Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
21. okt 2009

prali kto isiel domov ???? este tu trcim lebo ma tu moj muz akosi zabudol, aspon nadrobim 😀

pralinka25
21. okt 2009

ta moja kolegyna.

Ale uz idem aj ja domov. Konecne. Papa zajtra po vysetreniach

wolfskinka
22. okt 2009

ahojte dobre ranko,

dnes idem na interne predoperacne a moja zdravotna karta sa nenasla

alicao
autor
22. okt 2009

wolfi ahoj, neviem spat tak zas tu strasim
akoto, ze sa nenasla??!!!!
nemas ju uz doma z minula?

wolfskinka
22. okt 2009

ale nemam ved ked som bola na predoperacnu krv som ju v ordinacii videla, karty neni

alicao
autor
22. okt 2009

a co teraz? spravia ti to aj tak? boze!

wolfskinka
22. okt 2009

hej volala tam kamoska k doktorke a ze ma zoberie aj tak ze ja som tam uz bola a ze tam nejake zaznamy o mne maju

ja neviem co budem robit karty neni a ked sa nenajde zalozia mi novu asi alebo co

alicao
autor
22. okt 2009

ESTE ZE TAK, noramalne som sa bala, akoby sa stratila mne!!!!

wolfskinka
22. okt 2009

no asi si musime vsetko prefocovat alebo co, ja uz neviem

alic odfot si injekcie a vsetky lieky a dajme si ich do fotoalbumu

alicao
autor
22. okt 2009

wolfi to sa mi fakt nechce, dam tam az pozitivny test, respektive tych 20 co si urobim 😀

katti77
22. okt 2009

no ahojete babule

wolfskinka
22. okt 2009

takze karta sa nasla od 15.10. sa menili doktorky a ta ku ktorej som patrila predtym si ju zobrala so sebou

katti77
22. okt 2009

tak krajko môj zlatý sa ma zasee snažil upokojiť, lebo vraj moja sliznica je úplne super 15mm, tak mu vravím to ste mi hovorili aj minule a nič...vravím mu vy mi zase dáte nádej a o 15.hod budem revať, a on že neplačte veď keby dačo idete na IVF a tam sa to podarí a budete tehotná...no zlatučký bol, mojenko

ale aj dnes som si robila test a figa borová

alicao
autor
22. okt 2009

FBI🙂
Kati, ty uz si spat?
ja prave odchadzam z domu, ako sliznica? co povedali? rychlo napis idem sa obut

alicao
autor
22. okt 2009

katti , kludne si poplac, teraz je dovod teda ked zavola, ze negativne..
ale nevadi moja VSETKY TRI BUDEME PO IVF tehotne, jasne???!!!!
idem na to predoperacne ozvem sa , neviem kedy, zalezi od nalady sestrikcy
hehe..prave mi narazil vtacik do balkona, chudak slepi narazil si zobak🙂

katti77
22. okt 2009

alica tak utekaj a rýchlo sa vráť!!!!

katti77
22. okt 2009

alica som písala vyššie

katti77
22. okt 2009

ešte tu nie ste?

pralinka25
22. okt 2009

ahojky.

Uz som tu aj ja. Kati no snad by ta sliznica mohla znamenat dobru spravu. Ale aj keby nahodou nie sme tu a neboj tak ako hovori alic najneskor po 1 IVF budes tehulienka snehulienka tiez

Ja nic moc nove neviem. Zobrali mi krv a 4.11. idem znova na poradnu a aj sono. Sestricka porozpravala co a ako a dostala som kufrik pre mamicky 😵 ale este neviem co je v nom, ale predpokladam ze nejake reklamne veci a tak.

Povedala som jej este co som si pospominala o chorobach maminu trombozu a manzelovu vyvojovu vadu na srdci a razstep co ma jeho sestra. tak budem asi ostro sledovany vlak 🙂
ale myslim si ze nic z toho problem nebude. Na to ako sa bojim toho ci tam babo stale zije tak tychto veci sa akosi ani nebojim.

Nabuduce si uz urcite vypytam fotku zo sona

katti77
22. okt 2009

pralinka jej, ale robili ti aj sono, nie? tak si tú bublnku aspoň videla a doktor ti určite povedal, že je všetko ako má...
a tie choroby, však ti budú robiť testy tak ti povedia, ale na to radšej ani nemysli, teš sa, že si tehu a užívaj si to

už cítim mrchu tak správa bude táká ako čakám, ale som relatívne v poho, tak čakám to

katti77
22. okt 2009

bože nie je možné, môj muž mi volal, že ako som dopadla, celé dva týždne sa ani neopýtal, ako sa cítim a teraz, že mi ešte zavolá po 15., že ako výsledky...
niekedy ho milujem a niekedy by som ho v lyžičke vody utopila 😀

pralinka25
22. okt 2009

kati to tak byva s tymi nasimi zlatickami 😀

praveze nerobil mi sono. Bola som iba u sestricky co robi poradne. Sono by sa tiez moc casto nemalo robit. Takze az toho 4.11. bublinku uvidim. Dufam. Na tie choroby akosi fakt ani nemyslim, len som im to chcela spomenut pre istotu.

