5. okt 2009

jaj baby bolo dobre, ale to vytriezvenie príde okamžite, už ani neviem, že som bola a to sme prišli v nedeľu 😀
ešteže som bola v tom martine tak mám zase lepšiu náladu, lebo zase prichádza nádej v podobe IUI, ale už je to iné, už to tak neprežívam, a dúfam, že už nebudem tak stresovať s testami, som si povedala, že to musím vydržať bez nich...

babulky tak len papkajte a papkajte tie tabletôčky aby bolo vajok neúrekom..."sliepočky" moje zlatučké, prajem vám to z celého srdiečka

a pralinka moja ty ako, čo povedal doktor?, všecko OK?

a keď budeš mať knižku tak im to v práci povec, ak si im to nepovedala, mala by si mať o tom dáky papier, aby bolo jasné, že to bolo povedané oficiálne, inak sa môže stať, že sa budete dohadovať...ak som to ovšem dobre pochopila, čo tu riešite