Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
19. okt 2009

ona mi jasne povedala, ze to mam do troch dni zaniest na socialku...hm...aj ja som mimo
to su 4 papiere jeden cerveny a cierny ten mam do prace hodit, jeden zeleny ostava mne a ten dalsie zeleny na socialku...a com mam dat svojej gynekologicke? pusu? 😀

katti77
19. okt 2009

tak choj teda na sociálku, možno to majú posielať oni a oni to dajú tebe aby to nemuseli posieť na tú sociálku...iba to mi dáva logiku

alicao
autor
19. okt 2009

asi...este sa popytam bab co tiez maju pn z heliku
od dnes nepijem kavu a dobre to citit 😀 chce sa mi spat, ale periem a vonku kosia travu, teraz v zime, magori

katti77
19. okt 2009

a prečo nepiješ kávu?
to ja nevydržím, ja mám nízky tlak tak budem len ležať, inak sa budem motať ako opitá 😀

alicao
autor
19. okt 2009

lebo kava dehydruje, a pocas stimulky musis praveze 'hydrovat'' 🙂 tak sa nalievam a vymyslam co si dam na obed.
ja milujem kavu a kazde rano sa na nu tesim, ale nebudem riskovat, ved som doma, mozem ist spat ked sa mi bude chciet no nie? 🙂

katti77
19. okt 2009

jasné alicka, tak len hydratuj 😀
a čo ideš variť na obed?

wolfskinka
19. okt 2009

alic pijes poctivo vodu ? a ozaj co chillipapricky ? ja som si vcera vecer dala jednu a este dnes rabno ma stipal zaludok

alicao
autor
19. okt 2009

katii, neviem, kuracie maso mam vytiahnute, ale co zneho ukuchtim netusim...
viete robit fazulovu polievku? ale sladku , taku cervnenu ?
wolfi hlcem ich aj tri denne, zatial ma nic nepali, ale mozno uz mam dieru v zaludku🙂

katti77
19. okt 2009

tak s tou polievkou ti ja veľká kuchárka neporadím 😀 , ja mám na to starkú 😎

wolfskinka
19. okt 2009

alic no ja si teda dam 2 denne ked pridem z roboty a potom vecer

alicao
autor
19. okt 2009

ozaj wolfi, drahy mi hovoril, ze ta urcite pozna z vysky, z videnia, a dava to logiku, lebo ste tusim ronako stari teda myslim, alebo si o rok mladsia neviem..on ma 35 a tiez chodil na VS do ziliny, ze sa ta mam opyta na aku katedru si chodila

alicao
autor
19. okt 2009

katti, posli starku 😀 😀 !

wolfskinka
19. okt 2009

a na aku fakultu chodil ??? ja fakulta riadenia

katti77
19. okt 2009

tá by bola rada, ale musíš jej sľúbiť, že jej ukážeš dáku kravu 😀 , fakt nežartujem, ona sa vyberie na inzerát len tak na kraj sveta aby sa pozrela... zlatko moje...
takže krava a máš navarené čo len chceš, ona robila kuchárku v materskej škôlke takže to budeš mať od profesionála 😎

alicao
autor
19. okt 2009

on tusim elektrotechnika, neviem presne nie je teraz doma opytam sa
ale toto tusim hovoril, ze asi si chodila tam, hehe, svet je maly🙂
viete co zase zapotil?
pozerali sme jeden film..dvaja sa tam tutu mutu pri svieckach , mali ich okolo seba si 100, same sviecky, ja ze: jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej aj ja chcem takeeeeeeeeeeeeeeee
on ze: o chvilu je Vse svatych, mozme si to ist rozdat na citnotrin
😀 😀 😀 som sa skoro pocurala od smiechu..to je trdlo 😀

alicao
autor
19. okt 2009

katti, 😀 😀 no niekto chodi na kraj sveta za madonov a niekto za kravou 😀

katti77
19. okt 2009

alica 😀 😀 😀 tak príjemné ťuťu muťu 😀
a starká je pohodáčka, len by si si musela kúpiť štople do uší ona totižto trošku kričí 😀

wolfskinka
19. okt 2009

alica no on sa k tebe hodi .............. 😀 😀 😀

alicao
autor
19. okt 2009

co ja? to on!!!! 😀
uz mam v sebe liter vody, este 3 😀

wolfskinka
19. okt 2009

no ja mam zatial iba 6dc ale mam tu pohar naliaty dalsich 3 dc a dalsi caj 3 dc tak do obeda budem mat 1.2 litra na obede dalsie 3 dc tak o 13.00 budem mat 1.5 litra ☹ budem ako prietokovy ohrievac curat v jednom kuse

alicao
autor
19. okt 2009

wolfi ja uz som, zda sa, ze ihned co to vypijem ide so mna von, asi budem tieto dva tyzdne spat na zachode

wolfskinka
19. okt 2009

no ved presne tak aj ja fungujem ... hlasim pohar vody vypity ... cize 0.9 litra 😀

alicao
autor
19. okt 2009

a do toho este ta bolest brucha, zacala az na ceste z martina, tak som si supla ibalgin, no proste kraaaaaaasny den🙂

wolfskinka
19. okt 2009

ty a vies ze aj mne presne zacala bolest az po ceste z martina .. ja som si zatial nedala, ale uvazujem nad tym este uvidim chvilu ale boli ma zadok z tejto sprostej stolicky

alicao
autor
19. okt 2009

o chvilku pojdem varit a mozno si aj lahnut tak sa potom nehnevajte ze tu nebudem..mozte mi kludne zavidiet, aj ja by som 😀

wolfskinka
19. okt 2009

alic ty potvora ... aj ja sa mozno hodim na pn uz tu nemozem obsediet

alicao
autor
19. okt 2009

wolfi som ti to vravela, doma moze proste vegetit, leharo, lazo plazo🙂

wolfskinka
19. okt 2009

no ved hej uvidime ak takto pojde dalej tak idem na pN

alicao
autor
19. okt 2009

idem moje, tak zatim!🙂

katti77
19. okt 2009

pa pa alicka