Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
6. nov 2009

myslim, ze ma vsetci svaty nacisto opustili, a drzanie palcov uz nepomoze, to uz folikuly nezmensi, ale dik

katti77
6. nov 2009

wolfi ešte si domka, kedy ideš po bambulku bublinku?

wolfskinka
6. nov 2009

zachvilku odchadzame

katti77
6. nov 2009

alicka no asi som zlá utešiteľka, a neviem čo povedať aby to tak nebolelo...ale som tu pre teba....

wolfi šťastnú cestu

alicao
autor
6. nov 2009

ale nie katti, to je v pohode, ani ja by som nevedela v takejto chvily utesit, este neplacem aj ked mam namale ale o tretej sa asi zrutim, len dufam, ze nie na dlho...

pralinka25
6. nov 2009

dobre ranko. Wolfi super ze mas take krasne embrijko. Nech to dobre dopadne a pekne ho pozdravuj.

Alicka to mi je luto 😢 😢 😢 😢 😢 😢
Co vlastne teraz??????????

katti77
6. nov 2009

alicka tak by som ťa najradšej objala, a vyplakali by sme sa spolu, lebo aj ja mám namále, ale ešte aspoň do tretej nezúfaj....

ahoj prali 🙂

alicao
autor
6. nov 2009

netusim co dalej, mam depku ako malokedy, pribrala som 4kila a koli nicomu, a vobec nemam chut sa vratit do prace, nemam chut vobec na nic...

katti77
6. nov 2009

chápem ťa alicka treba to asi dostať zo seba, kľudne sa vyrozprávaj, ponadávaj, rob všetko čo ťa napadne, len to dostaň zo seba...
a taká možno sprostá otázka a nemôžu ti ich vybrať skôr, keď sú také veľké možno z nich s v nich niečo bude?...ale to len fakt strielam, lebo vôbec sa v tom nevyznám...

pralinka25
6. nov 2009

alic verim ti. A neda sa este znizit davka? Ci uz je neskoro?
Boze to fakt nie je fer ☹ 😢

alicao
autor
6. nov 2009

pytala som sa , ze ved predsa na tej ihle je este davka 37.5 ze preco nemozem ma tu? oni ze taku este nikdy nikomu nedali, tak som povedala, ze kludne nech zo mna urobia pokusneho kralika, len nech mi to nezastavia...videli aka som zufala a aj moj muz , ze neda za to ruku do ohna, ze sa uvidi podla krvy
katti, vajicka urcite nie su zrele, tie foliky su len plne vody a preto je to nebezpecne mozu prasknut mozno na 10 den by uz mohli, ved ja mam ovulku vzdy skor...neviem co bude a je mi od nervou az zle, nechapem co som komu urobila, ze ma stastie takto obchadza...musela som byt v minulom zivote riadna svina, ci co..

katti77
6. nov 2009

alicka moja, nikto ťa netrestá, proste si výnimočná...no uvidíš čo ti povedia o tretej, bože nech nájdu spôsob ako ísť ďalej...

alicao
autor
6. nov 2009

dakujem pekne za taku vynimocnest aspom raz by som mohla byt normalna!

miroslava89
6. nov 2009

ahojte...

alic cize z tehu nic nebude? 😔 😔

wolfi s radostou ti podam stafetu tehu nevolnosti aj hned teraz 😅 😀

pralinka25
6. nov 2009

Alic bolo by super keby ti to este znizili. Radsej takto vyskusat. Ved na tom ze ti daju este nizsiu davku neni nic zle. Vzdy lepsie ako hgyperstimulak

pralinka25
6. nov 2009

mirka a vy byvate teraz v zahranici?????

Alic keby si vedela aka som z toho nestastna. Uz mam plne zuby tej smoly okolo. Uz by sa to mohlo konecne zlomit.

alicao
autor
6. nov 2009

pralinka ale u mna aj ta niezsia davka moze vyvolat hyperstimulak, preto sa mi ju boja dat...ja ani neviem co mam dalej robit, ledva dycham co ma boli srdiecko koli tomu, ja viem ze to prejde o par dni ale teraz proste nevladzem, mam chut byt niedke v himlayach v klastore...

pralinka25
6. nov 2009

No ale ked to nevyskusaju tak to nikdy nezistia a nemozu to predsa uzavriet s tym ze IVF nebude. Nie?
Ja sa z toho zblaznim. Ved nejaka moznost musi byt.

alicao
autor
6. nov 2009

prali, podla mna mi mali hned dat 37.5 ved je to davka ako kazda ina akurat mensia, neviem preco ma nepocuvaju, mne by urcite dozreli vajka aj pri tej davke, moja intuicia je silnejsia nez nejaky mudr titul.
som zvedava, ak mi to teraz stopnu co povedia nabuduce ivf, ze si mam len liznut kvapku ci co?!!!

pralinka25
6. nov 2009

seru ma ti doktori. Myslia si ze su najmudrejsi a vobec nepocitaju s tym ze niekto moze poznat aj svoje telo.
A ak by doslo k najhorsiemu, co dufam ze nedojde, tak kedy by si mohla ist na dalsie IVF?

miroslava89
6. nov 2009

prali v zahranici v taliansku nevydrzala by som pocas tehu bez manzela..

alicao
autor
6. nov 2009

pralinka, neviem, ale tento rok urcite nie, mozno by som isla vo februari...ale ja nechcem, ja sa uz zblaaaaaasniiiiiiiiim!!!

pralinka25
6. nov 2009

on tam isiel pracovne? Tak aspon je tam teplejsie. Ze? 🙂

pralinka25
6. nov 2009

alic no mne je jasne ze uz nechces cakat. To je uplne pochopitelne. Dufam, ze to takto daleko nezajde

katti77
6. nov 2009

mirka tak tu je super, budeš mať peknú dovolenku

alicka počkaj, ešte sa nezblázni, ešte aspoň do tretej, viem, že človek je znechutený keď robí čo sa dá a nedarí sa...a hlavne keď nevidí koniec v tom tuneli, ale všetko prejde a aj ty sa dočkáš, viem, že teraz ti sú tieto reči šum a fuk, teraz by si chcela ísť po bublinku ako wofli, ale aj to bude, zlatko...a kľudne píš čo ťa napadne, vylej si tu všetkú zlosť, mi to dáko znesieme 😉

pralinka25
6. nov 2009

alic musis ich ukecat na tu najnizsiu davku. Skratka musia to aspon skusit

miroslava89
6. nov 2009

prali je tu 13 stupnov cize o vela teplejsie tunie je a ktomu pod mrakom...a pracovne zrusili mu firmu na slovensku tak mla na vyber budf nezamestnany alebo prevezme firmu v It.. tak jednoznacne pracovat musi

katti ze dovolenku.. bojim sa ze tu ostaneme navzdy..

pralinka25
6. nov 2009

no jasne ze radsej pracu. A vie po taliansky?

miroslava89
6. nov 2009

drahy po taliansky vie.. horsie to je so mnou😅.. ani slovko...

ja som len zvedava ako tu budem rodit😀

pralinka25
6. nov 2009

do porodu sa nieco naucis aj ty 😉
Aspon sa nebudes nudit 🙂