Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
23. okt 2009

alica ohľadom papierov sa pýtaj čo len chceš, mala by som toho vedieť dosť a čo nie tak viem zistiť 😉
ta robím dáke tie mzdy a tak. nee 😕

katti77
23. okt 2009

dydynka kto by nebol, tak si to užívaj a dávaj na seba pozor

pralinka25
23. okt 2009

kati pekne mate vizualizacie. A ten holy chlap v sprche je najlepsi 🙂

wolfskinka
23. okt 2009

katti ............. my budeme mat meninky ... no ja by som si asi mala dat nejaky pekny darcek co tak // alebo //// ?????????????????

dydy .. ako hovori katti ... si stastna to zena, ze sa ti to tak skoro podarilo ... a ozaj uz si to povedala doma ?

katti77
23. okt 2009

prali to každý hovorí, že ten chlap je naj, ale neviem kde ho mám kúpiť, ale ja to zistím 😀

katti77
23. okt 2009

wolfi tak tak meniny, no to už budeš vedieť na meniny, to budú krásne oslavy jáááj tak nech to tu už je, sa tešííím

wolfskinka
23. okt 2009

katti co ja meniny ale moj muz ma narodeniny dva dni pred mojimi meninami ... vies aky by to bol krasny darcek pre neho ???? usetrila by som nemusela by som mu nic kupit ... 😀 😀 😀

katti77
23. okt 2009

wofli tak to hej, tak na tieto narodky nikdy nezabudne 😉 , tak to bude super, tak už nič nekupuj, už je jasné čo dostane

wolfskinka
23. okt 2009

katti no len aby .....................

katti77
23. okt 2009

wolfi, fňukať budeš potom, teraz je to hotová vec a basta!!!!

wolfskinka
23. okt 2009

katti no ved hej .... ved mam v pase 1tt a od zajtra bude2tt ale ci tam bude aj viac ako 4tt-5tt to uvidime

katti77
23. okt 2009

wolfi 😠

alica de si, ta de si, povedz jej dačo,

wolfi dostaneš po riti a holej

pralinka25
23. okt 2009

kati ved v nejakom kupelnovom studiu by ho mohli mat 😉

wolfskinka
23. okt 2009

katti .. alica sa teraz hrabe v papieroch a chytila paniku lebo povedala ze picha 150 a ja picham 112.5 ... cize 1.5 davky a alica picha 2 davky ... tak teraz istotne hlada papiere

katti77
23. okt 2009

wolfi ty ju zošokuješ, však dostane paniku, že to je veľa

alica nestresuj, oni vedia čo robia

wolfskinka
23. okt 2009

ja ju nesokujem ale ked jej volali z martina tak povedala, ze picha 1.5 davky a to je 112.5 a na to som jej povedala, ze picham presne tolko tak ja picham 112.5 a ona picha 150 teda aspon podla toho co napisala ... nic sa nedeje ked 2 dni pichla 150 ... keby aj oddnes pichala 112.5 nic sa nedeje

alicao
autor
23. okt 2009

neslo mi to tu, sorry☹
wolfi uz zas zacinas? NESERMA! DOKOLA SI PROTIRECIS!!!! CHCES FAKCU?
a kto stresuje?🙂))
wolfi ja som si myslela ze pichame rovnako, ved si vsade pisala, ze pichas 150UI, o 112 stich si nehovorila
baby ved povedzete mylim sa?
kazdopadne ja si picham 150

wolfskinka
23. okt 2009

nie vsade som pisala 112.5 pozri dozadu ... tak ja iba 112.5 ... asi po skusenostiach z minuleho IVF ... uvidime v pondelok a ak budeme mat rovnaky pocet folikov tak to uz sa fakt zasmejem, ze sme asi spojene

alicao
autor
23. okt 2009

praveze neberieme rovnake davky , nedorozumenie, ja som si myslela ze tych tvoji 1.5 je 150 a ako vidim tak nie🙂
takze predsa len je medzi nami rozdiel, normalne som si vydychla🙂))

wolfskinka
23. okt 2009

no je to jedno hlavne ze nech je tak akurat folikov ani vela ani malo a nech su vajka kvalitne a su z nich pekne deticky

alicao
autor
23. okt 2009

wolfi ja si mam pichat 150 takze som sa NEPOMYLILA a nestresovala som ani sekundu, mame ine lieky a ine davkovanie chapes?

wolfskinka
23. okt 2009

hej chapem ...

alicao
autor
23. okt 2009

len nechapem preco mne dali viac nez tebe a este ktomu mam PCO...no som zvedava, ale roztrham ich v zuboch ak to posrali!!!!

alicao
autor
23. okt 2009

ok, sme pochopene 😀

wolfskinka
23. okt 2009

alic neviem asi si mala inu hladinu hormonu v krvi a mna uz maju 2x otetsovanu z predchadzajucich stimuliek ... a prti prvej stimulke som zacala 150 jednotiek a po prvom dobere krvi mi znicili na 112.5 a po dalsej kontrole krvi na 75, takze nerob paniku vsetko je ok ...

katti77
23. okt 2009

alica nič neposrali, všetko bude ok

vy máte teraz len znášať a nestresovať...tak sliepočky kľud a znášať znášať znášať

a ja som volala do zdravotky, tak ma pani nepotešila, že v žiadnom prípade to nestihnem teraz v novembri, lebo je toho strašne veľa a prišlo to len 21.10. tak ma v helíku pekne osrali a teraz neviem čo mám robiť...
keby som zavolala do heliku pošlú mi recept na clostil a pregnyl, rozmýšlam, že by som teda skúsila ešte jedno IUI, aby som len nečakala...ale zase sa bojím, že to možno stihnú a budem nadávať, že som išla na IUI...čo mám robiť?

alicao
autor
23. okt 2009

pre boha kto robi paniku? baby vy ma vobec nepoznate...
ked robim paniku tak vam to vzdy napisem, ze mam nervy, teraz som ani na sekundu nezstresovala , co vam je?
preco si myslite,ze stale stresujem?

pralinka25
23. okt 2009

kati co ja viem s tym tretim IUI. A kedy by to akoze islo v decembri?

wolfskinka
23. okt 2009

katti na clostil a pregnyl ti poslu recept aj postou ... zavolaj chod do clostilu a pregnylu

alic kluuuuuuuuuuudddd fuj uz nemozem tolko vody pit lebo ma roztrhne uz mi to tece aj usami

katti77
23. okt 2009

alica tak nestrešuješ, o to lepšie...tak som kludná aj ja, keď ste v klude vy