levuscik
22. okt 2009

ahojte kocky... po dlhom case zapnem konika a pozeram ze volfi je v tom?? aj alicka?? strasne vám gratulujem kocky... boli ste obe na ivf?? prepacte, ale chodim na konika len sem tam a nepamatam si ze co a ako... a na citanie je tu toho vela..... Drzte sa. Drzim vam strasne palce!!!!!!!!

pralinka25
22. okt 2009

levus no nie tak celkom. este len idu na IVF ale dali si to tam preto lebo myslia pozitivne a vsetky sme tu presvedcene ze im to vyjde. A tehotenstvo sa rata od prveho dna poslednej MS ktoru mali teraz tak v podstate uz akoze su. Neviem ci som to vysvetlila zrozumitelne 😅

Levus a ty co ako?

levuscik
22. okt 2009

Chapem?? ved som sa aj cudovala, ze ako moze byt prvy tyzden.... ved minimalne 3-4 je tehu... Ale som to neriesila.. ze asi od kedy sa dozvedeli ze su tehu... 😎

Tak vidite, ja to uz beriem ze ste tehu, tak ako aj vy!!!!!! takze drzte sa a ziadna ina moznost nepricháda v úvahu!!!!!!!!

Ja po starom...nic!!! a tento mesiac ani nic nebude, lebo nebol ani sexik...brala som vag. tab. kvoli mykoze a este aj 2 tyzdne budem brat oralne lieky.... Ale bola som u vseob. lekara a ten ma ukludnoval, ze to je v pohode ze sa rok nedari...ze aj 3 roky je normalne...ze mame len normalne zit, brat vitaminy, sexovat a cakat 🙂

A ty prali ako sa citis? vsetko v pohode?

pralinka25
22. okt 2009

levus a neboli ste este na ziadnom vysetreni?????

Ja som zatial v pohode. Nic mi nieje ako keby som ani tehula nebola 🙂 Teda obcas sa zjavi ze som castejsie hladna alebo mi zas potom moc nechuti ale nie je to ziadny extrem

levuscik
22. okt 2009

Chodim na gyndu a som z toho vsetkeho len sklamana... V kuse nejake lieky do mna pcha... vytery na kadeco...lebo mam jeden problem...mrcha je pravidelna, takmer od 25 do 28 DC. Ale mam stale vytoky - pravdepodobne oslabena lokalna imunita... uz 3/4 roka chodim po vysetrenia a nic mi nezistili... Ani kvasinky (az teraz mykozu - aj to z bazena v septembri som chytila), ani infekciu, ani chlamydie...

Vsetky ti vysetrenia okolo toho... dost ma to stresuje... a to nie je dobre... Lekar - vseob. mi hovoril, ze to mam nechat tak...a jednoducho cakat - ze mam 27 a ze ak nemam nejake vazne problemy zdravotne tak to pride.. aj manzel.... o spermiiograme mi povedal, ze je belmi subjektívny- cize momentalny nalez a ze o mesiac, pol rok to moze by ine....

pralinka25
22. okt 2009

a ovulku mavas? Ci nevies? Neskusala si merat teplotu?

levuscik
22. okt 2009

Mávam, cítim cca 11-14 den/ stale to je ine/ bolesti - pichlave.... aj aj podla hlienu vidim, ze mi "odíde" hlienova zátka - hustý hlien a podom cítim vlhko pár dní a v tých dnoch aj bolest jeden den... Lenze nie vzdy sa podarí sexík pred tým... pár krát sa nám podarilo den pred tým... niekedy 2-3 dni pred tým.... Muzík ma velmi nárocnu a stresujúcu prácu a nedá sa vzdy sexíkovat ako by sme chceli pri snazilkovaní... Vy ste sa snazili casto? nám výjde tak 5 x do mesiaca, 6x max. 😒

pralinka25
22. okt 2009

no ten mesiac co som otehotnela tak aj ano. Najprv skoro 2 tyzdne kazdy den a potom kazdy druhy aj ked mi vtedy gyekolog povedal ze ovulacia neprebehla a ze cakame na dalsiu mrchu. Ale tak cert nikdy nespi tak sme to skusali.

Ono by ten spermiogram mozno za uvahu stal ked ma muzik stresujucu pracu. Ten moj si myslel ze bude 100%tny ale tiez ma stres v praci. nakoniec mal 50% a uzival profertil.