Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
21. okt 2009

kati nie nestihla som 🙂

katti77
21. okt 2009

už som odpísala

katti77
21. okt 2009

a o tom by som ti vedela story písať, je to moja najobľúbenejšia téma 🙂 ☹

wolfskinka
21. okt 2009

nie asi po 3tej

wolfskinka
21. okt 2009

prali nejdem

katti ani nevies ako s tebou suhlasim po vlastnych skusenosti ... prali a spol. vedia o com hovorim

katti77
21. okt 2009

wolfi to ich koľko ješ za deň?

sa nečudujem, že máš zlú náladu, si štiplavá od tých paprík 😀 😀

katti77
21. okt 2009

a tu zase nikoho, ale sa dnes flákate

mne sa nič nechce, ja by som si len písala, ale občas musím tiež makať 😀 😀

wolfskinka
21. okt 2009

IBA 1 ZA DEN A AJ PO TEJ MI JE ZLE, JA SOM NIKDY NEJEDLA NIC STIPLAVE ☹

katti77
21. okt 2009

tak to nejedz, veď na tom to nestojí ani nepadá, no nie? 😉

wolfskinka
21. okt 2009

katti ani nebudem je mi po tom zle

katti77
21. okt 2009

no tak som rada, že ma poslúchaš 😀

takže kedy ideš na utz na foliky?

pralinka25
21. okt 2009

bola som kolegyne pomahat nieco spravit.

wolfskinka
21. okt 2009

katti ideme s alickou spolu v pondelok

katti77
21. okt 2009

jáj super, tfuj tfuj tfuj nech ich je dosť a všetky kvalitné

prali nemakaj tak silno

wolfskinka
21. okt 2009

katti dakujem snad bude

pralinka25
21. okt 2009

sak uz nemakam 🙂 papam hrozno

wolfskinka
21. okt 2009

katti dakujem no bolo by uz nacase ...............

aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmm hrozno

katti77
21. okt 2009

prali tak hrozno by som si dala, mňamky mňam

wolfi bude, čo by nebolo, si dáka sliepka či nie?

pralinka25
21. okt 2009

chytajte posielam vam po strapci 🙂

ja som ovulku nemavala a teda kedze som tehu tak som jedno jedine vajco vyprodukovala tak som sa sama titulovala ze uz som konecne plnohodnotna sliepka lebo sa mi podarilo zniest 1 vajco 😀 😀 😀

katti77
21. okt 2009

prali keď ti si plnohodnotná tak wolfi bude aká? tá je teraz vykŕmená riadne, tá bude znášať jedna radosť 😀
škoda,že vyhadzujem tie škatulky od vajec, by sa jej teraz zišli 😉

katti77
21. okt 2009

a aj mne by stačilo len jedno vajko ale keď tie spermoše sú také hrozné, ja ich musím najskôr spolať k schumimu na prax a potom sa hádam usmernia ☹

wolfskinka
21. okt 2009

katti no dik pri prvom 11 vajok a pri druhom 7 tak snad to teraz vylepsim

prali ty plnohodnotna sliepka ... ja som mala vajec a vajec a prd z toho

pralinka25
21. okt 2009

Kati zacni sanovat tie obaly 😀

ale nie wolfi hlavne aby ich bolo dost a kvalitnych na to na co treba

alicao
autor
21. okt 2009

ahojte sliepocky
teraz som sa zobudila
ale poviem vam som strasne nastvata alebo neviem co..
ked som sa odhlasila z konika tak mi cez skype napisala kamoska, ktora zije v nemecku, ked sa jej narodilo prve dieta tak mala poporodnu depresiu a 2 mesiace som u nej spavala a byvala a starala sa o maleho, lebo ona ho chcela zabit, nie naschval ale proste jej harasilo...
na ale ide o to, ze sa mam pytala ako sa mam, tak som jej vsetko povedala ,ci prechadzama ona len sucho, ze no a co aj keby ti to nevyslo tak si adpotujes..
takto tvrdo mi to napisala , nic viac...som sa rozrevala ako male decko a revala som asi hodinu, nechapem ako po tom vsetko moze byt clovek taky chladny a tak kruty, to je teraz posledne co chcem pocut a ona ze no a co...
s tym som isla spat, teraz mam opuchnute oci ako angorag a idem si dat aspon polievku
keby som bola pri nej tak jej asi vylepim..
sorry za vylev...fuuuuuuuu...hned je mi lepsie, este ze mam vas, lebo tie kamosky s detimi su totalne mimo ...

