• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

27. októbra 2011 
autor
katti uz je to tu:slight_smile: zacinas, jupiiiiiii , a prosim ta nechod ani v mojich ani vo wolfinkynich slapajach bud idealny pripad prosim ta!
pralinka dakujem za lezatu osmicku:slight_smile:
wolfi dik ze na mna myslis:slight_smile:!
9. nov 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babulky moje
alicka tak to zase nie je až také hrozné, dúfam, že krv bude ok a v piatok pôjdeš na OPU, držím palce nech je to tu za tebou a nech už máš bambulku v brušku ako wolfi...len zase to čakanie, keď sa to tak vlečie do tej tretej čo? ale správičky sú zatiaľ dobré, jaj som rada...
prali a ty na čo ideš na interné, či to sa chodí?
wolfi a ty?
9. nov 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic no silno moc drzim palce nech je to v pohode. Boze musiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

kati ja neviem este som o tom nepocula. Ale robi sa tam EKG a to musim mat potvrdene v knizke
9. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dik babublky
ak uz budem mat babulky v brsku tak budem kludnejsia aj ked to pojde pomaly, ale aspon sa s nimi budem moct uz rozpravat:slight_smile:
9. nov 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka už to nie je ďaleko a budeš mať mušku v brušku :wink: ja ti to tak prajem
prali jáj, no tak ekg to je v poho a zubár ti čo akože potvrdil do knižky? ty kosko to je pečiatok :slight_smile:
9. nov 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti to by aj mna teda zaujimalo, naco musela ist k zubarovi, som zvedava kam ju este poslu, len dufam, ze nie k psychiatrovi :grinning:
9. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je teda fakt, a možno aj k veterinárovi :grinning: :grinning: veď mi sme také milučké zvieratká...tak sa priprav kde všade pôjdeš :grinning:
ja ešte stále nemám recept na inekcie, 4.11. mi volala koordinátorka, že mi to posiela a mám na to 7 dní, a recept nikde, ak tam dnes nebude tak neviem...
9. nov 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zubar ti musi urobit preventivku, lebo nelieceny kaz moze sposobit aj potrat. Ja chodim kazdy rok tak mi to iba opeciatkoval lebo naposledy som bola v septembri. A inak ako tehule mame narok na preventivku tusim 2x do roka.

No a u obvodnej toiste preventivka, krv, moc..... a tak. Citala som pismenka, pocuvala ma stetoskopom a ine hovadiny.

No moze sa stat ze skoncim aj u veteinara :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

katti dakujem snad sa udrzi, vcera vecer ma trosku bolelo brucho

prali dufam, ze sa ma dobre a je este stale tam
9. nov 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka super, tak sa foliky pribrzdili, takze v piatok OPU ... no drzim palceky, ale to ti nemusim hovorit

katti ako ja ??

no vcera trosku pobolievalo brucho a dnes nic absolutne nic, mam strach ze tam neni a ze sa neprichytilo, v noci som spala na boku na chrbte sa mi nedalo, ale to by malo byt jedno ale aj tak cele dni prelezim a poviem vam ze uz mi to lezanie dobre hrabe na mozog
9. nov 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi jasne ze tam je. Kam by islo????? V tejto zime mu je dobre u teba
9. nov 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wolfi nepribrzdili ale uz nejake popraskali, este tam je jeden na prasknutie tak som zvedava co mi dnes o tretej povedia a presne ako pralinka vravi, kam by teraz islo tvoje mimco ved sa pozri z okna, brrrrrrrrrr:slight_smile:
katti to by ti malo prist doporucene, skus ist na postu a opytat sa
9. nov 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali no ved na to sa spolieham

alic no ved to vonku je hnusne, teraz sedim bez pohnutia a zacina ma pobolievat brucho boze nech je to uhniezdovanie
9. nov 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wolfi je to uhniezdovanie, co ine by to mohlo byt?:slight_smile: kedy ides na krvicku?
9. nov 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wolfi keby mňa bolelo brucho tak povieš, že to môže byť uhniezdovanie, takže ale už si si aj sama odpovedala, môže to byť ono...a ja dúfam, že to je to, bože nech je to to...
prali tak kým pobeháš všetkých doktorov tak máš čo robiť, a neboj veterinár ti dá len inekciu proti besnote
:grinning: čo viac by s tebou mohol robiť :grinning:
alicka kým praskne len ten jeden a ostatné budú v poriadku tak je to ok, tá krv dúfam, bude ako má byť...
9. nov 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katti este si ju tam moze veterinar nechat v klietke na pozorovanie :grinning:
idem znova zalahnut , poobede sa este ozvem co a ako , zatial sa majte a ako vzdy hovorim, nepracujete moc
wolfi ty sa otoc na druhy bok aby si sa neprelezala:slight_smile:!
9. nov 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a pridete ma pozriet ked si ma tam necha?????? :confused: bude mi tam smutno. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jasne ze je to uhniezdovanie. Pekne sa zavrtava. Ma vrtacku a vrta o 106 tak sa necuduj ze to trosku boli :wink:
9. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alicka tak oddychuj a určite daj vedieť ako krv
9. nov 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic az 19.11.

no idem zase zalahnut
9. nov 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky lezite. Ale sa mate :dizzy_face:
9. nov 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali no už aby sme aj mi ležali, ja sa tak teším
a prídem ťa pozrieť, možno aj mňa strčia do tej klietky aspoň by si sa nenudila
9. nov 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes aj posedavam a idem na obed s muzikom na pizzu a potom hajde do postele
9. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati tak si spravime klietkovy zur :grinning:

mnam pizza :dizzy_face:
9. nov 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prali aj ja si dam uz sa tesim ... dnes akosi to lezanie flakam
9. nov 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak wolfi ale hlavne opatrne nech ho nevytrasies :wink:
9. nov 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lezala som dve hodiny a neda sa mi spat, nevedela som vypnut mozog, hadajte naco som myslela?
uhadli ste!!!! :slight_smile:
9. nov 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alic fakt na to si myslela??????????????
Kto by to byl rek :slight_smile:
9. nov 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prali, predstav si :grinning:
mate vela prace? ozi a uz si to oznamila vsetkym kamoskam budes mamulka?:slight_smile:
9. nov 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uplne vsetkym nie ale tým blizkym ano.
A co dnes varis??????
9. nov 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes nic prali , vobec sa mi nechce, urobila som si syrove zapekacky
9. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok