Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
22. okt 2009

obcas nieco prehovori ale tvari sa stale urazene. Nuz co uz.

pralinka25
22. okt 2009

a nezavolas tam pre istotu uz dnes?

katti77
22. okt 2009

tak pouvažuj, že navštíviš napr. ružový domček a niečo pekné jej kúp, možno ťa budem za pár dní na rukách nosiť 😀

pralinka25
22. okt 2009

no to by ale bolo len na chvilku. Som zgrlos nic nebude 😀
Nemam navyse cas. Pisem si s vami 🙂

Dnes nam hovorila sestricka o pupocnikovej krvi. Ja si to asi nedam. Zad sa mi to neskutocne drahe ale inspirovalo ma ze sa to da aj darovat. tak to by som chcela. Mozno by to mohlo niekomu zachranit zivot. To by bolo super. Nie?

wolfskinka
22. okt 2009

katti prestan uz konecne povedia ti take hcg ze nam tu vsetkym az oci vybije

katti77
22. okt 2009

prali bolo by to super niekomu pomôcť, len aby keby bolo treba niekto pomohol aj tebe 😒

ja som ešte úplne o tom nerozmýšlala ale ja si to asi dám, keby som mala dve deti tak asi len raz, lebo to sa dá dať aj súrodencovi, ale raz asi určite...aby ma potom nemrzelo, že som mu mohla pomôcť rýchlejšie a lepšie...

wolfskinka
22. okt 2009

katti pred tym ako mas dostat mrchu sliznica sa zmensuje na 7mm a potom to pride, tak mozes byt kludna

katti77
22. okt 2009

wofli ty si ako krajko 😉
ale keby bolo hcg tááááke tak je aj na tých dobre že nie dvadsiatich 😀 a môžeš si vybrať aj citlivosť 10.20.25 a to ani veľmi ten počet nepreháňam 😀

som šiši, že?

pralinka25
22. okt 2009

ja budem dufat ze ano. Vzdy som chcela darovat aj krv. Aj som bola ale nechceli ma lebo som mala vyssie hodnoty pecenovych testov. V buducnosti to urcite skusim znova.

Kamoska ma odlozenu tu krv a jej povedali ze to mozu vyuzit len do urcitych kil. Ked uz bude maly tazsi tak to uz nebude moct pouzit. 😒

Myslim ze ked niekomu clovek pomoze tak sa mu to vrati. Vsetko je ako bumerang. Zle sa lubi vratit aj 2nasobne

katti77
22. okt 2009

prali aj ja som chcela darovať krv, ale jem málo kravičiek tak som mala horšie výsledky, že pre mňa to stačí ale na darovanie nie, a ešte ma veľmi nechceli lebo som ich trošku oklamala s kilami. 😔

ja chcem darovať aj vajíčka ak ich bude dosť a kvalitné, už som sa o tom rozprávala aj s gaťovou ale ona povedala, že nato je času dosť a aj tak sa to musí preprať s koordinátorkou

pralinka25
22. okt 2009

ja by som tiez darovala keby sa dalo.

No ja som kedysi nemohla tiez kvoli kilam, potom zas ta pecienka a teraz som tehu tak nic. Nevadi casom to skusim znovu. Mali sme choru kolegynu tak som jej chcela dat. Ale dala b som aj len tak bez presneho urcenia

katti77
22. okt 2009

no ja keď po pôrode budem pri tele tak pôjdem darovať tiež 😉

jáj ale som sa najedla, ty si čo mala?

katti77
22. okt 2009

Vyberie sa polovník na polovačku, sedí na posede a je preveliká zima.Po chvíli celý skrehnutý si rozmyslí, že ide domov. Potichúčky sa vyzlečie a vkĺzne k svojej žene pod vyhriatu perinu. Rozospatá žena sa k nemu pomály otáča a pýta sa ho: čo ako bolo?" Muž odpovedá: "je tam hrozná zima -18" a ona nato: "no vidíš a ten môj ko..t išiel na polovačku"...

