Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
25. nov 2009

tak to som rada, že je wolfi v poriadku, no tak stále tvrdím, že všetko ide ako má, a že všetko dopadne dobre...pokračujeme a zachvíľu pôjdeme do tehuliek....
alicka ale tie čiaročky sú fakt super

cukruska1920
25. nov 2009

alic....tak oficialne gratulujem a nech je vsetko na najlepsej ceste 😉

alicao
autor
25. nov 2009

cukruska, oficialne dakujem🙂
katti, nech sa neopovaaaaaazia slabnut, vcerajsi horor mi uplne stacil
uz o chvilku tuto temu premenujeme na odkliate princezne , ktore cakaju na prichod svojich dropcov na svet🙂

katti77
25. nov 2009

alic nebudú, to im už nedovolíš 😉
no pekne to tu ide, som rada

pralinka25
25. nov 2009

uz som tu a tu taketo utesene spravicky 😵
aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem z celeho srdiecka.
tfuj tfuj nech sa babulky udrzia a nech sa z nich narodia utesena maly certici v auguste 😵

som stastnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

wolfskinka
25. nov 2009

ahojte

baby dakujem za drzanie palcov, gulko bombulko tam je taky ako ma byt, a to krvacanie ze to sa cisti maternica po stimulke, ze uz tam ziadne krvne zrazeniny nie su takze by to uz nemalo byt.
fotka je v albume
kontrola buduci tyzden vo stvrtok

alica ty tajnostkar jeden ... si ma tromfla v tych testoch ja som robila iba 3, cmuk gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmm,uz sa tesim ako budeme s pupkami vymetat detske obchodiky, kedze si mala uz ťty den tak budu urcite dvojky

pralinka25
25. nov 2009

a inak vsetkym Katkam prajem k dnesnym meninam vela zdravicka stasticka lasky a hlavne krasne zdravucke babatka 😵
cmukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cmuk

alicao
autor
25. nov 2009

cmuk, cmuk, cmuk ,cmuk, cmuk, cmuk, cmuk ,cmuk, cmuk, cmuk, cmuk ,cmuk, cmuk, cmuk, cmuk ,cmuk, 😀

katti77
25. nov 2009

no prali si to skoro zmeškala 😉
no tak pekne to ide, a ešte wolfi takýto šok a ešte k tomu na meniny, tak krááááásne meniny aj s guľkom bomuľkom 🙂

katti77
25. nov 2009

a hlavne nie všetky naraz 😀 😀

pralinka25
25. nov 2009

wolfi super ze je vsetko v poriadku.

Kati si na rade. A teraz je nas na teba uz viac aby sme ti mohli drzat palceky 🙂 takze u teba je to do vianoc tutovka

katti77
25. nov 2009

jáj pralinka moja bodaj by si mala pravdu 🙂

alicao
autor
25. nov 2009

katti, nemas na vyber, na konci roka sa to tu zatvara! 😀

pralinka25
25. nov 2009

ja mam podobne ako alicka tiez vzdy pravdu!

katti77
25. nov 2009

no ale viete aká je štatistika, niekde sa to už musí zastaviť, už je toho až príliš veľa ☹ , ale nebojte ja sa nevzdávam, ja budem bojovať do konca 😉
a ďakujem vám

alicao
autor
25. nov 2009

katti to som si aj ja hovorila v tej druhej teme tri za sebou otehotneli po umelom a bala som sa ze s ta retaz prerusi...my sme tu s tebou moja a ak chces dam ti aj t.c a kedykolvek nieco budes potrebovat kludne mi mozes zavolat..

pralinka25
25. nov 2009

ano Kati zastavis sa to ked otehotnies lebo uz tu nikto iny nebude 😀
a presne tak ako pise Alicka na vianoce sa to tu uzatvara lebo vsetky budeme tehulky

wolfskinka
25. nov 2009

prali dakujem ... najkrajsi darcek k meninam mi dnes dala gatova a krajko, obidvaja boli pri sone

katti nikde sa to nezastavi, stastie sa unavilo, sadlo aj na takeho smoliara ako som ja ... a uz sa ho nepustim

pralinka25
25. nov 2009

wolfi no vidis. Bol tam aj drahy s tebou?

alicao
autor
25. nov 2009

Wolfi dakujem🙂 uz som si myslela , ze si to ani nevsimnes🙂
Urcite sa obaja o teba bali...srdiecko este nebolo pocut , ze?

pralinka25
25. nov 2009

wolfi a alic mate albumiky na prvej strane hned pod sebou. 😵

alicao
autor
25. nov 2009

a fakt ty jo 😀

pralinka25
25. nov 2009

dobre ze? 😵

alicao
autor
25. nov 2009

nahoda jak svina🙂

pralinka25
25. nov 2009

sak ale bolo nacase

alicao
autor
25. nov 2009

rok a mesiac...a tieto dva mesiaci boli hororove

katti77
25. nov 2009

ok babuľky budem vám veriť 😉
a taká zase otázka, keď som ešte nedostala mrchu a zajra idem do helíku na 32 dc, myslíte, že začnem pichať aj gonal, či budem čakať kým nepríde?

albumíky máte obe pekné, priam roztomilé

alicao
autor
25. nov 2009

katti, podla krvi sa zisti kedy pride mrcha a potom ti povedia kedy mas zacat pichat.
urcite to nebude hned zajtra. ja som mala ms uz 2 dni a az o dva dni neskor som zacala pichat, wolfi este neskor. Zalezi co ti zistia v krvy ale pred MS urcite pichat nezacnes, musis je naskor dostat lebo musis zacat stimulovat od noveho cyklu..
ozaj papas chilli? lebo mne to velmi pomohlo na sliznicu maternice uz na 11dc com mala taku ako v tehotenstve

katti77
25. nov 2009

alicka nepapám, ale ja mám sliznicu vždy dobrú, kašlem na to, ja mám hemer...ani to nebudem písať čo, a to by som ošedivela veď vieš pričom tak to nebudem riskovať...čo sa má stať tak sa stane...pijem, papám bielkoviny a inak je to v rukách božích a hlavne gaťovej a krajka 🙂

alicao
autor
25. nov 2009

katti aj ja som mavala vzdy dobru, ale to je dobre na krvicku, zrieduje ju trosk v case ked sa male uhniezduje lahsie mu idu ziviny...ze vraj..ale ako chces, mozno je to len placebo efect, ale dve zapit vodou denne to sa da
idem si lazkat lebo dnes toho bolo na mna dost..
dakujem vam za vsetko zlaticka moje keby som vas uz dnes nestihla tak zajtra papa, dufam, ze nebude stress ako vcera..
papa!