Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

shaarka
18. nov 2009

wolfi?
😀 natrafila som na tvoj album a co nevidim? ani sa neodvazim nic povedat, ani negratulujem, len strasne silno silno drzim palce. a duphaston 3x denne.
nervozity a obav sa nezbavis, to je jasne, ale ak sa to len trosku bude dat, skus mysliet pozitivne, ale realisticky, skus sa naladit do dobrej nalady, skus byt vysmiata a rob same prijemne veci - chodte na zmrzku, do kina, uvar nieco fajne, vela oddychuj, pozeraj stupidne filmy, - proste co najmenej sa zatazuj a bud flegma.

velmi vam drzim palce 😵

wolfskinka
18. nov 2009

shaarka dakujem duphaston kazala 2x 1 a utrogestan 3x1 vkladat tak budem podla pokynov doktorky a uz nespinnim tak bnech to tak zostane dalsich 9 mesiacov

alicka pocuvaj kamka mala vcera narodeniny ????

alicao
autor
18. nov 2009

wolfi ano mala, tiez som ti to pisala, ale ty ma teraz nejako necitas, si mimo, ale da sa to pochopit🙂

wolfskinka
18. nov 2009

alic dik .. no som mimo dnes mi to povedal aj moj muz, ze som akasi ina ...

ale neprezradila si mi o com ste sa bavili s doktorkou co ste ma oklepavali

alicao
autor
18. nov 2009

to je lekarske tajomstvo🙂

alicao
autor
18. nov 2009

povedz jej ze ju pozdravuje ta co caka na alicku a simonka a hned sa jej rozjasni🙂

wolfskinka
18. nov 2009

hej poviem jej

katti77
19. nov 2009

dobré ránko princezne

wolfi prajem ti krásnu a šťastnú cestu do helíku a budeme tu s tebou čakať do 15, myslím na teba

alicka tak čo testovala si 😀 😀

alicao
autor
19. nov 2009

dobre ranecko
katti ano, len neviem preco mi nic neukazala☹ 😀 😀 😀

baby prave som si uvedomila, ze z nasej starej temy som posledna netehotna....ach jo...
esteze si sa k nam katti pridala lebo by som mala depky🙂

wolfskinka
19. nov 2009

ahojte
na sone nebolo este nic vidiet ale povedala ze endometrium 11 a sliznica presiaknuta, ze nevie povedat s urcitostou ze som tehotna, ale ze sa jej zda ze ano, nasla tam nejaku bodku 0.5 mm ale ze nevie isto ci je to ono, krv vysledky o 15.00 a sestricka co mi brala krv sa na mna pozrela a povedala mi ze som tehotna ... tak snad som, ako to prezijem do tej 15.00 netusim

alicao
autor
19. nov 2009

wolfi uz by si mohla nejakeho toho smilika hodit, lebo sa mi zda, ze sa vobec netesis
viem ze sa bojis, ale to sa tu bojime vsetky ale s usmevom to ide lahsie
pozdravovala si gatovu?

katti77
19. nov 2009

wolfi ty si už naspäť, veď to je jasné, že to ešte nevidí...uvidíš krvička ukáže že si...a prežiješ to veď sme tu pre teba a budeme čakať s tebou...

alicka tak to nechápem prečo tam nič nie je, to si ten test veľa dovolil 😠 😀

ja som sa včera porezala na sprostej ampulke, ako som ju chcela zlomiť tak skoro ona mne odrezala prst...tak toto robiť už viac nebudem, veď predsa mám mm 😠 , a ešte ktomu som si to pichla asi do žilky, lebo mi tiekla krv...zabudla som povitiahnuť tú inekciu a až keď som to všetko vstrekla tak som zistila, že asi na hovby...
je to veľký prusér?

alicka a pralinka má aj dnes voľno?

pralinka25
19. nov 2009

dobre ranko srdiecka moje.
Konecne som tu.

wolfiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii silno moc drzim palce. Ked mi to alicka pisala akurat som bola vo vani, skoro som sa utopila ked som to citala.
Strasne moc ti to prajem a drzim vsetkypalce a aj praliniatko drzi vsetky palce co ma. A posielam ti kopeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec tehu virusikov a babtkovskych vitaminkov aby bombulko bolo silneeeeeeeeeeee a obyvalo tvoje bruško 40 tyzdnov.

Alicka tebe tak isto posielam kopec tehu virusikova babatkovskych vitaminkov nech ma alicka so simonkom co papat a nech rastu do krasy.

a kati u teba to vidim tak ze to bude kratky proces a do konca roka budes tehula aj ty. Skratka nastala dobra vlna 🙂

alicao
autor
19. nov 2009

ahoj prali🙂 ty lenoska🙂
katti , ze to nie je az taka sranda? aj mne sa v niektore dni pichalo lahsie a nebolelo to a ine boli hruuza
to ze si trafila zilku nevadi, aj mne sa to obcas stalo, je to v pohode🙂

alicao
autor
19. nov 2009

aaaaaaaaaa dakujem za vsetky virusy a vytaminy, potrebojem teraz dvojnasobnu davku🙂

pralinka25
19. nov 2009

posielam dvojnasobnu 😉

alicao
autor
19. nov 2009

VDAKA!🙂 co si vcera robila? ci len tak oddych?