katti77
21. okt 2009

alica mám taký dojem, že ju tá popôrodná depka ešte neopustila, alebo jej mlieko udreho do hlavy, ser na ňu kravu, predpokladám, že k dieťahu prišla ako slepé kura k zrnu a lezie jej poriadne na nervy, tak si myslí, že ako krásne je bez bába...

mne sa dnes kamoška opýtala : tak čo už je lepšie, ako by sa za noc niečo zmenilo, čo jej nato odpíšeš, a tiež vie ako sa cítim, aj ako to je z mm, no proste všetko a len keci, veď počkaj, nestresuj, bože veď raz sa to podarí a nemysli na to...

ja som tak minule rozmýšlala, ja mám 3 kamošky ktoré boli na potrate, neodcudzujem ich zato, keby som bola na ich mieste, asi by som to tiež tak riešila, ale ako ťa taká môže pochopiť?

alica hlavu hore máš nás tak sa ničoho neboj 😉

katti77
21. okt 2009

prali poviem starkej tá také kraviny odkladá, určite ich má aj zo dvadsať 😀

wolfi chceš štvorkomorové, šešťkomorové, desať alebo tridsaťkomorové?

katti77
21. okt 2009

dám taký hnusný vtip

Dvaja novomanželia. Ona: - Miláčik, poď robiť do spálne nejaké prasačinky! On: - Dobre, oserieme vankúše!

alicao
autor
21. okt 2009

katti fuuuuuuuuuj 😀
a ktomu druhem, presne ako pises, ale tie osteatne tvrdia to co si napisala ale to uz hadzem za hlavu, ale toto som teda necakala, ze no a co ved si aduptujem keby daco...
uz ma dve deti, otehotnela zazrakom,doktori jej vraveli ze nikdy nebude mat lebo ma velku cystu v maternici, ale v tom case este ani chlapa nemala a na deti ani nemyslela a ked si nasla muza tak sa nechranili, lebo si myslela ze nemoze mat deti a bum..
to by bolo ok, ale toto...je presne taka ako ona rozpravala o svojej mame, ze to neznasa
ked mala tu depku tak jej nikto neveril, a jej mama si myslela ze sa len lutuje a ze si vymysla , len ja som jej verila, lebo som na vlastne oci videla tie jej stavi , totalne ako posadnuta diablom, a robila som co som mohla aby som jej pomohla a ona teraz toto..ako rano pod pas

wolfskinka
21. okt 2009

alic kasli na nu ... mas nas opakujem po miliontý krát
TIE CO SI TYM PEKLOM NEPRESLI NEVEDIA POCHOPIT A NIKDY NEPOCHOPIA .....................

uz ma prestali taketo reci vzrusovat lebo by som uz davno bola v blazninci

kattií o akych komorach to hovoris ?

pralinka25
21. okt 2009

alic ☹
kasli na nu urcite ju to este nepreslo. Ten kto nezazil nepochopi a aspon uz vies ze tie dvere su pre teba zavrete.
Neboj budes mat krasne bambulatko a svoje a to uz teraz po tomto IVF

Mojej kolegyne zas harasi. Stale tu cely den rozprava ako nenavidi toho a onoho, ako jej ten a onen ide na nervy, potom presla na superstar a hovori ze neznasa vsetkych co su tam a najviac adelu a maresa a tak som jej len povedala ze ma strasne zly odhad na ludi no a teraz sa mrtelne urazila na tuto vetu a odisla z kancelarie. Vratila sa a sedi naduta na stolicke. Od rana jej harasi a to neberie ani hormony.

Lutujem chlapa ktory sa na nu ulakomi lebo je velmi tazka povaha. Od bozieho rana nadava