Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
4. nov 2009

pralinka dakujem mcmuk

alic prestan jasne ze neni vela a kolko to pichas 75 ???

alic no budem sa snazit so vsetkych sil ist v slapajach romy ... ale sama vies ako to chodi

alicao
autor
4. nov 2009

rano som bola v obchode kupit pecivo, a citala som si,
uz od vcera ma desne boli hlava , neviem preco...ci koli hormonom, alebo pocasie, nikdy sa mi nestalo, ze by ma bolela dva dni po sebe, nechcem moc pozerat do kompu, je to potom este horsie, ale obcas sem nazriem aby som mala prehlad..snad ma to prejde
wolfi viem , jednoducho clovek nikdy nevie, musi len dufat a verit, kazda sme ine a o nasich vnutornostiach ani nehovorim🙂

katti77
4. nov 2009

prali a ako bublinka? fotečka už je? a že 13tt super len tak ďalej

alicao
autor
4. nov 2009

wolfi hej 75, ze vraj je to minimum menej nedavaju...to mi povedala koordinatorka aj ked sa mi to nezda, lebo je tam este davka 37,5 a to je podla mna minimu, tak nech si ma nezela ak aj toto bude vela

katti77
4. nov 2009

alicka aj mňa už dva dni za sebou bolí hlava, a zatiaľ žiadne hormony neberiem, tak neviem ale ja mám nízky tlak tak asi preto...
tak len pekne oddychuj, a dúfam, že už sa nikto nezblázni a už vôbec nie tvoje vaječníky 😉

pralinka25
4. nov 2009

Alic moze to byt aj z pocasia. Vidis preto mam rada letoooooooooooo 😵

Kati bublik je v pohode. Teda vyzeral byt v pohode. Doktor je neskutocny. Celu vecnost pozeral na ten monitor a tvaril sa smrtelne vazne. No mohlo to trvat 5 az 10 minut a furt bol ticho. Tak som to nevydrzala a pytam sa co vidi, ci je v poriadku a tak. A on stale ticho. No nakoniec mi otocil monitor a videla som ho. Povedal ze zatial je vsetko v poriadku. Tak som si vypytala fotecku 🙂
zajtra pridam

pralinka25
4. nov 2009

Baby a neviete nahodou co je s mirkou? Dlho tu nebola

katti77
4. nov 2009

prali ty kokso a nerozmýšlala si zmeniť lekára, ja by som sa asi od nervou rozrevala, alebo čo...no ale hlavne, že je všetko v poriadku...
teším sa na fotečku

a fakt mirka tu už riadne dlho nebola , dúfam, že sa jej nič zlé nestalo....
mirka no mohla by si sa ozvať, len či si v poho....

pralinka25
4. nov 2009

on je dobry odbornik. Kazdy ho chvali len sa ho treba donemoty pytat. No sak to uz nejako vydrzim. Podstatne je ze bublos je v pohode 🙂

katti77
4. nov 2009

jasné prali, tak ak je odborník tak si na ten jeho spôsob treba len zvknúť 😉
však sa ti to už kráti už len 27tt, jáj to bude čo nevidieť, a kočík si si už pozerala?

pralinka25
4. nov 2009

uz aby bol maj. Bude aj pomaly letoooooooooooooooooooooooooooo a aj baboooooooooooooooo 🙂 a vy budete bruchane fucat chvilku pred terminom 🙂 😵

kocik sme pozerali na nete zatial. A drahy sniva o trojkolke tak asi budeme mat to. Mne sa tiez niektore pacia.

alicao
autor
4. nov 2009

taky velky a chce trojkolku??? nevie sa bicyklovat?? no toto!!! 😀

pralinka25
4. nov 2009

😀 😀 😀 no vidis 😀 😀

katti77
4. nov 2009

prali aj ja som vždy túžila mať bábo na jar aby som v lete mohla kočíkovať osto tristo, no ale čo teraz budem rada, keď bude bábo...segre sa narodil malý v oktobri a keď ma volala kočíkovať tak som sa jej smiala, že ja teda do zimi nepôjdem, že ona je mama tak nech si to vychutnáva...no ale asi som sa smiať nemala, len aby som nedopadla ako ona...ale fakt v tej zime to nie je to pravé orechové... 😀 😀

a aký sa ti páči? ja už mám tiež dáke vybraté, ale tá cena je tak príšerná, že neviem neviem....

