Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
16. nov 2009

katti ved normalne aj ja mam skor hnacku ked som nervozna tak preto nechapem...mozno hormony ..
prali presne tak v noci ma to pichalo az pri srdci aj v chrbitci ani som nevedela vysvetlit drahemu co mi je...
teraz je to lepsie ale este nic nevyslo
no uz dost lebo tato tema je KAKA🙂
Idem sa hybat a tlacit, tlacte so mnou 😀

pralinka25
16. nov 2009

kati no ja ked som na dovolenke tak je to uplne najhorsie, lebo je to nove prostredie a to mi uz vobec nejde. A potom mam v plavkach brucho ako v siedmom mesiaci 😀

katti77
16. nov 2009

prali tak to si presne ako ja, v egypte muž mal problém aby stihol dobehnúť a ja som mala problém zo seba niečo vytlačiť...ako je to inak hrozné, ale asi papám málo vlákniny...

pralinka25
16. nov 2009

ja uz papam aj kopec vlakniny a probiotik. Rano papam musli a este aj som si kupila taku vlakninu v prasku vola sa to manna a to si do toho pridavam. No je to trosku lepsie ale nie este take ako by malo byt. a treba veeeeeeeeeeela pit.

Alicka asi cvici o 106

katti77
16. nov 2009

prali a v čom je najviac probiotík, daj niečo čo je dobré
a tú mannu si kde kúpila?

pralinka25
16. nov 2009

ja som si kupila normalne probiotika v tabletkach, lebo v potravinach toho clovek aj tak nezje az tak vela aj ked sa snazi. Hlavne pri problemoch.
Ja som si kupila ProbioFix. je velmi dobry a pomohol mi. Mala som strasne problemy pred rokom a nikto nevedel prist na pricinu. Bola som aj na gastroskopii. Nasli mi helikobaktera ale ked mi ho vyliecili tak problemy ostali. Tak som si nasla cez net lekara a ten mi poradil toto. A Fakt mi to pomohlo. trpela som 2 roky a uz som nemohla skoro nic jest lebo kazde jedlo mi sposobovalo obrovske bolesti ktore trvali ku koncu aj 5 hodin.

Stoji to dost penazi ale dala by som aj 2x viac vtedy. Teraz ich uzivam stale ale uz len kazdy druhy den.

A manu som si kupila v DM drogeii. U nas maju aj potraviny take zdrave. Je tam 16 sackov a stoji to okolo 60 korun. ja som si to pridavala k tym musli do jogurtu ale len po pol sacku. Cely bol vela

katti77
16. nov 2009

jáj ďakujem pralinka, tak to skúsim aj ja, len neviem, či to môžem jesť aj teraz, ale asi hej, veď to je prírodné...tak nabehnem do lekárne a kúpim si to...keby mi to pomohlo tak by som bola veľmi rada, lebo je to fakt hrozné keď sa nemôžeš vy..... 😉

pralinka25
16. nov 2009

vyskusaj. Su balene po 30 tabliet aj po 60. Tych 60 sa viac oplati aj ked to stoji tusim cez 400 korun.
Myslim ze mozes.Ved to su len B vitaminy a nejake kultury. Ja to uzivam aj teraz. Navyse to poilnuje imunitu a chcrani aj pred mykozami a inymi hovadinami

katti77
16. nov 2009

super prali tak tam nabehnem
a ty kedy ideš pozrieť svoju bambulku?

pralinka25
16. nov 2009

neviem kedy mi ju ukazu. Dalsie sono sa robi az v 20 tyzdni. Tak neviem ci mi ju ukazu toho 9.12. co mam ist na poradnu alebo az neskor. Kazdopadne v january chcem ist na 3D

katti77
16. nov 2009

júj to ju uvidíš riadne cez 3D, a nie je u vás aj 4D?

wolfskinka
16. nov 2009

dobre ranko ...

katti ja som vzdy pichala vecer , poobede si budes volat pre vysledky a povedia ti kolko si mas pichnut, takze az poobede alebo az vecer, alicka pichala o 18,00 ja o 20,00

alic ved som ti povedala, ze nebudem testovat, necham sa prekvapit, nepokusaj ma uz len 3 dni a budem vediet na com som

pralinka25
16. nov 2009

wolfi sak si hovorila ze 17.11. testnes. Si si to rozmyslela?

