Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
7. okt 2009

katti no ved presne sa mi zdalo ze ked som bola doma som bola z toho viac vysokovana

miroslava89
7. okt 2009

dobre ranko🙂

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

alicao
autor
7. okt 2009

no neviem, kazda sme ina, ze ano🙂

wolfskinka
7. okt 2009

mirka dakujeme uz si bola na srdiecko ? kedy ides na dalsie sono ?

katti77
7. okt 2009

ahoj mirka, tak ako mamulka?

wolfskinka
7. okt 2009

no prali a mirka ste tu pekne tehulky ... alic mame co robit aby sme to tu trhli a naplnili posolstvo temicky

pralinka25
7. okt 2009

bola som na debilnej porade ktora sa ma vobec netykala miesto kolegyne. Uuuuuuuuuuuuuuuzasna zabava 🙄 😝

wolfskinka
7. okt 2009

no prali hlavne ze si v klude zachvilocku pojdes na matersku a bude pohoda uz to vedia u vas v robtoe?

pralinka25
7. okt 2009

povedala som to iba 2 kolegyniam. Ale rozmyslam ze asi to uz oznamim oficialne. Ide o to ze mam 20dni dovolenky a tie musim pred PN minut takze v novembri by som nesla na PN ale na dovolenku a nemusela by som tak trcat kvoli kontrolam v stavebnom ruchu doma.

katti77
7. okt 2009

no prali ako pekne si to vyriešila, a kedy teda by si išla na PN?

pralinka25
7. okt 2009

no hned ako docerpam dovolenku. Ide o to ze by mi prepadla a to zas nechcem. Takto sa budem moct slobodne pohybovat. Neviem kedy dokoncia barak ale asi az koncom decembra. Tak asi v polke by som sla. To by mal byt uz ten najvacsi buchot za nami.

Navyse obcas pojdem do roboty niekoho zaucit lebo poviem ze uz sa nevratim. Tak nech sa nezachova jak total svina. Po materskej sa sem chcem vratit.

katti77
7. okt 2009

dobrý plán, a aj rozumný takže zachvílu ti začínajú prázniny 😉

pralinka25
7. okt 2009

tak tak. Ale som sa riadne zapotila kym som to vymyslela 😀 😀 😀 😀

miroslava89
7. okt 2009

hm u mna ako- tak ako v nemocke..neskutocna nuda..uz ma to tu nebavi..ale kym nebudem mat normalnejsi tlak mozem len snivat o tom ze pojdem domov..
a babenko sa drzi rastie ale srdiecko nevidno 😔 zatial...v pondelok mam dalsie sono..tak uvidime co a ako..

alicao
autor
7. okt 2009

Prali to mas fakt super, urob to presne takto...
ja mam uz len dva dni dovdci tak ine ako PN si dovolit nemozem, ale ved nech plati tento stat, ja som platila doteraz, no nie?

katti77
7. okt 2009

miroslava nebola som tu tak nemám prehľad, aký máš tlak, vysoký, nízky? koľko si už v nemocke?

wolfskinka
7. okt 2009

ja mam este 5 dni dovolenky

katti77
7. okt 2009

tak ja už nemám žiadnu, ale keďže si robím mzdu sama, tak ešte mám asi tak 4,5 dňa, dobré čo?

alicao
autor
7. okt 2009

katti cacana fotecka🙂
mirka co ti davaju na ten tlak? mozu vobec teraz nieco davat?

pralinka25
7. okt 2009

kati a ako bolo vlastne na dovolenke? Ja viem ze dobre ale sak hod nejake zazitky

wolfskinka
7. okt 2009

baby tak uz aj my mame poradu od 13.30-14.30 horoooooooooooooooooooooorrrr

katti77
7. okt 2009

žiadne nie sú, a ak tak len dva a to hrozné...
tak zaprvé, v nedelu sme prileteli a hneď v pondelok sme sa išli na ostrov šnorchlovať ku korálom a samozrejme tak som si orašplovala koleno, že som už potom nemala ani chuť ísť do vody, všetko ma to štípalo a tak...ale inak krása to šnorchlovanie...
o na potom bolo super a vytočili ma až na letisku, celý týždeň som sa tešila na nákupy v dutty a hovby, only cash a ja som mala len kreditku tak som si nič nekúpila, na celom letisku nemali terminál na karty (alebo boli nefunkčné) len jeden chlapík čo predával šmejdy a tak som si u neho kúpila že vraj strieborné náušnice a prsteň, teraz to testujem, lebo ja som alergická na kov a môžem mať jedine striebro alebo zlato, tak prsteň je v pohode, ale náušnice asi majú niečo v sebe, lebo ma začínajú bolieť uši tak tak som dopadla...nabudúce už len Tunis, Sousse sa nedá porovnať s Hurghadov, to je nebe a duby...
ale inak teplúčko vodička čistučká

miroslava89
7. okt 2009

v nemocke som uz od soboty..a tlak mam praveze az prilis vysoky ..v tehu toho mozu na tlak davat fakt malo jedine ked magnezium a dopegyt(netusim ako sa to presne pise..)... ale akosi velmi to nepomaha aspon zatial nie..

wolfskinka
7. okt 2009

a babenko je v poriadku ?

pralinka25
7. okt 2009

no oni do toho striebra urcite nieco pridavaju. Minule som pozerala v telke nieco a davali tam taku radu ze aj vam drazdia nausnice usi potrite to co sa dava do usi priesvitnym lakom na nechty. Mozes aj 2 vrstvy a malo by to pomoct. Vyskusaj.

My sme boli v Sharme. Tam bolo super.Tiez nadherne koraly priamo pri hotely, cistucka voda rybky. No ale arabi su arabi ze ano 🙂

alicao
autor
7. okt 2009

tusim som jediny tvor ktory este v Egypte nebol🙂

miroslava89
7. okt 2009

wolfi babenko je snad v poriadku.. to si musime pockat aspon na taky 10tt..kedy uz bude dost velke a dost viditelne..ale zatial je dobrymznamenim uz len to ze rastie..

katti77
7. okt 2009

prali ja arabov milujem, tí mi nevadia, ale to mesto, alebo skôr dedina bola hrozná, ja chodím do Sousse v Tunisku ta to je o inom...ale zase to počasie a voda to asi nikde inde nie je také krásne a hlavne za rozumnú cenu...

a to vyskúšam, ten lak, to by ma nenapadlo, aj mne sa zdá, že to čo sa dáva do uší tak nie je zo striebra ta preto to dráždi, ak nezaberie lak tak si to pôjdem dať vymeniť v zlatníctve....

mirka: tak sa len držkaj a hlavne bábatko nech je v poriadku...

miroslava89
7. okt 2009

my sme boli tiez v egypte ale to uz bolo strasne daavno.. my s manzelom velmi radi cestujeme a dovolenkujeme,.. ja netusim ci je v europe a na severe afriky krajiny kde sme neboli 😅

wolfskinka
7. okt 2009

mirka no super a preco si vlastne v nemocke ?