• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

27. októbra 2011 
alica na mňa niečo lezie už od piatku, ak ja ochoriem tak budem vraždiť :angry:
a ty teda kedy budeš mať OPU?
3. nov 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti vcera som ti to pisala:slight_smile:
ak sa vobec na obu dostanem tak bud 16steho alebo ako na potvoru na statny sviatok
3. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, bože no ako to sa nedá všetko pamatať :wink: , sorry ale keď som videla tan dátum tak ma to napadlo...
no som hrozná...
bože a dostaneš, ďalšia čo stresuje, ma chcete všetky vynerváčiť, či čo :angry:
3. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nestresujem, ale uz si nie som taka ista ako pred tym, teraz v piatok idem na kontrolu ale to budem len po troch dnoch pichania, to bude mozno este v pohode ale potom ta dalsia kontrola..no proste...bojim sa, nemozem zato, aj ty sa budes bat, aj pralinka sa boji zajtraska, proste sme vsetky ustrachane :slight_smile:
3. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na stres nemam dnes silu ani energiu, chodim ako matoha v zupane, teraz sa snazim nieco uvarit ale takto ako dnes sa mi uz davno nechcelo...preto radsej vela nepisem lebo som dnes o nicom, ale ked skoncia kramy budem zase ok, takze nestresuj :grinning:
3. nov 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechceš sa vymeniť, tu by si sa nemotala, tu by si behala okolo riti dvom "super žienkam" možno by ťa nabili energiou :grinning: :grinning:
3. nov 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to by bol asi ich posledny den v zivote
3. nov 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj mne sa dnes nic nechce. Citim sa ako matoha. Som unavena a nemam na nic naladu. To bude mozno tym pocasim.
3. nov 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to som rada, ze nie som sama, uz som si myslela ze nie som normalna:slight_smile:
nech uz je zajtra a nech nas to prejde, dufam, ze zajtra konecne vycapis fotku dropca, inak si ma nezelaj
3. nov 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic no s tym vycapenim to nebude take jednoduche. Doma sa nam pokazil skener este v lete a nema to kto vyriesit. V robote mame ale treba to z centralnej posielat do pocitaca a neviem ci sa to aj niekde neuklada. Tak neviem ako to sem dostanem. Asi to budem musiet odfotit a tak. No uvidim. Ale zajtra to urcite nebude lebo od lekara idem do prace
3. nov 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali tak držím palčeky aby bublinka bola ako má byť...jáj sa teším na fotečku, musíš si dáko poradiť a vložiť, to je rozkaz :grinning:

no tie dve už vypadli, tak je tu už pohoda, ale ja by som tak spala, ja chcem leto, našťastie tu nesneží ani neprší inak by ma je..llalalala
3. nov 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem tiez letooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
3. nov 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu kukla som vas a idem spat som po tej narkoze akasi namotana :grinning:
3. nov 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak wolfi pekne snicky
3. nov 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi tak dobrú nôcku :wink: a potom sem príď poreferovať čo a ako
3. nov 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas dnes pekne snezilo. Take obrovite vlocky ale vsetky sa hned topili. Ked uz aspon to mohlo ostat.
3. nov 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky....kamoske sa dnes narodila dcerka :slight_smile: snazili sa rok a pol kym otehotnela :wink: takze to mi dodava energiu, ze my sa snazime "len" rok :unamused:
MS zatial nikde, ale rano uz boli krce... no fakt som zvedava ci pride, ci nie....
3. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
levuscik tak nech nepríde, pošli ju preč :wink:

prali čo si, že nech sa udrží, nech je už 30 stupňou, heš zima heš :confounded:
3. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam leto najradsej :slight_smile:
ale tak na vianoce moze snezit a potom nech je uz leto

ked nepride do konca tyzdna tak testni
3. nov 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam rada aj zimu, ale doma za oknom :wink:

sa bojim ze pride mrcha jedna, lebo sa mi uz "zmensili" prsia...vcera boleli jak slak, o 2 cisla vacsie cely tyzden a dnes "splasli" a uz takmer ani nebolia :frowning2: :frowning2: no co uz....
3. nov 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dik za povzbudenie a drzanie palcov

trosku som sa zobudila tak som vas hned kukla, ci ma neoklepavate ... xixi a diem zase do rise snov
3. nov 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja tak. Ked je sniezik na chvilku sa potesim a dobre sa mi pozoruje za oknom.

wolfi ty sa mas takto pospinkavat. Aj ja chceeeeeeeem
3. nov 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ma kazdy vela prace ci co?? kati ma kontrolu z danoveho... ale kde ste ostatne??? :grinning:
3. nov 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.... a wolfi... sladke snicky :wink:
3. nov 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka asi tiez spi a kati uz kontrolu nema. Tusim uz odisli. No ja sa chystam za chvilku domov
3. nov 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prali, ale ti závidím... ja dnes idem este nakupovat :slight_smile: krsniatkam nejaké blbosticky na narodky :wink:
3. nov 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali tak zavčasu, to flákaš, makaj riadne ako k tomu prídu cigo ligo :grinning:
daňováci už odišli ale mala som tu šéfku tak sme kecali a tak
už mám konečne podpísanú žiadosť v helíku tak som spokojná

wolfi keď sa vyspíš tak napíš čo a ako
3. nov 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v utorky chodim trosku skor. Zajtra tu budem strasit do piatej :frowning2: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, po ako case nezdaru si sa odhodlala na insemináciu??
3. nov 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati takze ti to preplatia????? TO je supeeeeeeeeeer
3. nov 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok