• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

27. októbra 2011 
tak ja už som doma, a čo to čítam, wofli a pri tých prvých IVF si sa tešila?
na depky bude ešte času dosť, keď nebudeš vedieť kde to tvoje dieťa je, či v krčme, alebu u frajerky, teraz sa prosím ťa nedepkuj...ja viem je to ťažké ale takto tomu nepomôžeš...wolfi no tak :frowning2:
13. okt 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
trepes somariny...ako som napisala predtym, spravaj sa podla toho co radis druhym....alebo to boli len zvasty?
13. okt 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti dik za podporu a co mam robit ja neviem preco to na mna tak dolieha
13. okt 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti, s nou nepohnes, bola presne taka ista ako co citas teraz..nezmenis to, to musi zmenit sama
mne radi, aby som sa nebala, aby som nemyslela na zle...a kukaj co vystraja ona... :frowning2: :frowning2:
13. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka len jej daj, od teba to zoberie... ak už vy budete v depkách a čo už potom bude toto za život, sa tu picnem...wolfi chceš ma mať na svedomí...
a už aj odvolaj, že tebe to nevyjde, už aj hej...to čo sú za reči, dobre depka je jedna vec ale takéto reči nechcem počuť...fakt je to na slučku pre mňa....
13. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi to mi chceš povedať, že na tie prvé IVF si sa tiež vôbec netešila, a depkovala takto isto?
13. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti, presne ked budem citat toto, tak mi to urcite nepomoze :frowning2:
13. okt 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti, ano presne takto isto, len same : "aj tak mi to nevyjde " ja uz nato kaslem" nikdy sa mi to nepodari" ja nikdy nemam stastie" a tak stale dokola...!!!
13. okt 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a vies co wofli? ani mne to nevyjde, citim to, viem to !!
13. okt 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi pokiaľ ti nepovedia, že si neplodná alebo tvoj muž, tak nádej je tu vždy, "raz" to nevyšlo ale teraz je už všetko v poriadku, si preliečená z borelky, neplodná nie si tak teraz to už dopadne dobre...ale s takýmto prístupom neviem neviem...tak šup utrieť slzu a pozitívne myslieť...vieš koľko krát sa ešte nareveš kým nebudeš voňať fialky, jáj moja zlatá tak načo teraz...
13. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica aspoň ty prestaň, tak ja ani na IVF nepôjdem, veď načo aj tak to nevyjde....serem na to, a ešte máte dáky super nápad :angry:
13. okt 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti, nie, toto je ten najlepsi, serme nato vsetky!
13. okt 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a vies co? napisme to aj ostatnym babam, do ostatnych tem, nech nato seru, ani tak to nema zmysle, hlavne do temy ivf !
13. okt 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti ved parve na tie dve som sa tesila na kazdu injekciu ratala kazdy den a spravala sa tak ako povedia doktori, ale teraz to na mna dolieha akosi divne a aj hlavne kvoli tomu co som ti napisala do IP
alicka vie o com hovorim ..............

alic no dik ale mas pravdu, do riti to si uz pri vas nemozem ani porevat ????????????????a tebe to vyjde to citim v kostiach
13. okt 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok alic podujmeš sa na to? :grinning:

tak a dosť, dajme dáku lepšiu hororovú tému, toto je staré a ošúchané a nechce sa mi o tom baviť... :wink:
13. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wolfi nemozes, moze revat az v july na koze pri porode...
13. okt 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wolfi a tvoja vestica to citila v kostiach tiez, tak uz dost..ak este raz napises ze mas depky este pred tym ako budeme po celom umelom, tak sem prestanem pisat...a to mi ver..
13. okt 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
depky su povolene az po "neuspechu"! nie pred vysledkom, je to vsetkym jasne??!!!
13. okt 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic prestan ... ja viem ze sa musim ukludnit do riti ale ako ??????????? co sa mam ozrat do nemoty alebo co ?
13. okt 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cokoladku
13. okt 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi veď ožrať sa ešte môžeš či nie?...a to je to znamenie, predtým si sa tešla a nedopadlo to dobre a teraz depkuješ tak je všetko v poriadku...tak depkuj ak to povedie k dobrému výsledku... :wink:
13. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a wolfi môžeš si poplakať ale nesmieš tomu veriť, len tak si poplač, veď aj hormony sa búria to je v poriadku, len nemaj čierne myšlienky...hej prosíííím
13. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti ona sa netesila nikdy ved ti to tu pisem uz na celu stranu, stale takto depkovala pocas stimulky
13. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam chut ani na cokoladu ...

katti vies kedy som zacala s dekacom prvy dekac som pichla 7.10. a to je termin kedy som prvy krat potratila pred 4 rokmi
13. okt 2009 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože wolfi áno je to hrozné, ale nemôžeš na to donekonečna mysleť, takto sa ztoho zblázniš, takto sa predsa nedá žiť...vieš čo keď ti bude 50 a budeš po prechode tak si depkuj koľko chceš, ale teraz ešte nie, teraz nie...
13. okt 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alica tak ty si v žiline choj ju vyvenčiť a daj jej pár faciek a potom objatie a pusu

som sa normálne teraz dostala do varu...jaj čo mi to robíte...prečo ma takto serkáte...ešte nie je koniec, veď ste na začiatku pane bože...

wolfi
13. okt 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katti ja viem ... a co mam robit mam sa ist obesit ci co ... nechcem revat ale akosi to nejde zastavit
13. okt 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babya papa zajtra snad sa vydepkujem dnes a zajtra sa zobudim do pekneho cerveneho rana a zacnem konecne pichat aj druhe injekcie

alic drz sa o 18.00 ja az o 20.30
13. okt 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi obesiť nie, podľa tvojich slov o kilách neviem či by to ten predmet vydržal takú váhu... :grinning: to je vtip dúfam, že sa nenahneváš...

tak dnes ti dovolíme plakať ale zajtra už nie...

alica a ty čo? kde si?
13. okt 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem domkov.
katti, rada by som ju zmlatila jak zito, ale musim ist domkova a pichnut si injekciu o siestej...
wolfi pozbieraj sa do zajtra prosim ta, lebo ak nejde o zivot,nejde o nic...howk, dohovorila som!
obesenie este nikomu nikdy nepomohlo k lepsiemu pocitu a ani k otehotneniu..
papa
13. okt 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok