Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
31. aug 2009

no levus nova nova 🙂
Ta stara uz mala vela prispevkov tak sme sa rozhodli zalozit nou kym tamtu nezavru.
Ja po starom. Teda Cakam bud na mrchu alebo pozitivny test. Uvidi sa v nedelu. Aj ked moc sanci tomu nedavam. Ale ved uvidime:

Ty ako????

levuscik
31. aug 2009

No dufajme prali, ze to vyjde... ja dufam, ze tento mesiac tiez uvidim // resp. na buduci - september 😅 Sme v sobotu rano snazilkovali s muzikom a poobede som si robila ovulacny test a vysli mi //, tak dufam ...
A zatial to u teba vyzera ako?? mas nejake priznaky? bolesti prs, zvysena teplota?? hm?

pralinka25
31. aug 2009

babulecky idem ja domov. Mam nadrobene a je koniec mesiaca. Majte sa tu pekne a pekne aj zajtra posviatkujte co najlepsie 😉

papa 🙂

levuscik
31. aug 2009

pa prali 😉

pralinka25
31. aug 2009

levus. Myslim ze nemam ziadne speci priznaky. Skor asi len take ze sa pozorujem. Bolia ma krize a troska podbruzko. Prsia len malicko. Ale to vsetko moze byt len predmenstruacny syndrom 🙄

drzim palce aby si si nasla svoje //

pralinka25
31. aug 2009

boze kukam ze zas pisem ako hotentot malo tam byt podbrusko 😅 (ponahlala som sa 😝 )

alicao
autor
31. aug 2009

praliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ani som sa nestihla s tebou rozlucit....ach jo ta praca ☹

miroslava89
31. aug 2009

prali ahoj🙂

miroslava89
31. aug 2009

princeznicky zakliater zacarovane ja sa s vami na caslucim ohlasim sa az po dovci..zajtra uz nestihnem 😔 ..snad dovtedy bude u niektorej z vas kliatba zrusena a miminko na ceste🙂 my si tiez snad prinesieme cierneho pasaziera z dovolenky... krasne tyzdne vam prajem a pohodove snazilkovanie 😵

pralinka25
2. sep 2009

ahojky mirka a stastnu cestu 🙂

Alickaaaaaaa kde si???????? Dobre ranko

alicao
autor
2. sep 2009

pralinkaaaaaaaa ahooooooooj, prave som spehovala tvoj graf🙂 vyzera to velmi dobre a tesim sa na alickine meniny, lebo ja som si na 99% ista, ze ten 7dpo sa to uhniezdovalo a budu //🙂 len dufam, ze mi to nebudes tajit ak budes testovat skor, jasne!!!!!
ja mam ovulku dnes zase skor som 12DC, robila som si ovu test lebo som mala dole dako vlhko a prsia ma zacali boliet a nemylila som sa, urobila som si ovu test a testovacia ciarka bola ovela tmavsia nez kontrolna, takze vajko je na ceste, uz len poslat dake ostre naboje🙂

katti77
2. sep 2009

dobré ránko babulky

pralinka25
2. sep 2009

🙂 tak tak treba ostre naboje. Dufam ze ste vcera snazilkovali poctivo a neflakali sa. Dpokonca ste na to dostali aj statne volno 😀
12DC je sice skoro ale zas aspon nemusis tak nekonecne dlho cakat ako ja. Ved ty stihnes 2 ovulky kym ja jednu 😅

no bodaj by si s tym uhniezdovanim mala pravdu. Len sa mi zda ze teplota je stale nejak nizko a stupa len velmi pomaly. No ved uvidime. Neboj urcite to budes vediet hned druha. 🙂 A nebudem testovat skor. Necham to na tu alicku. To je take pekne. Navyse skor by bolo skoro. Aj ten 13 den je taky este dost skory termin. Nie?

pralinka25
2. sep 2009

dobre ranko kati. Tak ako?
Ozaj ako ste travili vcerajsok?

katti77
2. sep 2009

alica: tak večer šup na to...alebo už na obed?

katti77
2. sep 2009

ja som bola pozrieť na stavbe, lepšie povedané bola som sa rozčúliť a potom som dve hodinky vozila synovca a hrala som sa na maminku, dobrý pocit 😵

inak už sa teším na sobotu, rátam, že na budúci týždeň už bude IUI

alicao
autor
2. sep 2009

prali, si pis, ze sme sviatok oslavili ako sa patri 😀 😀 , teploty mas pekne, na teba az moc 😀 a ked zrusis kliatbu pojdeme jedna po druhej. 13dpo je ok, ak sa to zahniezdilo ten siedmi den, uz by to mohlo byt vidiet.
Pisala wolfi, ze stastne dorazili, ze je krasne, len more a bazeny su dost studene, pozdravuje ta.
Ahoj Katti!!!!🙂

alicao
autor
2. sep 2009

katti, sme divne, ty sa tesis na zavedenie hadicky do susky, ja na injekcie do brucha 😀 😀 😀 kolko malo staci ku stastiu..sado, maso 😀

katti77
2. sep 2009

pralinka ta ty si po IUI, či ako? mám taký guláš, že až

katti77
2. sep 2009

alica: ale musíš uznať že hadička je väčšia romantika 😀

pralinka25
2. sep 2009

baby fakt ako sado maso 😀

kati nie. Ja som zatial prirodzene. Len cakam co a ako.

Alic ked bues s wolfi pisat pozdravuj 🙂

alicao
autor
2. sep 2009

katti, no neviem, injekcie si davas take dva tyzdne, to je dlhsi sado maso zazitok🙂 😀

katti77
2. sep 2009

to je fakt alica, to by som sa mala ísť hambiť do kúta 😝
a mne k tomu tú hadičku bude dávať taký fešák, že to sa už o sado maso ani nedá hovoriť, to je fakt romantika 😀 , ale nebojím sa pri mojom šťastí vyskúšam aj brutal sado maso v podobe injekcii

katti77
2. sep 2009

a alica volala si už?

tak šupiky!!!!!!

pralinka25
2. sep 2009

ozaj kati. Este ze ta mame. Alic volaj!!!!!!!!!!

katti77
2. sep 2009

a teraz je radšej ticho baba jedna, prídem za tebou 😠

alicao
autor
2. sep 2009

baby dajte pokoj , ved je rano, vcera bol sviatko, posta nechodila, ak to poslali v pondelok tak to tam bude mozno dnes doobeda, zavola poobede ok?!!

katti77
2. sep 2009

ok do druhej ti dám pokoj, ale potom už žiadne výhovorky, jasné? 🙄

pralinka25
2. sep 2009

tak do druhej a ani minutu 😉
alicjaaaaaaaaaaaaaaaaaa nestvi nas. 😎

alicao
autor
2. sep 2009

ok, tak po tej pol druhej zavolam. ved to je logicke ked to tam nebolo v piatok, tak to tam nemohlo byt dnes rano nie? Sak rozmyslame trosku, ci je este skoro rano? 😀 😀
katy vy mate aky spg? ak si dobre pamatam tak 1%morfologiu?