pralinka25
22. okt 2009

😀 😀 😀 😀

ja som si kupila syr v zemli. Nejako som na nic nemala chut lebo som po prichode od lekara zjedla 2 kolaciky co som si kupila. Boli este teple 🙂

katti77
22. okt 2009

aké koláčiky
jáj ja mám chuť na dáky koláč, a to pritom koláče veľmi nemusím ale teraz by som si dala, aj krémeška by stačila

katti77
22. okt 2009

prali a teba bolelo brucho ako na mrchu? či tak inak?

wolfskinka
22. okt 2009

katti nech uz je 15.00 som z teba nervozna

katti77
22. okt 2009

ty zo mňa, a čo by si robila na mojom mieste? ak máš dobrú radu tak sem s ňou?
ja toho krajka zabije, to on je všetkému navine, mal byť ticho a tváriť sa zarmútene a nie mi medové reči popod fúz tlačiť...hm 😠

a ospravedlňujem sa, viem, som hrozná

pralinka25
22. okt 2009

take klasicke buchticky co pecu v pekarnach. Tvarohovu a cokoladovo skoricovu.

Kati tak ako na mrchu a stale ma tak obcas pobolieva.

Inak dnes som sa dozvedela ze napriklad klinceky a skorica otvaraju porodne cesty tak to v tehotenstve netreba prehanat ani s vonou ani s jedenim. Ja milujem vonu skorice a klincekov na vianoce. Bez nich to neni ono.
Robievam taku super maskrtku jablkovu a ide do toho kopec klincekov a skorice a je to teplucke a strasne dobre

pralinka25
22. okt 2009

kati nemas sa za co ospravedlnovat. Je to prirodzene. Strasne silno drzim palceky.

katti77
22. okt 2009

prali tak daj recept, ak to je ale rýchle a jednoduché, lebo ja len také veci robím

si myslíš, že prečo chodíme do helíku, lebo sa mi nechce pracne makať 😀

pralinka25
22. okt 2009

kati takto si to zlahcujes 🙂

na tie jablcka myslis?

katti77
22. okt 2009

hej na tie jabĺčka

katti77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wolfskinka
22. okt 2009

katti poslala som ti request nq facebook

volala som na socialku tak teraz vybavuju ziadosti z roku 2007, cize 2.5 roka cakania .... 😀 casu dost dovtedy budeme mat svoje dve vlastne

katti77
22. okt 2009

kým to nevymažú tak na kliknite na to dieťa a dajte si to prehrať, ak to ide

katti77
22. okt 2009

wofli jasné že vlastné budeš mať skôr, a keby len skôr, ale už čoskoro...
a si tam, už ťa mám 😉

pralinka25
22. okt 2009

no nasupes a nakrajas na stvrtky jablcka. Ked su velke jablcka tak mozes dat stvrtky este na polovicu.
Zarobis si vodu s cervenym vinkom jedna k jednej. Das tam skoricku, klinceky a cukor podla chuti mozes aj pomaranc. Uvaris v tom jablcka podla toho ake ich chces mat. Ked moc makke tak dlhsie var a ked tvrdsie tak ich vyber skor. Naukladam ich do sklennych misiek a tu stavu v ktorej sa varili jablcka varim dalej. Dost dlho to trva ale nemusis pri tom stat iba obcas pomiesas. Musi ti z toho vzniknut taky sirup. Polejem nim jablcka, dam slahacku a na vrch davam cokoladove ozdoby. Tie si narobim z cokolady na pecenie. vselijake hviezdicky stromceky snehuliakov kometky a zapichnem to do slahacky. Da sa to spravit aj doopredu pre navstevu a potom len prihrejes v mikrovlnke bez tej slahacky ale.
ma to vzdy pocas vianocnych navstev velky uspech

katti77
22. okt 2009

Dezko sedi v skole na hodine a rozmysla:Co robit!? Mam prestat fajcit?... Alebo by som mal prestat chlastat!?... Ci prestat kefovat tu Aranu?...Ci sa vykaslat na marihuanu... Vtom k nemu pristupi pani ucitelka a pyta sa:Dezo,kolko je dva krat dva?P..., ja mat vase problemy...

katti77
22. okt 2009

prali dík, tak to vyskúšam na vianoce