alicao
autor
4. nov 2009

aj ja som chcela majove no ale pralinka mi to vyfukla, tak to vyzera ze wolfi v july, ja v autuste a katti v septembi 😀
katti bude ti musiet stacit babie leto 😀 a hladaj kocik pre dvojicky a ked najdes nejaky pekny posli link, mozno sa zide aj nam🙂

pralinka25
4. nov 2009

alic august je tiez fajn. Aspon sa budes moct pretrcat po svete s peknym brusenkom 🙂

kati a ake ste vybrali? Hod link. Ano tie ceny su fantasticke

katti77
4. nov 2009

alica daj mi ty pokoj s dvojičkami, si hľadaj sama to len ty a wolfi snívate po dvojičkách... 😀
mne stačí jedno maličké, zlatučké, zdravučké a dobručké 😉
link ti môžem dať a možno tam nájdeš niečo aj pre dvojičky
pozri do môjho albumu tam je kočík čo sa mi páči a aj izba pre malé
a videli ste ten kočík čo mala charlota v sex v meste, aj ten dostať u nás

alicao
autor
4. nov 2009

prali len neviem ako v tom teple porodim, ved ja ledva dycham ked je 30 stupnou, nie este rodit, ale naucim sa to, len nech to naozaj bude v auguste...
a pekne brusenko mam aj teraz odkedy sa davkujem hormonmi pribrala som 4kg..neskutocne co to s telom robi, az mam z toho depky...ked s toho nieco bude tak samozrejme je mi to jedno, ale ak nie...neviem ako to zhodim
az teraz chapem baby co su na umelom...je to zataz ako svina aj na telo aj na hlavu, akoby som to nebola ja, tak ma berte s rezervou🙂

alicao
autor
4. nov 2009

katti, aj mne by stacilo jedno, ale na druhej strane ako pises, sme stare korcule a dve chcem urcite tak keby boli naraz tak aj tak dobre..ty ak budes mat dost vajicok das si vlozit len jedno?

katti77
4. nov 2009

alica ja ťa beriem od začiatku s rezervou 😀 😀
alicka ale neboj nebudeš mať kedy zhadzovať, lebo už budeš iba priberať 😀

prali hádžem link, no toto je skôr pre alicku a jej dievčatá ale nájdeš tam aj niečo pre seba
http://www.luxusprodite.cz/product_info.php?cPa...

alicao
autor
4. nov 2009

katti som zvedava ako to bude hadzat s tebou ked budes pichat 😀 mame sa naco tesit 😀

alicao
autor
4. nov 2009

katti jeeeeeeeej, parada, len ked bude jeden chlapcek a jedno dievatko tak budem musie polovicu prestriekat na modro 😀

pralinka25
4. nov 2009

nam sa zatial paci nieco taketo len v inej farbe

http://www.bobowozki.com.pl/images/paps/1099kol...

katti77
4. nov 2009

alica tak to si píš, so mnou to už hádže teraz, veď už som vám písala, že ma budete hľadať na všetkých svetových stranách 😀 😀
a nedaj bože keď som v depke tak to sa radšej practe preč, lebo ja dokážem zdepkovať aj nezdepkovateľného 😀

alicao
autor
4. nov 2009

prali tej je super aj ja by taky brala mozno v nejakej zlatohnedej farbe
katti, tak to sme rovnake, pytaj si rovno 75jednotiek, ze alica odkazuje, ze viac ti nemozu dat 😀

alicao
autor
4. nov 2009

katti na tej stranke co si sem dala su kraaaaaaaasne veci, tie detske izbycky no fuuuuuuuuuu ani vybrat by som si nevedela

katti77
4. nov 2009

prali tak to tiež môže byť, takže odteraz mi budeš posielať linky ak objavíš niečo nové

a toto je ten zo sex meste
http://www.stokke-stroller.com/sk-sk/stokke-xpl...
u nás ho má jedna babenka, no človek prvý dojem je taký rôzny

pralinka25
4. nov 2009

maju taketo farby este. A ktovie ake budu este nove v 2010

http://blog.pegperegousa.com/?tag=gt3-fortwo

http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/...

kati veru ty sa musis bit aby ti dali nizku davku

katti77
4. nov 2009

no ja som si vybrala, ale muž mi zaťukal na čelo a uzatvoril túto tému 😀

alicao
autor
4. nov 2009

hehe prali, uvedomujes si co robis? vyberas kociky!!!!! 🙂 este v july sa ti o tom ani nesnivalo...sranda 😀
tak uz si uvedomujes ze si tehotna?🙂
katti, no ja tiez na take este nepozeram, len teraz co ste poslali tie linky a radsej sa tym zaoberat este nejdem