Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
9. okt 2009

asi ano

mne je fajn. Ale vonku je fakt hnusne

alicao
autor
9. okt 2009

katti, najpr si pichas dipheraline alebo decaceptyl, podla toho co ti daju... to nie je este stimlka ale priprava na nu...a ta sa picha potom stale az kym ti nepovedia ze koniec...potom pichas perom ine hormony pri ktorych uz rastu vajka, takze v podstate si potom uz pichas dve injekcie denne...uz chapes?🙂

pralinka25
9. okt 2009

kati a mate vybrane aj nejake meno pre toho chlapca?

alicao
autor
9. okt 2009

dipheraline si musis sama nabrat do striekacky a pichnut, to nie je pero , normalne klasicke injekcie...
ale wolfi ma nieco ine a to je uz naplnene, ale tiez to nie je pero, pero sa dava az po MS

alicao
autor
9. okt 2009

prali mozno ma pride pozriet ta kamaratka, co je teraz tehotna po ICSI, ta co jej muz nemal ziadne zive spermijky, vytiahli pomocov tese len 7 zivych🙂 Ma prist domov 28.10, a mozno pride za mnou do ziliny🙂
nevidela som ju 10 rokov🙂 to by mohla byt uz po odbere vajok..jupiiiiii , strasne rada by som ju videla.
uz je v 19tt🙂

katti77
9. okt 2009

alica ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď

prali meno pre chlapca nemáme lebo to čo sa páči mne tak muž neznáša a vlastne ani nikto z rodiny, ale baba by bola asi Nina

pralinka25
9. okt 2009

tak nejake hod ake sa ti pacia.Ja som z tychchlapcenskych jelen

alic tak si ju potom pekne pochytaj a nachytaj virusiky

alicao
autor
9. okt 2009

ju vyboskavam ze az 😀 😀

pralinka25
9. okt 2009

a co cakaju? Nevies?

katti77
9. okt 2009

tak ja mám chlapčenské len jedno a to sa nikomu nepáči tak neviem aké by som dala tomu môjmu chlapiskovi ... mne sa páči Sofien ale to neprešlo.... 😠

alicao
autor
9. okt 2009

prali ved je len v 19tt🙂

alicao
autor
9. okt 2009

katti, Janosik🙂

pralinka25
9. okt 2009

to som este nepocula. Ja ked nieco vyberiem aj s muzom tak to radsej nikomu ani hovorit nebudeme lebo budu urcite do vsetkeho pindat

alic no niekedy to je uz vidiet aj skor

katti77
9. okt 2009

alica tak dík, si super, tak to bude Jánošík, aj baby mal, aj peniaze mal a dúfam, že ho nepopravia ako jeho predchocu...ale dnes je pekné chlapčenské meno 😀 😀 čo vy na to?

ten test čo som o ňom hovorila tak ten to vie povedať, že vraj už v 6tt čo to bude

pralinka25
9. okt 2009

moj drahy vymyslel Hatatitlu 😀

katti77
9. okt 2009

😀 😀 😀

wolfskinka
9. okt 2009

baby dik za drzanie palcov , dobre ste drzali opice skorice 😵 😵 😵

ty alica ak si uz ty v prechode tak ja som uz za chodom 😀

wolfskinka
9. okt 2009

prali no ta hatatitla neni zlaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀

pralinka25
9. okt 2009

mozte pouzit 🙂 ze ste to vy dovolim vam 😉

wolfi ze vahas, ved vieme ako sa to robi. Ale zas musis uznat ze takym ludom museli dat dobry posudok. Neni o com 😎

katti77
9. okt 2009

wolif panelák aj ja, švehlovka je riadna, vždy sa mm vyhrážam že ak bude zlý tak budem ako ona....VKV ta kto ma už nebaví....a keby bolo keby to zatiaľ nie je zlé....

wolfskinka
9. okt 2009

nahodou z celeho panelaku sa mi paci svehlova a emil a jankou
😀 😀 😀 to us ini klasici

katti77
9. okt 2009

no veď švehlovka je naj...no a emil a jana tak to sa s mm stále rehoceme...
jaj mne sa nič nechce dnes, ale pôjdem na zdravotku po ten papier čo potrebujem pred IVF a pošlem im to dnes, nech môžu poslať žiadosť čo naskôr...a my máme dnes jarmok ak asi vypadnem skôr, ak to bude možné

alicao
autor
9. okt 2009

jezisi !serialy, kde som sa to dostala 😲 😲
mozno na PN kuknem, ked uz nebudem mat co kukat🙂

wolfskinka
9. okt 2009

obeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeddddd

katti no dobry napad, ja mam dnes uz odstresovane a cele to zo mna opada a mam taky dobry pocit aj nemcinu som zvladla sice s odretymi usami, aj ten cirkus tak uz mozem cely vikend oddychovat

katti77
9. okt 2009

alica čo ty vôbec nesleduješ tv? kde to žiješ? 😀 😀

alicao
autor
9. okt 2009

katti , predstav si, ze mi telku nemame a nechceme. Uz nam ju nukali hadam 5ti ludia.
Nemozem ju vystat.
Sme divny? Asi sme🙂
Co chces si pozriem na nete.

katti77
9. okt 2009

alica to je každého vec, ja zase pri telke aj zaspávam, to si zase môžeš myslieť, že som divná ja 😀
idem na tú zdravotku a vrátim sa
pa zatiaľ

pralinka25
9. okt 2009

my telku mame ale serialy zasadne nesledujeme. Ale nejlepsie by bolo spravit z nej akvarko keby nebola LCD 😅

wolfskinka
9. okt 2009

katti utekaj a rychlo sa vrat

prali my mame aj akvarko ... a niekedy je fakt lepsie pozorovat tie ryby ako cumiet do bedne

alicao
autor
9. okt 2009

wolfi podla mna je to vzdy lepsie, ukludnujuce, telka ma nehorazne rozculuju, ani neviem preco...ale mozno raz kupime...ked prestanu existovat reklamy🙂