Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
8. okt 2009

alic no ja by som tiez este nejaku lmsotku zbodla

alicao
autor
8. okt 2009

imsotku?? miaza imsotka?

wolfskinka
8. okt 2009

mlsotku .. cokoladku

pralinka25
8. okt 2009

😕 ????????????

wolfskinka
8. okt 2009

mlsny .. je ze ma chut vyjedatr sladke tak mlsny clovek jedava mlsotky

alicao
autor
8. okt 2009

jaaaaaaaaj len ty si napisala l a m opacne, tak nempochopila som🙂

pralinka25
8. okt 2009

madaroooooos 😀

alicao
autor
8. okt 2009

igen🙂

pralinka25
8. okt 2009

😀
nic sa mi nechce 😝

wolfskinka
8. okt 2009

alic to je jedno ,pisem si ulohu z nemciny tak mi z toho hrabe

uz chcem ist domov este 2 hodiny

alic skoda ze nemozes prist

alicao
autor
8. okt 2009

prali ani mne a som tu az do piatej , krucinal
wolfi no neskoro sa dalo vediet..mne je nejak zle, neviem ci od hladu, provery, alebo co..fuj

levuscik
8. okt 2009

ahojte kocky,
neviete mi poradit?:...dnes rano som mala take krce (typicke ako ked mi zacina menzes) ze som ledva dosla do prace... som 27 DC, 24DC som si robila test a vysiel mi negat., tak som predpokladala ze uz som dostala.... V praci som si dala ibalgin, preslo to... ale mrcha nikde...nechapem to... myslite ze mozem byt v tom???

wolfskinka
8. okt 2009

alic daj si nieco na jedenie to je z provery, mne tak byvalo minule, teraz je to v pohode

levuscik 24dc testovat je hovadina, ukazuje az okolo 33dc

alicao
autor
8. okt 2009

wolfi ved som uz zjedla vsetko co som mala , ryzu, maso, aj vlocky aj bb dobre rano, dve prosim pekne, co mam zjest skrinu?
levuscik..tak to netusim, moze to byt kadece od prechladnutia az po tehu...ale ked to preslo tak je dobre

pralinka25
8. okt 2009

alic ked budes jest skrinu tak si davaj pozor na triesky 😀

levus pockaj este do 30 dna

wolfskinka
8. okt 2009

alic no skus 😀 😀 😀

alicao
autor
8. okt 2009

kto vie ci ta skrina je z dreva, mozno skor s kartonu🙂

levuscik
8. okt 2009

wolfi, aj ked mam 28 DC, az 33 Dc ukaze? Uz som z toho vsetkeho v strese... bodaj by neprisla vobec, ale skor to bude daco ako pisala alic ze mozno aj prechladnutie.... lebo sme boli minuly vikend v aquacity a mokre plavky a tak... no uvidim....
Dakujem 😉

wolfskinka
8. okt 2009

alic nejedz skrine a zbehni do bufaca

levuscik neoplati sa testovat skor ako 30dc

levuscik
8. okt 2009

ok, tak ak nedostanem a vydrzim, tak budem testovat az 30 DC...

alicao
autor
8. okt 2009

wolfi tam maju len sladkosti a uz nemozem, lebo budem ako v deviatom mesiaci len bez babatka🙂

levuscik
8. okt 2009

prali a ty si mala nejake priznaky tehotenske??? vlastne si sa testovala, az ked si nedostala kramy?

levuscik
8. okt 2009

dufam, ze ked som nahodou tehu, ze som to tým ibalginom nepokaslala....

pralinka25
8. okt 2009

ja som nemala ziadne a nemam ani teraz. Teda bolia ma prsia Ale to vela bab boli po ovulke. Podbrusko ma bolelo ako pri ms a dokonca mi aj MS zacala. Bolo to len hnede a trvalo 2 dni a skoncilo. A test mi ukazal az 2 dni po tej "mrche"

wolfskinka
8. okt 2009

alic tak to ja uz vyzeram ako min v 6tom a tiez bez miminka

alicao
autor
8. okt 2009

levu, ak ma mimi prezit prezije aj 3 ibalginy🙂

levuscik
8. okt 2009

dakujem kocky, pomohli ste mi 😀

alicao
autor
8. okt 2009

wolfi aspon si nikto nevsimne si tehotna az do siesteho mesiaca a potom oznamis ze si , ony , ze huraaaaa a ze kdy mas termin? A ty povies : o tri mesiace 😀

only4yours
8. okt 2009

Neviem presne kde a v ktorej téme som tu s mojou neterou v auguste hľadali ako otehotnieť,snažila sa už 5 rokov o bábätko čítala rôzne skúsenosti atd... zaujala nás tu jedna maličkosť prispieval nejaký užívateľ,že je to jednoduché,že tomu stačí pomôcť prstom po nechránenom styku,lebo pošvová stena zakrýva krčok maternice takže sa ejakulát nemá ako dostať dnu. Pre istotu sme si s neterou otvorili tento link: http://www.leichte.info/fuer_Frauen/kosmobiolog...
tam kde je schwanger zaklikli vložili jej údaje a vyšlo nám,že na 19.9. má plodný deň, ten ďeň sa s jej partnerom "snažili" a neterka si ešte pomohla prstom,natreť ejakulát priamo do priehlbinky krčka. Dnes ráno celá natešená volala robila si tehotenský test a je konečne po piatich rokoch tehotná,rovno utekala k lekárovi a ten jej graviditu potvrdil. Je tam tá vysnená "ďobka" cez slzy drkotala do telefónu...Chcem Vám len oznámiť,že je to veľká zhoda náhod... ? alebo to takto ozaj funguje??? Tak držím prsty...baby do toho. xixi

wolfskinka
8. okt 2009

alic ty si trubka a to mi akoze do siesteho mesiaca to dieta kde bude rast ???ved ked mam teraz take velke brucho tak ked bude v siestom mesiaci tak budem mat brucho ako v 12 mesiaci, to da logiku ta neeeeeeeee ???