Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
23. nov 2009

uz som spat, uz som si myslela, ze sa do dvanastej nestihnem vratit, to by bol pruser.
dobre som sa nachodila, dufam ze som tym mojim bambulkam neublizila...

pralinka25
23. nov 2009

A kde si vsade bola??????
A co dobre si kupila? Mna uz 6 den boli hlava 😒

alicao
autor
23. nov 2009

prali az v meste tam som isla mestkov je to asi 3 km a naspat peso.
Kupila som si vyprazany syr a zemiaky, nechcelo sa mi varit, tak v carefoure som si to dala zabalit a frcala domov.
Kupila som drahemu mikulasa🙂 aj ked je este skoro

alicao
autor
23. nov 2009

a ta hlavicka bude asi s pocasia nemyslis? teda neviem ako u vas ale tu nie je moc pekne , aj mna bolieva kazdy den, ale to skor ze som stale doma
A vies co si myslim, ze mas konecne aspon jeden priznak🙂))))

pralinka25
23. nov 2009

ja som uz tiez nieco na mikulasa kupila. Nerada si to nechavam na poslednu chvilu.

alicao
autor
23. nov 2009

len vianocny darcek nemam ani sajnu co kupit, nevies poradit?

pralinka25
23. nov 2009

ja som zatial kupila koselu s kravatou a box na CD. Este planujem knihu a viac neviem.

alicao
autor
23. nov 2009

jajajajaj, ked ideme nakupovat on si sam nevie vybrat, nic sa mu nepaci, a keby som to kupila ja urcite by sa tvaril ze sa mu to paci, ale kto vie...
najradsej by som mu dala krasnu fotku zo sona, to by mu urcite stacilo🙂

pralinka25
23. nov 2009

neboj aj to bude.
Ja ked som prisla druhy krat zo sona tak bol smutny ze nemam fotku. Tak som si pozrela ako by malo bt miminko velke a nakreslila som mu ho v zivotnej velkosti. Mame to nalepene na nastenke v pracovni.

A mozno by sa mu aj pacilo keby si mu nieco vybrala. Ja som tiez taka ze sa neviem rozhodnuta sama neviem co by som chcela ale ked nieco dostanem od niekho tak sa mi to paci a este som aj stastna ze sa tomu nemusim venovat ja

alicao
autor
23. nov 2009

jeeeeeeej to je mile🙂 myslilm to ze si ho nakreslila, to by som chcela vidiet🙂

katti77
23. nov 2009

jaj babulky dnes nemám na vás veľa času, ale aspoň vás čítam aby mi nič neušlo

ja na vianoce dám každému ocikaný test, čo by ešte chceli, no nie? 😉 no dúfam, že to budú testy s //

takže alicka ešte chvíľku počkaj a ocikáš aj ty a potom už drahý nebude chcieť žiadny iný darček

pralinka to bolo pekné, čo si spravila, to nakreslené by som chcela vidieť aj ja 🙂

alicao
autor
23. nov 2009

herecka🙂 ale ide ti to 😀 len tak dalej 😀

katti77
23. nov 2009

ta ne alicka keď forma tak forma 😀 musím skúsať 😀 😀

pralinka25
23. nov 2009

ked budem doma na PN tak ho skusim odfotit a ukazem vam ho 🙂

alicao
autor
23. nov 2009

kati 😀
prali super tesim sa na tvoje umelecke dielo🙂

katti77
23. nov 2009

prali tak to sa teším, to určite hoď do albumu, veď to je také krásne
no potom budem musieť vymyslieť aj ja niečo pre drahého, len ja námám takú fantáziu, no čo už, zneužijem vás potom 😲

wolfskinka
23. nov 2009

katti dobre vymyslene aspon usetris ... xixi

katti77
23. nov 2009

wolfi myslíš ten vianočný darček? tak to hej, moja mama povedala, že už potom nemusí dostať žiadny darček len nech jej dám ten test, ja im dám ja tristo ak tam budú // to nie je problém ocikať...
a ak nie tak ocikáš ty wolfi, a inak ako sa cítiš, pocitvo ležkáš, rozprávaš sa bambuľkou, nestresuješ a si v kľude?

wolfskinka
23. nov 2009

katti no to teda nie je problem to mas pravdu ...

citim sa dobre ... nic ma neboli, vobec sa necitim byt tehotna, jedine co ma boli su prsia a inak nic, ziadne tehotenske priznaky, akurat som vysypana na tvari ako pubertiacka ... a bojim sa o gulka bombulka aby tam bol a aby sme ho videli vo stvrtok na sone a aby mu bilo srdiecko

alicao
autor
23. nov 2009

mna nebolia didiky absolutne☹
a drzim palce na sone, vsetko bude v poraaaaadku !

katti77
23. nov 2009

wolfi všetko bude, aj bombulko tam aj srdiečko ako hrom...len to čakanie na nervy to si viem predstaviť...no ale štvrtok je tu coby bup...

mňa zase bolia vaječníky, a mrcha zatiaľ nikde, jáj tak sa teším na ňu, až mám strach či to zvládnem, tú bolesť, keď teraz je to dosť na nervy, čo potom...

wolfskinka
23. nov 2009

alic no v to dufam ... u kazdeho sa tehotenstvo prejavuje inac

katti no ved to stvrtok je tu coby dup ...

alicao
autor
23. nov 2009

katti len aby to bola mrcha..hehe
a ked bude tak dva ibiky 400-stovky a ides🙂
iem si lazkat babulky, dnes som cely doobeda behala a bola tu.
tak sa drzkajte, katti testni, a vy maminky sa opatrujte
zatial papa!🙂
cmuk

pralinka25
23. nov 2009

oki tak papa alic

Ja robim mikulasske pozvanky. Som sa zas realizovala 🙂

katti77
23. nov 2009

pa pa alicka
pralinka teba tie sviatky dáko chytajú, a čo tam píšeš a aké pozvánky, čo máte mikulášsky večierok?

pralinka25
23. nov 2009

no uz som to tu pisala ze robime kazdy rok pre 150 deti mikulasa. Tak pisem a vyrabam pozvanky. Vzdy hladam nejaky obrazok, vymyslim kratku rymovacku a tak. Treba to vytlacit na farebno, orezat a pobalit do obalok.
No a potom treba ist do obchodu povyberat nejake sladkosti a tak.

katti77
23. nov 2009

tak sa vyžívaš, čo? hej to viem, že si písala, len som nevedela, že im ešte aj pozvánky posielate...no nech sa deťúrencom darčeky páčia
a ako s tou pn, tento týždeň to balíš?

pralinka25
23. nov 2009

no chcela by som. Dufam ze mi to gyndos da, lebo ma porazi.
Uz som na to nachystana

katti77
23. nov 2009

tak to bude super, aspoň budeš v kľude

pralinka25
23. nov 2009

sak uz sa aj celkom tesim, lebo dost byvam unavena a uz 6 dni ma boli hlava 😝