Mame aj 4D. Teda nie v Trnave. Ja pojdem do Hlohovca, lebo tu to nerobia.
Rozhodovala som sa medzi Bratislavou a Hlohovcom.

alicao
autor
16. nov 2009

no babenky som tu, spotena umorena, hruuuuuuuza, dala som si pol hodku po 2 mesiacoch
mam najhorsiu kondicku aku som kedy mala. isla som na najmensom programe a len som sa prevalovala a nohy na nohu, uplne pomalinky ako na prechadzke a viete aky som mala tep?132 za minutu, tolko som mala na jar ked som behavala dost rychlo a a vela...neskutocneeeeeeeeee
trosku vychladnem a pojdem do sprchy
inak ja som asi fakt divna, lebo mna zapekaju prave jogurty a hlavne tie probioticke asi zavolam do NASA, ci ma nechcu preskumat, lebo som asi mimozemstan
vlakninu si budem musiet kupit lebo volakedy som jedavala vlocky kazde rano asi 6 rokov a teraz sa nane nemozem ani pozriet, len obcas ma chyti nane chut...

katti77
16. nov 2009

wolfi to už len tri dni, jéjda to letí, tak ti držím palčeky, nech sú tam //
a ďakujem za odpoveď, no tak som to prehodnotila a budem si teda pichať večer, ale tým pádom si to budem pichať sama...jáj maminka moja...
a ako sa cítiš wolfi? a čo tá krv?

pralinka25
16. nov 2009

alic aj ja mam kondicku ako mravec prejdeny parnym valcom.

Ty by si bola zaujimavy studijny material. Kup ten ProbioFix co tu reklamujem 😀
Mala som aj ine ale tento mi pomohol najviac zatial a odporucila som ho uz kopec ludom a kazdy si ho chvalil.
Mali by mi na neho davat zlavu ked mu robim reklamu 😀

wolfskinka
16. nov 2009

prali hej rozmyslela som si to ... ze nebudem , ze pockam, zbytocne by ma to vystresovalo keby tam bola iba /

no super prali tak budete mat vasho krpca v priamom prenose

alic tebe co sibe, ved nemozes teraz sportovat, len oddychovat, to ti nepovedali v heliose ?

katti no uz "ešte" nekonečné 3 dni, ak chces pichat v robtoe tak okolo 15,00 budes vediet vysledky kolko si pichnut

no ako sa citim ... nijako, nic mi neni, len prsia mam vacsie a bolesti vejsie ale to mam od OPU, spinenie bolo cca 2 dni, vcera nic az v noci asi 2 kvapky a teraz rano zase nic ... bojim bojim strasne moc, ale vydrzim, idem si lahnut na chvilu

pralinka25
16. nov 2009

wolfi nepanikar. Ona necvicila. To si dala miesto prechadzky lebo potrebuje rozhybat creva.

Aj ja som spinika 2 dni ke som otehotnela. Myslela som si ze mi zacina mrcha.

katti77
16. nov 2009

wolfi tak sa držkaj

prali tak prečo teda nejdeš na 4D, tam ho uvidíš ešte lepšie

alicka nieže sa s toľkého športovania po... 😀

alicao
autor
16. nov 2009

wolfi ano sibe ale musela som rozhybat creva, lebo vecer som skoro volala zachranku...na tom stroji sa len tak klzes, ziadne narazy a isla som naozaj veeeeeeelmi pomaly ako obor z pravej na lavu nohu
aj ja sa bojim tvojho vysledku, ako keby som cakala na svoj v najblizsich dnoch, dufam, tie bolesti su dobre znamenie, veeeeeeeeeeeeeeeeeelmi ti tu vsetky drzime palce , TFUJ TFUJ TFU,
wolfi ja si myslim, ze budes testovat🙂 nevydrzis to🙂 a mozno si uz aj testovala 😉 zdas sa mi nejako moc kludna a to nie si ty🙂 ale nevadi , hlavne nech su //!!!!!!!!🙂
prali kuknem

pralinka25
16. nov 2009

mozno aj pojdem. Ved to je jedno. Robi to ten isty doktor. Je to video. Mozes si vybrat aj hudbu k tomu.

alicao
autor
16. nov 2009

katti kiez by!!!! stale nic... 😠

pralinka25
16. nov 2009

alic pijes stale vela tekutin?

alicao
autor
16. nov 2009

prali ano teda uz nie 5 litrov, len 4 😀

katti77
16. nov 2009

prali tak to je super, ešte aj hudbu
alicka ty si riadna bosorka, myslíš že testovala, no niektoré baby už na 8 dpo mali na teste // a boli bez PK

alicao
autor
16. nov 2009

katti ano myslim, takato kludna este nebola pri IVF , takze to je tiez dobre znamenie🙂

alicao
autor
16. nov 2009

ked to bude citat tam ma bude trhat v zuboch 😀 😀 😀

katti77
16. nov 2009

tak šup šup vytiahni to z nej

alicao
autor
16. nov 2009

ved spi, a nebudem drazdit tigra🙂 😀

pralinka25
16. nov 2009

Alic zajtra ides na to. Ked to prebehne napis mi smsku nch viem ako to dopadlo. Kolko bolo aliciek.