Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
2. sep 2009

alic ale v pondelok bola pracovna doba normalne

katti77
2. sep 2009

alica: do druhej ani o min viac....a aj neviem aký máme sperimogram, viem len že horší, to je čo? ale niekedy je lepšie asi nevedieť....ale pravdepodobne sú škulavé, čaptavé a pomalé 😝

alicao
autor
2. sep 2009

pralinka ved ano a co myslis kedy prisla posta ked to poslali v pondelok? Vcera?🙂

pralinka25
2. sep 2009

nie myslela som to tak ze im to tam mohlo prist v pondelok 😉

kati a to ti ani nepovedali ako presne na tom ste? To je divne

katti77
2. sep 2009

pralinka: nie nepovedali...mm bol na dvoch spermiogramoch, po prvom bral profertyl a ten druhý bol ešte horší ako prvý...ale včom je chyba to nepovedal, ani výsledky nemám kde by som sa to dočítala....tak fakt neviem či to IUI pomôže, ale čo už...

alicao
autor
2. sep 2009

katti, my uz nemame ani take 😀
prali, no mozno to tam doslo v pondelok, ved uvidime, ak nie narobim bordel

pralinka25
2. sep 2009

tak tak alic. Treba robit bordel 😎

kati ale to vam mali povedat. Asi mate zlu morfologiu ked sa to profertilom nezlepsilo. Ten zvacsa pomoze na pocet a rychlost. Ale zas si myslim ze by IUI nerobili keby tam nic nebolo.

alicao
autor
2. sep 2009

prali, robili ved aj nam robili🙂

katti77
2. sep 2009

pralinka: no čo ty vieš či robili či nie, keď sa za všetko platí, prečo neponúknuť najprv IUI zo dva-tri krát (tak ako to odporučili nám) a až potom IVF...

ale nemôžem byť taká pesimistka...budem tehotná teraz, lebo to chcem a basta, ak ma tie spermoše naserú tak uvidia čo ešte nevideli a skončia tam kde ešte neskončili...

pralinka25
2. sep 2009

😀
no alic ale uspesne. (aj ked len na chvilku ☹ ) ale predsa aspon vies ze je sanca

alicao
autor
2. sep 2009

katti🙂 kde skoncia? to by ma fakt zujimalo 😀
prali, do bol asi len duch, ktory produkoval hcg, lebo ako sa mohlo podarit z nicoho? 😀

pralinka25
2. sep 2009

alic teda to musel byt inak sikovny duch 😀

alicao
autor
2. sep 2009

prali, kasper 😀 jaaaaaaaj, poznate babu, ktora by si robila srandu z vlastneho potratu? asi fakt nie som normalna
inak mam zlu spravu...od zajtra zaucam noveho chalana, co k nam prisiel, takze zajtra a piatok tu budem asi len sporadicky ked mi da na chvilku pokoj ☹

katti77
2. sep 2009

alica: no keďže vieš kde sú pravidelne tak už fakt netuším kam ich pošlem ale niečo vymyslím 😀

a že duch, tak to asi nebolo z ničoho, ani nevieš a možno máte nevyditeľné spermoše 😅

katti77
2. sep 2009

alica: ano poznám takú babu a si to ty a pritom si normálna, a čo máš revať a psychicky sa zložiť, k čomu ti to pomôže a čo sa tým zmení?

a to je škoda, že musíš zaúčať, tak mu vyhľadaj stránku pre chlapov a nech chatuje ako ty a bude pokoj

katti77
2. sep 2009

a ja som sa dnes dozvedela, že k nám príde nový zamestnanec rovno z ameriky, bude tu zo štyri mesiace...to bude sranda, neviem ako sa s ním budem rozprávať, lebo moja angličtina je hatlanina ktorej asi rozumieť nebude...no bude zábava

alicao
autor
2. sep 2009

katti, mala si ma vydiet v pondelok vecer ako som sa zrutila, raz si z toho robim srandu ale inokedy sa zlozim..nie som az taka ok ako to vyzera, mam vykyvy nalad, schyzofrenia🙂

alicao
autor
2. sep 2009

katti, naucis ho po slovensky, preco vsetci musia vediet po anglicky? no nie? nech maka🙂

alicao
autor
2. sep 2009

inak rozmyslam aku stranku najst pre toho chalana, zeby Modry Kolik? 🙂 😀 😀

katti77
2. sep 2009

alica ja som taká istá, jeden deň všetko obrátim na srandu a na druhý deň vidím všetko ešte horšie ako v skutočnosti je, normálka....a veď ty ideš do tej kremnice s pobytom all inclusive tak sa neboj oni ťa ztoho dostanú 😀

katti77
2. sep 2009

no to je fakt, mali by sme vymyslieť novú tému na mk aby sme chlapca zaujali

pralinka25
2. sep 2009

😀
kokso mordy kolik 😀 😀 😀
Navrhni adminom nech nieco take zriadia aj pre muzske polovicky nech nam nevycitaju nasu zavislost 😀

Alic to je normalne to co pises. Len ma metie ze nie si blizenec 😅

katti77
2. sep 2009

ja som slepá ja čítam modrý koník a to je kolík

pralinka25
2. sep 2009

hehe 😀

alicao
autor
2. sep 2009

baby co by som bez vas robila, uz ani moj vlastny muz ma nechape 😀

alicao
autor
2. sep 2009

blizi sa obed a ja sa zacinam bat 😀

katti77
2. sep 2009

mňa ten môj ani nikdy nechápal, tak načo sa šťažuješ 😀

katti77
2. sep 2009

ty jedna nestresuj, normálne zavoláš, budeš najskôr milá a potom podľa okolností uvidíš, možno sa s teba stane harpia

alicao
autor
2. sep 2009

katti mila? hmmmmmmm nato som skolenie nedostala 😀

katti77
2. sep 2009

tak začni hneď z ostra ale za výsledok neručím, vieš aké vedia byť tieto panie na úradoch dôležité, takže najprv milá, milučká a až potom ukáž svoju pravú tvár 😀