Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
19. okt 2009

ja tiez mam inetrne 22.10. kokso to uz nemoze byt nahoda .. pocuvaj vsetko narovnako 😵 😵 😵

alicao
autor
19. okt 2009

sak zazeracna tema neeeeeeee? 😀

wolfskinka
19. okt 2009

hej kukni moj profil

wolfskinka
19. okt 2009

no hej zazracna 😀 😀 😀 hlavne my dve sme sa hladali, moj muz povedal, ze sme rovnake trdla obidve 😀 😀 😀

alicao
autor
19. okt 2009

wolfi 😀 😀

wolfskinka
19. okt 2009

alic teraz kukni profil

alicao
autor
19. okt 2009

lili ako lilian? c len tak lily?

wolfskinka
19. okt 2009

lili ako livia

alicao
autor
19. okt 2009

aha🙂 hezke🙂

wolfskinka
19. okt 2009

alic mam taky navrh nechajme si tam tie tt pocas stimulky a uz aj potom tych 9 mesiacov, baby zacinaju od 5tt my dve sme hviezdy od 1tt 😀

wolfskinka
19. okt 2009

alic posielam ti nejake hovadiny do mailu az sa nenudis 😀

alicao
autor
19. okt 2009

wolfi som za kazde blaznovstvo🙂

wolfskinka
19. okt 2009

alic takze ako sme si naplanovali tak to dotiahneme aj do konca .... som za ... aj ked si tu podaktore budu mysliet ze nam to hrablo ... ale to je asi u nas dvoch normalny stav 😀 😀 😀
este polhodinu a idem domov

alicao
autor
19. okt 2009

nech si mysli kazdy o nas co len chce 😀 😀
su aj trafenejsie, co uz maju nakupenu vybavicku a este ani slichu o miminku..sme v tej lahsej postihnutej kategorii🙂))

wolfskinka
19. okt 2009

alic no to bolo dost dobre ze "lahsia postihnuta kategoria" .... no dnes ti ide, co slovo to perla 😀 😀 😀

alicao
autor
19. okt 2009

ved aj tebe, ze s Alicou na vecne casy a nikdy inak 😀 😀

wolfskinka
19. okt 2009

no ved to bolo za sociku so sovietskym zvazom na vecne casy a nikdy inak, co si uz nepamatas? ved aj ty si vykopavka z minuleho tisicrocia 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
19. okt 2009

jasne ze sa pamatam, ved preto som sa tak rehotal🙂

wolfskinka
19. okt 2009

no este ze tak ... zachvilu idem domov ... a zalahnem nachvilu do postele uz mi je lepsie, naladicku mame pozitivnu a tie tt su super

alicao
autor
19. okt 2009

Wolfi, o to ide, a slub mi ze sa budes znazit byt takto naladena ako teraz stale...lebo uz nechcem pocut od teba to, co minule stimulky a ani to co minuly tyzdnen, lebo potom je vsetko zbytocne ok moja🙂?
a nenapisme ze sa budes snazit ale ze ano alicka🙂

wolfskinka
19. okt 2009

no ved len a LEN KVOLI TEBE, MYSLIS SI ZE TI DAM TOHO 25.7. KOSOM V PORODNICI ... tak na to sa moja draha nespoliehaj, bud obidve alebo ani jedna .... vsetci za jedneho jeden za vsetkych a len tak medzi recou ja som Athos 😀 😀 😀

alic idem domkov papa a poposielam ti este nejake hovadiny aby si sa nenudila ... posielam ti to na yoahoo

alicao
autor
19. okt 2009

papa wolfi to Athos mi vysvetlis zajtra🙂

wolfskinka
19. okt 2009

ok a za pol hodinky pichas .... :-no 4 musketieri predsa Athos, Porthos, Aramis a Dartagnan ... kurnik nedivas sa na rozpravky , ci co ?

alicao
autor
19. okt 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj uz davno som to nevidela, zabula som🙂 ok ja som arabela🙂))

katti77
19. okt 2009

tak vy ste riadne čísla 😀 😀 😀

wolfskinka
19. okt 2009

katti my a preco ???? my sme v 1tt a tehotnym sa nesmie posmievat, ze alic 😀 😀 😀

katti77
19. okt 2009

a už aj mená zadané, ja sa z vás pose...lalalala, som sa riadne zasmiala, keď som prišla domov a kukla na mk 😀

wolfskinka
19. okt 2009

katti no a trocha srandy neuskodi nikomu a treba pozitivne mysliet a ked sa budeme cele dni pozerat na tie tt tak sa na nas nalepia, to da logiku ta neeeeeeeeee

katti77
19. okt 2009

veď jasné. wolfi pozitíne myslenie je super nech už tie tt len pribúdajú 😉

wolfskinka
19. okt 2009

katti neboj budu minimalne do 5tt 😀 😀 😀 😀 😀

ale my sme sa rozhodli ze to dotiahneme do konca ze alicka takze tych 40tt to istíííííííííííííííííííííííí

alic vies si predstavit ze bdueme sediet na namesti a budu nam naraz revat 4 deti ............. 😀 😀 😀 dve rysave kucerave a 4 revajuce deti ... tak to bude ina podivana 😀 😀 😀 😀