katti77
19. nov 2009

ahoj pralinka a praliniatko 🙂
alicka tak ti poviem, ja sa fakt tých inekcii nebojím, len včera už keď som vtláčala ten obsah z inekcie do bruška som tušila, že som sa netrafila dobre, ale inak ma to neodradilo, ak má byť výsledok taký ako wolfi a prali tak mi to nevadí, a ja sa fakt teším na každú inekciu, asi som šibnutá ale mne to nevadí...ale som rada, že to nie je problém keď sem tam trafím dáku žilku...ďakujem ti za odpoveď...som rada, že vás mám a v prípade núdze sa vás môžem opýtať...

teším sa, že to zatiaľ všetko ide podľa plánu, dúfam, že to tak aj zostane, a všetky budeme o chvíľu tehulkovať spolu...

prali tebe to riadne pribúda super pekné číslo 15 🙂

pralinka25
19. nov 2009

ale boli sme v Ikei a v Kike. Ikea ma totalne sklamala. Bol to moj najoblubenejsi obchod ale najprv mi pred 2 rokmi zrusili horucu cokolau, Potom normalne dzudy vymenili za nejake cudne umele a aj malinovky co tam mali cola sprite a tak nahradili nejakymi sladkymi grckami (teda aj tie povodne boli sladke ale toto uz neprekona nic) navyse je vsetko tak ladove ze normalnemu cloveku ide hrdlo odtrhnut (nie to este dat taky dzus decku)
Kavu tam maju taku ze aj cloveka s nizkym tlakom moze porazit. Noa najhorsie je ze rok dozadu zruili syr s hranolkami (to bolo jedine jedlo co si davala moja mama lebo nic ine okrem nejakeho cudesneho rizota tam vegetarianske nemaju) no a vcera som prisla na to ze moje najoblubenejsie jedlo masove gulicky s hranolkymi tiez nemaju a mat uz ani nebudu. Teda masove gulicky maju ale iba s ovarenymi krumplami (ani sa mi nechce pisat zemiakmi) A s tym to skratka neni ono. Vobec mi to nechutilo ☹
nemaju tam nic jedle. Nechapem preco ved napriklad taky syr maju aj v 15 cenovej aj v super restikach. a hranolky tiez. Kurnik cely rok sa stravujem zdravo a zerem varene krumle a brokolicu a raz za cas si chcem dat nieco normalne co bezne doma clovek nema a oni takto.

Normalne som sa citila ako decko na mikulasa ked dostane len uhliky ☹

alicao
autor
19. nov 2009

Pralinka nie si tak trochu fajnova? 😀
Katti ved ani ja som sa nebala, skor som sa tesila na kazdu dalsiu ale niekedy to islo tazsie a niekedy lahsie , hlavne ked som uz pichala gonal, to som mala brucho tvde a nafuknute...au...

jankabo
19. nov 2009

ahojte budúce maminky 😵 😵 😵
Co máme nove,??? Wolfi ako sa cítiš, čo bolo u doktora??????
Alicka moja a co ty???? Dufam, ze poctivo ležíš, 🙂 🙂
Ja uz začínam mať strach, ze porodím, lebo mi v pondelok dr. na poradni vravela, ze uz som otvorená na 1cm a v pondelok mam 2 skúsky, tak mi držte prsty, aby som ich zvládla a tak aby sa mala pýtala na svet. 🙂
Prali ako sa cítis?????

wolfskinka
19. nov 2009

alic jasne ze som ju pozdravovala a sama sa pytala na teba, alic 😀 😀 😀 usmievat sa budem az po vysledkoch z krvi

pralinka dakujem

jankabo citim sa mizerne, skoro celu noc som nespala som sa bala ako to dnes dopadne

baby ja sa do tej 15.00 asi zblazniim

katti77
19. nov 2009

alicka no toho gonalu sa bojím trošku aj ja, lebo štípe
prali a ty si chodila ikei na nákup či papať?

katti77
19. nov 2009

wolfi už len 5 hodín, neboj píš nám všetko čo ťa napadne, len sa nestresuj, viem ľahko sa mi to hovorí, a nedá sa na to nemyslieť, len vydržíš to, už si to vydržala toľko krát, toto bude čerešnička na torte

pralinka25
19. nov 2009

wolfi hlavne klud. Daj si cokoladku na nervicky. Verim ti ze su to nervy. ja ich mam stale ze ci je vsetko v poriadku.
ale neboj si tehulka.

alicao
autor
19. nov 2009

wolfi hej? co sa pytala?🙂
a ja viem ze to bude uz len dobre, to zle si si uz prezila a teraz uz len hore kopcom🙂
katti gonal nestipe vobec ani v pich som necitila ani nic...
janka, lezim na gauci a pozeram rozpravku. Drzim palce nech je uz krasna zdrava princezna na svete, a skusky spravys hocikedy , hlavne nech je porod co najlahsi🙂

wolfskinka
19. nov 2009

katti nestresujem sa tlacim tie audity a davam to dokopy nech to je nachystane, a som tu v kancli sama, mam klud. No ze ti povedala ze mas ist v mojich slapajach a mas oddychovat
gatova je zlaticko

no som zvedava co mi povie v telefone

pralinka25
19. nov 2009

jani aj ja drzim palce na skusky. Ty budes mat mudre babenko 😵 A urcite ti bude nasepkavat.

katti77
19. nov 2009

wolfi tak ty si už v práci, neboj gaťová ti bude volať ešte skôr ako o tretej a bude vysmiata ako slniečko...
alic gonal neštípe tak to si ma ukľudnila

alicao
autor
19. nov 2009

wolfi no dufam, ze nepojdem tak uplne v tvojich slapajaaaaaaaaah, jezisi kriste!!!
to sa mi podari az tretie ivf??? nieeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!